Kelias, kurį būtina nueiti prieš imant paskolą

 Paskola būstui, jo remontui, įsirengimui, paskola verslui ar ūkiui – finansiškai paranki priemonė, kuria pasinaudoja daugelis žmonių, verslininkų. Šiais laikais paskolos suteikiamos greitai ir sąlyginai nesudėtingai, tačiau yra keletas žingsnių, kuriuos būtina nueiti prieš imant paskolą. Visgi, paskola – ilgalaikis įsipareigojimas, tad ją reikėtų imti atsakingai, įvertinant rizikas, bei kruopščiai atlikus namų darbus.  Į ką reikėtų atkreipti dėmesį prieš imant paskolą?

Visų pirma – patikimas kreditorius. Šiais laikais, kreditus teikiančių įstaigų išties daug, tačiau toli gražu ne visos, paskolas suteikiančios įmonės yra patikimos, sąžiningos kliento atžvilgiu. Jeigu kredito įmonė nereikalauja papildomų, jūsų finansines galimybes atspindinčių dokumentų ar siūlo neįtikėtinai geras, kardinaliai nuo kitų, finansavimą suteikiančių įmonių, sąlygas – tai pirmieji pavojaus ženklai, kurių nereikėtų ignoruoti. Patikimos, rinkoje įsitvirtinusios kreditavimo įstaigos, tokios kaip Vilniaus kredito unija, į savo darbą žvelgia atsakingai, stengiasi įvertinti būsimo kliento finansines galimybes. Tokiu būdu, finansavimo įmonės apsaugo save, taip pat jos padeda, būsimam klientui išvengti tolimesnių nesklandumų, atvejų, kuomet klientas pasiima didelę, savo galimybių neatitinkančią paskolą.

  Įdėmiai perskaitykite sutarties sąlygas. Preliminarias sutarties sąlygas, įvairias skaičiuokles, savo internetiniuose puslapiuose pateikia beveik visos, finansavimą teikiančios įmonės. Tačiau reikėtų atkreipti dėmesį ir į kitus dalykus. VKU, savo potencialiems klientams sudaro individualų, klientui parankiausią paskolos grąžinimo grafiką. Tai itin svarbus veiksnys, derinamas individuliai, atsižvelgiant į kiekvieno kliento poreikius. Šio grafiko dėka, galėsite pasirinkti įmokų dydį, paskolos grąžinimo sąlygas. Jums bus suteikta galimybė mokėti įmokas lygiomis dalimis arba mažėjančia tvarka.

 Na ir svarbiausia, įvertinkite savo finansines galimybes ateityje ir bendrą, paskolos sumą. Kredito įmonės, tokios kaip VKU, stengiasi atlikti savo darbą kokybiškai, įvertinti visas rizikas ir jūsų finansinį pajėgumą. Tačiau realią situaciją ir būsimą finansinę viziją – žinote tik jūs. Įvertinkite visą paskolos sumą ir sąžiningai atsakykite į klausimą, ar tikrai sugebėsite sklandžiai įgyvendinti finansinius įsipareigojimus? Tai itin svarbus aspektas, kurio nereikėtų pamiršti, nuvertinti.

 Paskola naujam būstui, paskola verslui – puikūs, didesnes galimybes atveriantys pasirinkimai. Tačiau būtina įvertinti galimas rizikas. Kitu atveju, paskola gali tapti ne veiksminga pagalbos priemone, o dideliu galvos skausmu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Kaip tinkamas vadovavimas padeda bendrai įmonės kultūrai?

Įmonės kultūra yra neatsiejama nuo vadovo daromos įtakos jos suformavimui. Vadovas atlieka svarbų vaidmenį nustatant pagrindines vertybes, normas ir bendrus tikslus organizacijoje. Viskas juk prasideda aukščiausiame organizacijos taške ir palaipsniui persiduoda žemesnes pareigas einantiems darbuotojams. Tai pasireiškia per bendravimą tarpusavyje ir su klientais, požiūrį į teisinius bei etinius niuansus ar paprasčiausią eilinių užduočių atlikimą. Kiekviena […]

Duomenų analizės vaidmuo plečiant verslą

Dinamiškoje šiuolaikinio verslo aplinkoje duomenų analizės svarba tapo tvaraus augimo ir strateginių sprendimų priėmimo sinonimu. Šiame straipsnyje išsamiau pakalbėsime apie tai, kodėl duomenų analizė yra esminis elementas įmonėms, siekiančioms plėstis ir klestėti. Plačiau: https://contourenterprise.lt