Katarzynos Podgórska-Glonti paroda „Memory File“

Šių metų gegužės 6 dieną, 18.00 valandą, Katarzynos Podgórska-Glonti parodos „Memory File“ atidarymas.

Parodoje “Memory File” (liet. Atminties rinkmena) eksponuojamuose Katarzynos Podgórska-Glonti kūriniuose apmąstomos susižavėjimo žmogumi, laiku ir atmintimi temos. Parodos atspirties taškas – galerijos erdvė. Jos dabartinė ir ankstesnė (butas) funkcijos tampa tam tikra aplinkybe arba medžiaga iš kurios menininkė kuria specifines metaforas.

Katarzynos Podgórska-Glonti paroda „Memory File“

Anot Katarzynos, ji naudoja realius daiktus – drabužius, paženklintus individualios atminties stigma. „Tai daiktai, priklausę žmonėms, gyvenusiems tam tikru laiku ir tam tikroje vietoje. Jie yra bebalsiai dokumentai, pasakojantys jų gyvenimo istorijas. Fotografijos čia taip pat svarbus priedas. Visuomet siejamos su praeitimi, jos rodo daiktus, kurie nebeegzistuoja tokia forma, kokia jie buvo nufotografuoti. Efemeriškos ir atspindinčios erdvės byloja apie prabėgantį laiką ir atmintį, tiek ilgalaikę, tiek išdylančią, priklausančią begalinei praeities platybei.“

Katarzyna Podgórska-Glonti – menininkė iš Lenkijos. Mokėsi Poznanės dailės akademijoje, šiuo metu ten pat dirba dėstytoja. Aktyviai dalyvauja grupinėse parodose Lenkijoje bei kitose šalyse, o taip pat yra surengusi ne vieną personalinę parodą.

Parodą bus galima pamatyti iki 2015 metų gegužės 23 dienos galerijoje Artifex. 

Galerijos Artifex darbo laikas: II – V 12 – 18; VI 12 – 17.
Adresas: Gaono g. 1, Vilnius. is

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *