Kas yra įeigos sistemos?

Įeigos sistemos yra skirtos kontroliuoti žmonių arba transporto priemonių pateikimą į tam tikrus pastatus, įstaigas ar teritorijas. Jos dažniausiai naudojamos darbo įstaigose, ofisuose, renginių ar statybos vietose, ar kitose saugumo reikalaujančiose patalpose. Įeigos sistemos suteikia saugumą ir dažniausiai naudojamos norint kontroliuoti žmonių srautus.

Tokio tipo sistema gali atlikti keletą funkcijų, tokių, kaip žmonių patekimo į teritoriją ar pastatą ribojimas ir kontrolė bei apsauga nuo pašalinių žmonių, darbuotojų judėjimo kontrolė įmonės viduje, darbo laiko apskaita ir kitos.

Žmonių srautų kontrolei gali būti naudojamos įvairios priemonės, priklauso nuo to, kokio tipo įeigos sistema yra reikalinga. Gali būti naudojamos kortelės, kodas, pakabukai, kuriais žmogus gali būti identifikuojamas sistemoje. Taip pat gali būti naudojami biometriniai duomenys, tokie kaip veido, akies tinklainės ar piršto antspaudų nuskaitymas ir kiti.  

Prieš pasirenkant reikiamą įeigos sistemą, patartina įsivertinti kokio lygio saugumą reikia užtikrinti. Jeigu norite būti tikri, jog pastatas turėtų aukštą saugumo lygį, tuomet dažniausiai rekomenduojama pasirinkti ne vieną, o kelių tipų apsaugos sistemas. Tokiu atveju galima naudoti ne tik skirtingus įeigos kontrolės tipus, bet ir integruoti įeigos sistemą su kitomis apsaugos sistemomis. Įeigos sistemą gali papildyti vaizdo stebėjimo kameros, analitinės vaizdo programos, signalizacija.

Reikia nepamiršti, jog kai kuriose vietose visiško saugumo neįmanoma užtikrinti pasitelkus tik technologijas. Norint užtikrinti aukštą saugumo lygį, rekomenduojama papildomai pasitelkti fizinės apsaugos paslaugą. Tokio tipo paslauga yra viena populiariausių. Profesionalūs, specialiai tokiam darbui parengti asmenys galės padėti valdyti žmonių ar transporto srautą, apsaugoti nuo pašalinių žmonių patekimo į pastatą bei apsaugoti turtą.

Daugiau informacijos apie įeigos sistemos sprendimus galite rasti įmonėse, kurios teikia apsaugos sistemų projektavimo bei montavimo paslaugas. Įmonė, užsiimanti tokio tipo paslaugomis, suteiks išsamią konsultaciją ir padės pasirinkti jūsų poreikius labiausiai atitinkančią apsaugos sistemą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Susiję straipsniai:

Kuo išsiskiria miltelinis dažymas?

Šiuolaikinės dengimo technologijos ir metalo gaminių miltelinis dažymas sparčiai vystosi. Metalo apdirbimas dažais – vienas dažniausiai pasirenkamų metalo apdirbimo darbų. Metalo gaminiai po suvirinimo dažniausiai būna negražūs ir skiriasi spalva. Miltelinis dažymas – tai būdas padaryti metalo gaminius patrauklius ir parduodamus. Dažai kainuoja ir yra papildomos produkto kūrimo išlaidos, tačiau tai yra neišvengiama proceso dalis, […]

Kaip pasirinkti kokybišką ir tinkamą laką lauko medienai?

Vis daugiau žmonių atšilus orams, patraukia į savo kiemą ir jame ima kurti ramybės bei grožio oazes, kurios neapsiriboja, tik gėlynais ar akmenukais prie jų, tačiau tai apima ir įvairiausius medžio dirbinius, kurie vis dažniau ima puošti mūsų kiemus bei sodybas. Tačiau medis, tai toks tvarinys, kuris su laiku ima pūti, trauktis, bei kitaip keistis. […]