Kas yra įeigos sistemos?

Įeigos sistemos yra skirtos kontroliuoti žmonių arba transporto priemonių pateikimą į tam tikrus pastatus, įstaigas ar teritorijas. Jos dažniausiai naudojamos darbo įstaigose, ofisuose, renginių ar statybos vietose, ar kitose saugumo reikalaujančiose patalpose. Įeigos sistemos suteikia saugumą ir dažniausiai naudojamos norint kontroliuoti žmonių srautus.

Tokio tipo sistema gali atlikti keletą funkcijų, tokių, kaip žmonių patekimo į teritoriją ar pastatą ribojimas ir kontrolė bei apsauga nuo pašalinių žmonių, darbuotojų judėjimo kontrolė įmonės viduje, darbo laiko apskaita ir kitos.

Žmonių srautų kontrolei gali būti naudojamos įvairios priemonės, priklauso nuo to, kokio tipo įeigos sistema yra reikalinga. Gali būti naudojamos kortelės, kodas, pakabukai, kuriais žmogus gali būti identifikuojamas sistemoje. Taip pat gali būti naudojami biometriniai duomenys, tokie kaip veido, akies tinklainės ar piršto antspaudų nuskaitymas ir kiti.  

Prieš pasirenkant reikiamą įeigos sistemą, patartina įsivertinti kokio lygio saugumą reikia užtikrinti. Jeigu norite būti tikri, jog pastatas turėtų aukštą saugumo lygį, tuomet dažniausiai rekomenduojama pasirinkti ne vieną, o kelių tipų apsaugos sistemas. Tokiu atveju galima naudoti ne tik skirtingus įeigos kontrolės tipus, bet ir integruoti įeigos sistemą su kitomis apsaugos sistemomis. Įeigos sistemą gali papildyti vaizdo stebėjimo kameros, analitinės vaizdo programos, signalizacija.

Reikia nepamiršti, jog kai kuriose vietose visiško saugumo neįmanoma užtikrinti pasitelkus tik technologijas. Norint užtikrinti aukštą saugumo lygį, rekomenduojama papildomai pasitelkti fizinės apsaugos paslaugą. Tokio tipo paslauga yra viena populiariausių. Profesionalūs, specialiai tokiam darbui parengti asmenys galės padėti valdyti žmonių ar transporto srautą, apsaugoti nuo pašalinių žmonių patekimo į pastatą bei apsaugoti turtą.

Daugiau informacijos apie įeigos sistemos sprendimus galite rasti įmonėse, kurios teikia apsaugos sistemų projektavimo bei montavimo paslaugas. Įmonė, užsiimanti tokio tipo paslaugomis, suteiks išsamią konsultaciją ir padės pasirinkti jūsų poreikius labiausiai atitinkančią apsaugos sistemą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Oro kondicionieriai: į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis?

Oro kondicionieriai yra neatskiriama gyvenamojo ar komercinio pastato dalis, kuri padeda palaikyti optimalią temperatūrą ir oro kokybę. Renkantis tinkamą oro kondicionierių svarbu žinoti kelis patarimus, kurie padės jums pasirinkti tinkamiausią variantą pagal poreikius, biudžetą ir patalpą. Oro kondicionierių tipai: kokie yra populiariausi? Yra ne vienas oro kondicionierių tipas, dėl to renkantis tinkamiausią Jums, gali būti […]

Nauji butai Vilniuje prie Vingio parko: ar jie verti dėmesio? 

Vilnius, Lietuvos sostinė, tampa vis daugiau žmonių pritraukiančia vieta, o nauji butai prie Vingio parko skatina juos įsigyti ne tik dėl puikios vietos, bet ir dėl modernių statybinių sprendimų. Ši šiuolaikinė gyvenamoji zona suteikia unikalią galimybę žmonėms, ieškantiems komfortiško ir stilingo gyvenamojo būsto, tačiau norintiems būti šalia gamtos ir miesto širdies. Kodėl verta pasidomėti naujais […]