Kas yra įeigos sistemos?

Įeigos sistemos yra skirtos kontroliuoti žmonių arba transporto priemonių pateikimą į tam tikrus pastatus, įstaigas ar teritorijas. Jos dažniausiai naudojamos darbo įstaigose, ofisuose, renginių ar statybos vietose, ar kitose saugumo reikalaujančiose patalpose. Įeigos sistemos suteikia saugumą ir dažniausiai naudojamos norint kontroliuoti žmonių srautus.

Tokio tipo sistema gali atlikti keletą funkcijų, tokių, kaip žmonių patekimo į teritoriją ar pastatą ribojimas ir kontrolė bei apsauga nuo pašalinių žmonių, darbuotojų judėjimo kontrolė įmonės viduje, darbo laiko apskaita ir kitos.

Žmonių srautų kontrolei gali būti naudojamos įvairios priemonės, priklauso nuo to, kokio tipo įeigos sistema yra reikalinga. Gali būti naudojamos kortelės, kodas, pakabukai, kuriais žmogus gali būti identifikuojamas sistemoje. Taip pat gali būti naudojami biometriniai duomenys, tokie kaip veido, akies tinklainės ar piršto antspaudų nuskaitymas ir kiti.  

Prieš pasirenkant reikiamą įeigos sistemą, patartina įsivertinti kokio lygio saugumą reikia užtikrinti. Jeigu norite būti tikri, jog pastatas turėtų aukštą saugumo lygį, tuomet dažniausiai rekomenduojama pasirinkti ne vieną, o kelių tipų apsaugos sistemas. Tokiu atveju galima naudoti ne tik skirtingus įeigos kontrolės tipus, bet ir integruoti įeigos sistemą su kitomis apsaugos sistemomis. Įeigos sistemą gali papildyti vaizdo stebėjimo kameros, analitinės vaizdo programos, signalizacija.

Reikia nepamiršti, jog kai kuriose vietose visiško saugumo neįmanoma užtikrinti pasitelkus tik technologijas. Norint užtikrinti aukštą saugumo lygį, rekomenduojama papildomai pasitelkti fizinės apsaugos paslaugą. Tokio tipo paslauga yra viena populiariausių. Profesionalūs, specialiai tokiam darbui parengti asmenys galės padėti valdyti žmonių ar transporto srautą, apsaugoti nuo pašalinių žmonių patekimo į pastatą bei apsaugoti turtą.

Daugiau informacijos apie įeigos sistemos sprendimus galite rasti įmonėse, kurios teikia apsaugos sistemų projektavimo bei montavimo paslaugas. Įmonė, užsiimanti tokio tipo paslaugomis, suteiks išsamią konsultaciją ir padės pasirinkti jūsų poreikius labiausiai atitinkančią apsaugos sistemą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Privalomi šiltnamio priedai

Prieš įsigydami šiltnamį turite apsvarstyti, kokių priedų jums gali prireikti. Tai priklauso nuo jūsų regionui būdingo oro, šiltnamio tipo ir naudojimo paskirties. Kai kurie priedai palengvins sodininkavimą ir suteiks tvarkos pojūtį šiltnamyje. Kai kuriuos priedus lengviau įrengti prieš įrengiant šiltnamį, todėl geriausia būtų nuspręsti prieš įsigijant šiltnamį. Prireikus, priedus galite įrengti ir vėliau. 1. Šiltnamio […]

Kodėl namuose svarbus tinkamas apšvietimas?

Tobulai atliktų namų vidaus apdailos darbų kartais gali ir nepakakti, kai kalba eina apie jaukų bei kokybišką gyvenimą naujai įrengtame būste. Kartais nė patys nesuvokiame, kiek daug laiko praleidžiame namuose, ir kiek daug skirtingų veiklų per tą laiką tenka atlikti. Gaminame valgyti, dirbame, skaitome, žiūrime televizorių ar, galiausiai, ieškome tinkamo kampelio atsikvėpti. Visiems šiems veiksmams […]