Kas gali puošti jūsų kiemą  ir tvoras?

kiemas

kiemas

Jūsų kiemą, tvoras, terasą  gali puošti įvairūs augalai. Tam tikrų stovų dėka, galima susistatyti vazonus, susidelioti savo mėgstamus daiktus į stovų lentynėles. Sodo įrankius ir kitus reikalingus daiktus galima laikyti specialiuose uždaruose daiktų sandeliavimo suoliukuose, ant kurių galima ir prisėsti. Praktiška būtų pasirinkti sienines plokštes, ant kurių galima  kažką pasikabinti, o jei plokštė turi stovelius, ant jų susidelioti gėlių vazonus.

Segmentinės tvoros

Segmentinės tvoros- tai pats paprasčiausias būdas aptverti teritoriją neprarandant apsauginės funkcijos ir estetiškumo. Modernios, suvirintos segmentinės tvoros statomos ant iš anksto pastatytų metalinių atramų, naudojant sutvirtinimo detales. Tvirtinimo elementai leidžia reguliuoti tvoros sekcijas, nejudinant atramų. Segmentinės  tvoros panėlės dažomos milteliniu būdu, kuris suteikia produktui atsparumą korozijai.

Kaip išsirinkti tvorą?

Norint išsirinkti tvorą, pirmiausia reikia žinoti, kokia tvora atitiks jūsų poreikius. Uždara tvora atrodys kaip siena, ji puikiai saugos sklypo privatumą. Atviros tvoros žymės teritoriją, apgins nuo pašalinių įsibrovimo, bet nesaugos privatumo. Tvoros aukštis- individualus pasirinkimas. Nuspręsti, ar reikia žemos ar aukštos tvoros, vertėtų atsižvelgiant į asmeninius privatumo ir saugumo poreikius. Jeigu teritoriją norite aptverti laikinai, jums puikiai tiks mobilios arba pigios, lengvai montuojamos tinklo tvoros. Ieškantiems ilgaamžio sprendimo verta rinktis metalo, medžio, plastiko, blokelių, metalo strypų tvoras.

Kokia tvora tinka prie namo?

Prie klasikinio modelio namo, derės metalinė vertikalių strypų arba dekoratyvinė tvora su orlamentu, tai pat medinės tvoros gražiai atrodys sodybuose, prie naujos arba senos statybos namų, medinių statinių. Medinės tvoros dali būti skirtingų rūšių, turinčios didesnį arba mažesnį kiaurymių plotą. Žaliuzių tipo tvoros yra uždaros iš gatvės, bet dalinai permatomos iš sklypo pusės.