Kardo valdymo kursai „Šeši kirčiai“

Tikriausiai visi esame matę įvairių senovinių filmų, kuriuose herojai dažnai kovodavo kardais? Tada dažnai mums kyla natūralus klausimas, kaip jie moka taip meniškai valdyti šiuos ginklus? Visais laikais kardo valdymo menas buvo laikomas aristrokatiškumo ženklu, tačiau šiomis dienomis kiekvienas mūsų jau gali puikiai išmokti valdyti šio ginklo naudojimo techniką.

 

Tiems, kurie niekada nėra kardo net laikę rankose, siūloma išbandyti kursus pradedantiesiems, pavadinimu „Šeši kirčiai“. Tuo pačiu Jums bus suteikta puiki proga daugiau susipažinti su LDK istorija.

 

Kardo valdymo kursai startuoja nuo lapkričio 28 dienos Vilniuje ir truks iš viso net 22 dienas. Viso bus keturi užsiėmimai (kartą per savaitę). Vienas užsiėmimas truks 1,5 valandos. Jūs išmoksite ne tik tinkamai laikyti kardą, tačiau ir geros laikysenos, bei įvairių ginklo valdymo technikos paslapčių.

 

Kursams reikalinga išankstinė registracija. Rekomenduojama turėti patogią aprangą ir avalynę. Pavyzdžiui, sportiniai batai, juodos treninginės kelnės ir balti marškinėliai.

 

Užsiėmimų laikas: nuo lapkričio 28 dienos, 19 valandą.

Užsiėmimų trukmė: 1 mėnuo, 1 kartą per savaitę.

Užsiėmimų vieta: Lietuvos kariuomenės Vilniaus įgulos karininkų ramovė, Pamėnkalnio g. 13, Vilnius.