Technologijos Verslas

Kaip surasti savo siuntą?

siuntos 

Šiandien siūlomos ne tik patogios ir greitos siuntų gabenimo paslaugos, bet ir klientams prieinama visa naudinga informacija apie siuntą. Vienas aktualiausių klausimų išsiuntus siuntinį – jo buvimo vieta. Žinodamas siuntos lokaciją, siuntėjas gali būti ramus, kad siuntinys saugiai ir laiku pasieks adresatą, o gavėjas gali sužinoti kada gaus siuntą. Galimybė matyti siuntinio buvimo vietą bet kuriame etape suteikia dar daugiau patogumo siuntimo paslaugomis besinaudojantiems klientams. Tad pateikiame informaciją, kaip surasti savo siuntą.

  • Siuntos numeris

Kiekvienai siuntai bet kuri siuntimo paslaugas teikianti įmonė ar įstaiga suteikia unikalų numerį, kuris vadinamas siuntos (sekimo) numeriu. Šis numeris užregistravus siuntą pateikiamas siuntėjui. Jei norite, kad ir gavėjas galėtų stebėti siuntą, tereikia siuntos numerį nusiųsti ir gavėjui.  Siuntos numerio pagalba galėsite matyti siuntinio buvimo vietą bet kuriame etape.

  • Siuntos sekimas

Siuntos buvimo vieta nustatoma pagal siuntos numerį. Įmonės, kuri siunčia jūsų siuntą internetinėje svetainėje įvedę siuntos numerį galėsite sekti siuntinį. Dažniausiai laukelis, į kurį reikia įvesti siuntos numerį internetinėse svetainėse vadinamas „siuntų paieška“ arba „sekimo informacija“.

  • Kokias siuntas galima surasti

Pasinaudoti siuntos sekimo funkcija galima visuomet, nesvarbu ar siunta siunčiama nuo durų iki durų, ar naudojantis paštomatais. Taip pat siuntos sekimo numeris suteikiamas ir tarptautinėms siuntoms.

  • Kada prieinama informacija

Kadangi siuntos buvimo vieta matoma internetinėje svetainėje, šią informaciją galite tikrinti bet kuriuo paros metu. Siuntą gabenančios įmonės siuntinio lokacijos informaciją atnaujina kelis kartus per dieną, dažniausiai tai atliekama kiekviename tarpiniame kurjerio punkte.

Kaip matote, surasti siuntą yra labai paprasta ir lengva. Pasinaudoję šią informacija galėsite būti ramūs dėl saugaus ir greito siuntinio pristatymo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *