Penktadienis , balandžio 26 2019
Pagrindinis / Gyvenimas / Kaip sandėliuoti padangas?

Kaip sandėliuoti padangas?

Lietuvoje įprasta du kartus per metus keisti auto transporto padangas. Nepaisant to, kad galima įsigyti ir universalias, tačiau daugelis žmonių sutinka, kad vienas daiktas niekada negali atstoti kelių gerų. Stelažai gali Jums padėti tvarkingai sandėliuoti padangas. Juk jos dėvisi ne tik tuomet, kai yra ant transporto priemonių. Net ir jų stovėjimas saugiai garaže laukiant savo sezono gali būti intensyvus dėvėjimasis. Kuo labiau pasirūpinsite savo padangomis – tuo daugiau sezonų jos Jums tarnaus.

padangos

Padangų nerekomenduojame laikyti…

Padangų sandėliavimas bus sėkmingas tik tokiu atveju, jeigu pasirinksite tikrai patikimą vietą, kurioje padangos neturės susidurti su neigiamais aplinkos veiksniais. Padangų jokiu būdu negali laikyti atvirose erdvėse, kaip kad balkonai. Žinoma, surasti jiems vietelę namuose gali būti sunku, tačiau tik tokiu atveju pavyks išsaugoti padangas ir dar kelis sezonus sėkmingai jomis naudotis.

Jeigu norite, kad padangos tikrai būtų tinkamai apsaugotos – rekomenduojame specialias saugyklas. Taip pat puikiai tinka ir stelažai, kadangi juose laikomos padangos bus apsaugotos nuo drėgmės ir tiesioginių saulės spindulių. Šie du dirgikliai labiausiai kenkia padangoms.

Padangas rekomenduojame laikyti…

Tinkama vieta garantuos, kad Jūsų padangos sėkmingai peržiemos arba sėkmingai pervasaros ir kito sezono metu galėsite vėl jomis džiaugtis. Taigi, verta įsirengti specialią padangų laikymo vietą, kadangi tai kur kas pigesnis pasirinkimas nei kad naujų padangų pirkimas kiekvienais metais. O juk reikia įvertinti ir tai, kad per metus sunaudojami du komplektai padangų. Išties, brangu…

Susiraskite tokią erdvę, kurioje yra sausa ir ištisus metus temperatūra siekia apie 15 laipsnių šilumos. Tačiau tuo pačiu nepamirškite, kad padangos jokiu būdu negali būti laikomos greta šilumos šaltinių, kadangi nuo šilumos gali kiek pakisti padangų forma.

Padangos gali būti laikomos funkcionaliuose stelažuose su elementariausiomis lentynomis. Kuo stelažas yra didesnis – tuo pigesnis. O jeigu Jūs namuose turite ne vieną transporto priemonę – tokiu atveju reikia rūpintis visų jų padangomis ir įsigyti didesnį stelažą ant kurių gali stovėti padangos.

Save

Save

Taip pat skaitykite

piniginės

Vyriška piniginė – puiki dovana bet kokia pora

Kai vyrai nesugalvoja, kuo nustebinti savo moteris, dažna dailiosios lyties atstovė tikina, jog pasirinkimas toks ...