Kaip prižiūrėti mišrią veido odą vasarą?

Mišrios odos tipas – tai vienas iš bene sudėtingiausių odos tipų iš visų keturių. Nors galima rasti būtent šiam tipui skirtus odos priežiūros produktus, tačiau neretai vis dėl to jų neužtenka. Priklausomai nuo to, ar oda mišri į riebumą, ar į sausumą, tenka pasitelkti ir papildomus, o kartais dviejų tipų produktus.

Paprastai mišri oda išsiskiria tuo, kad problematiškiausia oda yra T zonos srityje. Dažnai šioje vietoje oda blizga, riebaluojasi intensyviau, o štai skruostai būna dviejų tipų – linkę į sausumą arba į riebumą. Tokios odos priežiūra neretai skiriasi ir atsižvelgiant į sezoniškumą, kuomet vien mišriai odai skirtų priemonių nepakanka.

Labiau į riebumą linkusios mišrios odos priežiūrai reikalingas intensyvesnis valymas, odos poros labiau linkusios kimštis. Ypatingai vasarą, kuomet oda labiau prakaituoja, atsiranda poreikis į rutiną įtraukti riebalą absorbuojančius produktus, kurie odai suteikia matiškumo ilgesnį laiką. Tuo tarpu į sausumą linkusiai mišriai odai, skruostų zonai paprastai reikalingas stipresnis drėkinimas nei užtikrina mišrios odos produktai. Tam galima naudoti tiek atskirus sausai odai skirtus kremus, tiek drėkinančias kaukes.

Kaukių naudojimas turint mišrią odą taipogi dažnai nėra įprastas, kadangi skirtingoms zonoms tepami skirtingi produktai. T zonai – valančios, poras sutraukiančios riebios odos priemonės, o skruostams ir sausesnėms zonoms – sausai odai skirti drėkinantys produktai ir kaukės.

Šios priemonės, taip pat ir veido prausiklis neretai keičiami pagal sezoniškumą. Vasarą jaučiamas riebesnei odai skirtų produktų poreikis, o štai žiemą – į rutiną tenka įtraukti sausai odai skirtus kosmetikos produktus ir papildomas priemones.

Jeigu oda linkusi į spuoguotumą, toms vietoms reikėtų vengti šveitiklių. O štai besikemšančioms poroms šveitiklis yra tiesiog būtina priemonė bent kartą per savaitę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Susiję straipsniai:

Skyrybų metu aktualūs klausimai: ką naudinga žinoti

Santuokos nutraukimas visais atžvilgiais yra sudėtingas, varginantis ir daug psichologinių jėgų reikalaujantis procesas, o ką jau kalbėti apie tai, kai kreditai skolos skyrybų metu tampa papildoma našta. Todėl jei jūs taip pat nusprendėte nutraukti savo santuoką ir šiuo metu svarstote, kaip galėtumėte užtikrinti, jog santuokos nutraukimas būtų bent šiek tiek sklandesnis procesas, vertėtų atsižvelgti į […]

10 patarimų, kaip pagerinti erekciją

Seksas daugeliui žmonių yra svarbi gyvenimo dalis, kuri suteikia galimybę atsipalaiduoti po dienos darbų, pamiršti vargus, geriau jaustis. Džiugu, kad šiais laikais nereikia laikytis tabu ir mylėtis galima tada, kai norite, taip, kaip Jums patinka ir su tuo, kas Jus labiausiai traukia. Galimybės – plačios. Problema tik ta, kad kartais tik noro – nepakanka. Išties, […]