Kaip pasirinkti tinkamą minkštą kampą?

Šiuolaikinės svetainės pasižymi jaukumu, erdvumu ir suderintu stiliumi bei interjeru. Dabar nerasite baldais perkrautų, visuose kampuose užpildytų kambarių, o erdvės yra individualizuojamos pagal kiekvieno estetinius poreikius bei suvokimą. Tačiau, kad ir kaip kistų svetainių dekoravimo tendencijos, vienas dalykas išlieka tas pats – svetainei būtini minkštieji baldai. Na, o dažniausiai, šiame, bene svarbiausiame ir lankomiausiame namų kambaryje, galime rasti sofų karalių – minkštą kampą. Minkštas kampas yra vienas iš populiariausių baldų, kuris pasižymi universalumu. Minkštą kampą galite rasti tiek biure, tiek namų svetainėje. Šis baldas puikiai tinka pasisėdėjimams su šeima ir draugais, poilsiui ir net miegui. Originalios formos, spalvos ir dizainai padaro minkštus kampus daugiafunkciniais, gražiais ir padeda jiems suteikti jaukumo. Taigi, minkšti kampai, vienareikšmiškai, yra neatsiejama svetainės dalis, be kurios šiame kambaryje nebūtų taip jauku ir gera būti. Na, o jei ieškote naujo minkšto kampo savo namams, šiame straipsnyje rasite kelis, labai naudingus patarimus, kurie turėtų padėti išsirinkti tinkamą ir geriausią.

Dydis

Pirmiausia, norėdami pasirinkti tinkamą minkštą kampą savo namams, turėtumėte pagalvoti ne tik apie jo, bet ir apie paties kambario dydį. Naudinga išsimatuoti kambarį ir laisvę erdvę, kur planuojate statyti minkštą kampą. Tokiu būdu, galėsite lengviau orientuotis į tai, kokio dydžio minkštas kampas jums bus reikalingas. Naudinga atminti, kad nereikėtų didelio minkšto kampo rinktis turint itin mažą, ankštą svetainę ar kambarį. Minkštas kampas neturėtų užgožti ir perkrauti kambario. Taip pat, jis privalo netrukdyti darinėti durų ir langų, neužstoti praėjimo ir kitų baldų. 

Forma

Norėdami pasirinkti tinkamą minkštą kampą, dėmesį atkreipti turėtumėte ne tik į jo dydį, bet ir į formą. Minkšto kampo forma turėtų būti pasirenkama atsižvelgiant į turimus poreikius bei kambario dydį. Dažniausiai, minkšti kampai būna L arba U formos. L formos minkšti kampai yra populiariausi. Jie puikiai tinka tiek mažame, tiek dideliame kambaryje, o taip pat, padeda sukurti ir puikią erdvę kavos staliukui pastatyti. Tuo tarpu, U formos minkštas kampas yra didesnis ir masyvesnis. Tai puikus pasirinkimas didelėms šeimoms, erdvioms svetainėms. Jei svetainėje dažnai rengiate vakarėlius, šventes ir mėgstate pasisėdėjimus su gausiu būriu draugų ar artimųjų, U formos minkštas kampas bus geriausias pasirinkimas. Tiesa, galite pasirinkti ir modulinius minkštus kampus, kurie susideda iš skirtingo skaičiaus modulių. Šie moduliai gali būti sustatomi pagal poreikius, todėl, tokie minkšti kampai yra laikomi labai universaliais. 

Su miegamąją funkcija ar be jos?

Minkšti kampai gali būti ištiesiami ir turėti miegamąją funkciją arba būti be jos. Na, o vieno ar kito minkšto kampo pasirinkimas bus tikrai svarbus sprendimas. Spręsdami kokio tipo minkšto kampo jums reikia, turėtumėte pagalvoti apie tai, kam baldas bus dažniausiai naudojamas. Jei namuose turite svečių kambarį ir kelis atskirus miegamuosius, minkštas kampas su miegamąja dalimi galbūt ir nebus reikalingas. Tačiau, tiems, kurie dažnai sulaukia gausaus būrio svečių arba gyvena vieno kambario bute ir neturi daug vietos standartinei lovai – minkštas kampas su miegamąją funkcija bus tikrai geras pasirinkimas. Tiesa, reikia atminti, kad pastarasis reikalaus daugiau erdvės, miegamosios dalies ištiesimui. 

Medžiaga 

Kaip ir standartinės sofos, minkšti kampai gali būti gaminami iš įvairiausių medžiagų. Vieni gali būti odiniai, kiti – padengti audiniu. Tinkamos medžiagos pasirinkimas visiškai priklauso nuo jūsų poreikių, gyvenimo būdo bei biudžeto. Audiniais, pavyzdžiui, aksomu ar medvilne padengti minkšti kampai, dažniausiai, yra švelnesni ir minkštesni ar net patogesni. Jie ypač praktiški, kai yra labai karšta arba šalta, kadangi, nekelia diskomforto ir neprilimpa prie kūno. Negana to, tokio tipo minkšti kampai nesibraižo. Tačiau, jie nėra atsparūs drėgmei, dėmėms, bet yra pigesni. Tuo tarpu, odiniai minkšti kampai spinduliuoja elegancija, erdvei suteikia klasikinį, prabangų įvaizdį. Odiniai minkšti kampai yra laikomi klasika, jie yra labai patvarūs ir ilgaamžiai, nerenka dulkių bei kitų alergenų. Tačiau, gali būti nemalonūs karštu bei šaltu oru, o taip pat, lengvai susibraižo. Tiesa, jie pasižymi ir aukštesne kaina. 

Minkšti kampai bei kiti baldai, platus pasirinkimas ir draugiškos kainos tik varle.lt: https://www.varle.lt/baldai/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Medžiaginiai baldai iš parduotuvės Baldaiska

Baldaiska.lt medžiaginiai baldai turi daugybę privalumų, dėl kurių jie yra populiarus pasirinkimas tiek gyvenamosiose, tiek komercinėse patalpose. Nuo dizaino universalumo iki patogumo ir ilgaamžiškumo – medžiaginiai apmušalai suteikia šilumą ir stilių bet kuriai patalpai. Štai keletas medžiaginių baldų privalumų: Taigi, medžiaginiai baldai turi daugybę privalumų, dėl kurių jie yra populiarus namų savininkų ir dizainerių pasirinkimas. […]

Kokios valgomojo kėdės bus ne tik stilingos, bet ir patogios?

Kuriant ar atnaujinant valgomojo zoną, labai svarbu rinktis ne tik gražius, bet ir kokybiškus bei funkcionalius baldus. Valgomojo kėdės taip pat turi būti ne tik gražios, bet ir patogios bei ilgaamžės. Visgi, į ką reikėtų atkreipti dėmesį, renkantis baldus šiai zonai ir kaip juos išdėstyti bei suderinti tarpusavyje? Valgomojo kėdžių pasirinkimas yra labai platus. Visgi, […]