Kaip išsirinkti tinkamą kuprinę?

Kuprinė – tai vienas būtiniausių daiktų, kurį privalo turėti kiekvienas. Tikriausiai pastebėjote, kad kurpinė gali būti labai universalus ir praktiškas aksesuaras. Daugelis žmonių kuprinę nešioja beveik kiekvieną dieną – keliauja į darbą, tolimas keliones bei svarbiausia – mokiniai su jomis keliauja į mokyklą. Tai bene pati patogiausia priemonė, kurioje moksleiviai susideda visas knygas ir kitus mokyklai būtinus reikmenis.

Kuprinės paskirtis išlieka ta pati, tačiau jos dizainas ir funkcionalumas tobulėja bene kiekvieną dieną. Šiandien kurpinę gali išsirinkti kiekvienas, atsižvelgiant į savo poreikius: su daugiau skyrelių, lengvesnę, patogesnę, su apsaugomis ir paminkštinimais trapiems daiktams. Didžiuliu privalumu laikomos paminkštintos ir reguliuojamos rankenos, kurios sušvelnina jaučiamą krūvį. Patogu tai, kad kuprinė gali būti pritaikoma pagal kiekvieno moksleivio ūgį ir svorį.

Tikriausiai nesuklysime sakydami, kad šiandien mokinių kuprinėse telpa beveik visas jų gyvenimas, jose talpinama itin daug kitų ir kitų daiktų. Gydytojai kineziterapeutai nuolatos kartoja, kad itin dažna problema – iškrypęs ir nuo netaisyklingos laikysenos kenčiantis vaikų stuburas. Tad vienas svarbiausių tėvų pareigų tampa pagalvoti, ar moksleiviai kuprinę nešioja taisyklingai bei ar ji pritaikyta itin dideliam krūviui.

Kad kurpinė būtų nešiojama taisyklingai, reikia atkreipti dėmesį į keletą kriterijų:

  • Atkreipkite dėmesį į kuprinės svorį. Svarbu, kad kuprinė, kurią vaikas su savimi nešioja kiekvieną dieną, svertų ne daugiau nei 15 proc. vaiko kūno svorio. Kitu atveju, sunkesnė kuprinė gali sužaloti vaiko stuburą bei pakenkti laikysenai.
  • Kurpinės rankenos privalo būti sureguliuotos vienodai. Nevienodai sureguliuotos rankenos gali iškreipti vaiko pečius. Stebėkite, ar jūsų vaikas nešioja kuprinę ant abiejų pečių. Pastebėjus, kad vaikas nešasi kuprinę ant vienos peties, subarkite, kadangi netaisyklingai nešamas didžiulis svoris gali sukelti nugaros skausmus.
  • Jeigu vaikas dar mažas, padėkite jam taisyklingai susidėti tai dienai skirtus daiktus. Kuprinėje turi būti sudėti tik būtiniausi daiktai, taip mažinant ir taip jau esamą didžiulį knygų svorį. Įsiminkite, kad pirmiausią į kuprinę dedami tik dideli daiktai – knygos, kurios turi liestis prie kuprinės nugarėlės, o vėliau likusieji – mažesni.

Jeigu vis sukate galvą, kur rasti tinkamą ir gražią kuprinę, pasižvalgykite interneto platybėse. Dažnai internetinėse parduotuvėse siūlomas itin platus prekių asortimentas. Jose galėsite rasti tiek kuprinių skirtų moksleiviams, tiek skirtų laisvalaikiui a darbui – suaugusiems. Kad išsirinkti būtų lengviau, patariame apie kiekvieną pardavėją, siūlantį Jums patikusias kurpines, pasiskaityti atsiliepimus ar pasiteirauti draugų ir pažįstamų. Šiandien internetu perku itin daug, kadangi internetinės parduotuvės siūlo itin patrauklias pirkimo ir grąžinimo sąlygas.

 

 

Susiję straipsniai:

Kuras sielai: kokią naudą psichinei sveikatai suteikia plaukimas baidarėmis?

Kai išgirsite sakant, jog plaukimas baidarėmis yra labai naudingas užsiėmimas sielai – žinokite, tai tikrų tikriausia tiesa! Tyrimai įrodė, kad plaukimas baidarėmis suteikia daug emocinio džiaugsmo kiekvienam išbandžiusiam šį laisvalaikio užsiėmimą. Baidarių nuoma – viena populiariausių paslaugų ne tik šiltuoju, bet ir šaltuoju metų laiku. Plaukimas baidarėmis – naudinga vandens sporto rūšis, tinkanti praktiškai kiekvienam […]

Doc Hammer papildai – tiems, kurie nori geresnės sekso kokybės

Tikrai ne visi vyrai gali džiaugtis gera ir ilgai trunkančia erekcija. Problemos gali būti tikrai įvairios, tačiau toli gražu ne visada jos yra didelės ir net papildų pagalba galima susitvarkyti erekcijos sutrikimus. Svarbiausia yra rasti tokius papildus, kurie jums tikrai tinka. Šiuo metu jų pasiūla yra gana plati, tad atsakingos paieškos ir remiamasi kitų žmonių […]