Kaip įsirengti darbo kambarį?

darbo kambarys

Darbo kambarys- tai erdvė, kurioje semiames žinių.  Čia turėtų tvyroti ramybė, kad būtų galima lengvai susikaupti. Neturėtų blaškyti pašaliniai garsai, tokie kaip tualeto nuleidimas, laiptų bildesys ir kita. Todėl, pirmiausia, svarbu išsirinkti tam tinkamą kambarį.

Keli patarimai, įsirengiant darbo kambarį:

  • Tinkamiausia vieta darbo kambariui yra vakarinėje namo ar buto pusėje, bet ne pietvakarinis ar šiaurės vakarų kampas.
  • Sedėti visada reikėtų atsisukus į rytus ar šiaurę.
  • Geriausia stalo forma stašiakampis arba kvadratas. Neturėtumete sedėti priešais tuščią sieną arba langą. Stabili siena už sėdinčiojo nugaros sukuria jam pasitikėjimo ir saugumo jausmo. Sėdint, už nugaros neturėtų būti durų. Pasąmonėje tai sukuria netikrumo jausmą, sukelia abejones, nes sėdintysis nemato kas įeina į kambarį. Stalas neturėtų būti stiklinis, nes tai blaško dėmesį.
  • Knygų lentyna gali stovėti pietuose arba vakaruose, niekada nekabinkite jos virš rašomojo stalo.
  • Geriausiai tinkančios spalvos darbo kambariui yra šviesios ir lengvos, tinka dangaus mėlynumo, šviesiai žalia, kreminė, rusvi atspalviai, tai pat balta.
  • Kompiuteriui tinkama vieta yra stalo dešinėje arba šiaurės rytų kampe.
  • Stalinė lempa padeda susikaupti, jai tinkama vieta- pietvakarinis stalo kampas arba kairė stalo pusė. Darbo kambario apšvietimas turėtų būti šviesus. Natūrali saulės šviesa suteikia motyvacijos ir energijos. Tinkamiausi- rytinės saulės spinduliai, reikėtų vengti vakarų ir pietų saulės.

Kas gali padėti išsirinkti biuro  baldus?

Biuro baldus išsirinkti gali padėti interjero dizaineris, kartu su tos srities specialistais baldininkais. https://admodum.lt gaminami biuro baldai pasižymi gera kokybe, praktiškumu, puikiu dizainu ir pan. Įsigyjant baldus, nesvarbu ar tai būtų biuro stalai, kėdės dažniausiai pirmenybė teikiama ilgaamžiams baldams. Kokybiški biuro baldai tarnaus kur kas ilgesnį laiko tarpą. Kuo baldas kokybiškesnis- tuo iš geresnių medžiagų jis yra pagamintas ir tuo pačiu ilgiau išliks gražus. Darbo vieta turi būti funkcionali, patogi ir maloniai nuteikianti, nepriklausomai nuo to, ar dirbsite visą dieną, ar vos porą valandų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Valgomojo stalai: viskas, ką turite žinoti

Valgomojo stalai yra būtini baldai, kurie yra centrinė susirinkimo vieta valgant, bendraujant ir užsiimant įvairia veikla. Pasirinkus tinkamą virtuvės stalą, tai gali turėti didelę įtaką jūsų erdvės funkcionalumui ir estetiniam patrauklumui. Pateikiame keletą svarbiausių aspektų renkantis virtuvės stalą:

Plastikinių vejos bortelių privalumai

Siekiant gerai prižiūrimo ir vizualiai patrauklaus sodo, vejos apvadai atlieka svarbų vaidmenį. Jis ne tik fiziškai atskiria skirtingas sodo dalis, bet ir pagerina bendrą sodo estetiką. Iš įvairių medžiagų plastikiniai vejos apvadai, dažnai vadinami tiesiog „vejos borteliais”, išsiskiria savo universalumu, ilgaamžiškumu ir ekonomiškumu. Lengvas įrengimas ir ilgaamžiškumas Vienas svarbiausių plastikinių bortelių privalumų – paprastas montavimas. […]