Kaip įrengti jaukią ir gražią svetainę?

Svetainė yra pats svarbiausias mūsų namų kambarys. Joje mes praleidžiame daugiausiai laisvo laiko ir tarsi namų vizitinę kortelę su pasididžiavimu rodome ją savo svečiams. Būtent dėl šių priežasčių svetainė turi būti labai jauki ir patogi, kad perteiktų lankytojams visa savo grožį. Didžiąją dalį svetainės užima korpusiniai baldai, bet visa komfortą ir didelę dalį jaukumo gauname tik išrinkę tinkamus minkštuosius baldus. Tačiau ką svarbiausia žinoti, kad įrengti tobulą svetainę?

Prieš pradedant naujųjų baldų paieškas, kiekvienas namų šeimininkas privalo gerai išmatuoti patalpą, kuri pavirs į svetainę. Jeigu pralesite šį svarbų procesą, nusipirkę per didelius baldus galite apkrauti kambarį ir taip sukelti nepatogumus gyventojams. Išmatavę savo svetainę galite kibti į baldų paieškas. Pagal savo kambario parametrus galėsite rasti jums tinkančius baldus bei jų dydį. Jeigu jums sunku apsispręsti, kokių baldų norite, interjero dizaineriai rekomenduoja išsirinkti tokius korpusinius baldus, kad jie neužimtų ne daugiau kaip du trečdalius svetainės sienos ilgio.

Kalbant apie svetainės grožį ir jaukumą, jei norite, kad svetainė atrodytų nepriekaištingai, gerai pagalvokite, kokio baldų stiliaus savo svetainėje norėsite. Jeigu gražiai nesuderinsite spalvų , o tiesiog sumalsite įvairiausius baldus į vieną visumą, gausite labai kvailai atrodančią svetainę. Gražiai suderinti nesuderinamus baldų stilius yra nepraprastai sunku net patiems geriausiems interjero dizaineriams. Jei šis žingsnis kelia jums nepatogumų, pasikalbėkite su ekspertas ir jie, remdamiesi jūsų iškeltais reikalavimais, padės svetainei išrinkti tinkamiausią, harmoningą stilių. Svetainėje turi derėti dvi arba trys panašios spalvos, nes daugiau netinkamų spalvų sudarys vaikišką ir neelegantišką svetainės vaizdą. Tačiau nors ir visos pagrindinės spalvos turi derėti, tai nereiškia, jog negalite įnešti truputį kontrasto su spalvingomis dekoracijomis, tokiomis kaip įvairios pagalvėlės, paveikslai, žaislai arba fotodrobės. Svarbiausia išlikti atidžiam ir pasirūpinti kad dėl spalvingų dekoracijų nenublanktų pagrindinės svetainės spalvos.

Rudens kelias. Šią fotodrobę galite užsisakyti https://canvasway.com/lt/fotodrobiu-galerija/meno-k%C5%ABriniai/rudens-kelias.

Ieškant baldų naujajai svetainei svarbiausia pasirūpinti, kad jie būtų funkcionalūs ir atliktų visas jūsų pageidaujamas funkcijas, tad prieš perkant gerai žinokite ko iš jų tikitės. Senesniais, tarybiniais laikais, beveik kiekvienoje svetainėje stovėjo milžiniška, visą sieną užimanti sekcija. Tai yra visiškas vietos švaistymas, o pati spinta atrodo labai kvailai. Pagal šių laikų baldų tendencijas, dabar ypač populiarios ir patogios yra sekcijos, sudarytos iš pakabinamų indaujų bei televizoriaus staliuko. Tačiau aklai sekti šiais patarimais irgi nevalia. Viskas priklauso nuo jūsų – žinokite ką talpinsite ir ko tikitės iš savo naujųjų baldų ir tada pasirinkti bus labai lengva.

Jei jūsų finansinės galimybės yra ribotos, puikių baldų savo svetainei galite rasti internetinėje parduotuvėje. Jie jums kainuos daug mažiau nei užsakomi baldai, o jų kokybė neatsiliks taip stipriai, kaip daugelis mano.