Kaip atliekamas plaukų šalinimas lazeriu belladerma.lt klinikoje

Plaukų šalinimas lazeriu belladerma.lt klinikoje tapo populiariu ilgalaikio plaukelių šalinimo ir lygios odos užtikrinimo metodu. Ši neinvazinė procedūra nukreipta į plaukų folikulus koncentruota lazerio energija, kuri stabdo plaukų augimą. Štai kaip atliekamas plaukų šalinimas lazeriu:

  • Konsultacija: Procedūra prasideda nuo konsultacijos su apmokytu ir patyrusiu lazerio techniku arba dermatologu. Šios konsultacijos metu technikas įvertina paciento odos tipą, plaukų spalvą ir ligos istoriją, kad nustatytų, ar jis yra tinkamas kandidatas plaukų šalinimui lazeriu. Technikas taip pat aptaria su pacientu laukiamus rezultatus, galimą riziką ir gydymo planą.
  • Pasiruošimas: Prieš plaukų šalinimo lazeriu procedūrą gydymo sritis nuskutama, kad lazerio energija būtų nukreipta į po odos paviršiumi esančius plaukų folikulus. Pacientui taip pat gali būti nurodyta prieš procedūrą vengti saulės spindulių ir tam tikrų odos priežiūros priemonių, kad būtų sumažinta komplikacijų rizika.
  • Gelio arba šaldymo prietaiso uždėjimas: Siekiant apsaugoti odą ir padidinti paciento komfortą procedūros metu, ant gydymo srities gali būti tepamas šaldomasis gelis arba šaldomasis prietaisas. Tai padeda sumažinti diskomfortą ir apsaugoti aplinkinę odą nuo lazerio skleidžiamos šilumos.
  • Gydymas lazeriu: Kai oda paruošiama, pradedama plaukų šalinimo lazeriu procedūra. Technikas rankiniu lazeriniu prietaisu į gydomąją sritį siunčia kontroliuojamus lazerio energijos impulsus. Lazerio energiją sugeria plaukų folikuluose esantis pigmentas (melaninas), kuris pažeidžia folikulus ir stabdo plaukų augimą ateityje.
  • Stebėsena ir koregavimas: Procedūros metu technikas stebi paciento odos reakciją ir prireikus koreguoja lazerio nustatymus, kad būtų užtikrintas saugus ir veiksmingas gydymas. Priklausomai nuo gydymo srities dydžio ir vietos, procedūra gali trukti nuo kelių minučių iki valandos.
  • Priežiūra po procedūros: Po plaukų šalinimo lazeriu procedūros pacientas gali pajusti laikiną paraudimą, patinimą ar diskomfortą gydomoje srityje. Technikas gali tepti raminamuosius kremus arba šaltus kompresus, kad sumažintų bet kokį diskomfortą ir uždegimą. Pacientams patariama vengti saulės spindulių ir tam tikrų odos priežiūros priemonių kelias dienas po procedūros, kad būtų skatinamas gijimas ir sumažinta komplikacijų rizika.

Daugiau: https://www.belladerma.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Kuo skiriasi bitė, kamanė, širšė, vapsva ir širšuolas?

Man įkando bitė! O gal tai buvo širšė?.. Galėjo būti ir širšuolas. Žodžiu, kažkoks geltonai dryžuotas vabzdys. Ką žinome apie šiuos Lietuvoje dažnai sutinkamus vabzdžius? Kuo jie skiriasi ir kuo panašūs? Nors visi šie vabzdžiai – bitės, kamanės, širšės, vapsvos ir širšuolai – priklauso plėviasparnių (Hymenoptera) būriui, juos supainioja daugelis žmonių. Visi jie turi skirtingas […]

Gintaro apyrankės

Gintaro apyrankės: kai istorija susilieja su mada

Įsivaizduokite, kad ant jūsų riešo puošiasi mažas saulės gabalėlis, šildytas milijonus metų. Tai ne paprastas akmuo, o gintaras – suakmenėjusi medžių derva, kurioje užkonservuotos senovės paslaptys. Šis auksinis lobis, iškeltas iš jūros gelmių, tūkstančius metų žavi žmones savo grožiu ir mistinėmis savybėmis. Šiandien gintaras, įkomponuotas į apyrankes, puošia mūsų riešus, primindamas apie gamtos galią ir […]