Ką gaminti – atvirukus ar kalendorių?

Artėja šventės ir pradedate galvoti apie dovanas klientams ar verslo partneriams. Šiame straipsnyje lyginamos dvi alternatyvos  – atvirukai ar kalendoriai. Ką gaminti – atvirukus ar kalendorių? Kuo šios dovanos skiriasi ir kam kuri tinka labiau?

Apie kalendorius

Neabejojame, kad kada nors esate gavę dovanų kokį nors spausdintą kalendorių. Kalendoriai dažniausiai dovanojami prasidedant naujiems metams, t.y. Kalėdų arba Naujųjų metų proga. Jis simbolizuoja naujo etapo pradžią, kuriame laukia nauji įvykiai, darbai ir planai.

Atvirukų gamybaNors šiandien dauguma mūsų naudojamės kompiuteriuose ir išmaniuosiuose telefonuose lengvai pasiekiamais kalendoriais – spausdinti kalendoriai vis dar dovanojami. Kalendoriai gali būti  sieniniai, kalendoriai-plakatai, staliniai (vartomas, nevartomas) ar kišeniniai, kalendoriai – CD dėžutė, vadovo kalendorius.

Atvirukų gamyba >>

Apie atvirukus

Norint nuspręsti, ką gaminti – atvirukus ar kalendorių, reikia pakalbėti ir apie atvirukus. Atvirukai – tai ne tik dažniausiai naudojamas pasveikinimo būdas įvairių švenčių proga, bet ir puiki reklamos priemonė įmonėms. Esame įpratę, kad atvirukas būtinas švenčių atributas. Dabar mūsų rinkoje atvirukų – gausybė. Nors daugelio jų dizainas gal kiek ir standartinis, galima rasti tikrai originalių.   Popieriniai atvirukai verslo pasaulyje dažniausiai perduodami su dovanomis, o paštu atskirai siunčiami tik ypatingomis progomis. Tačiau tobulėjant ir plečiantis technologijoms populiarėja elektroniniai atvirukai, kurie pakeičia popierinius. Daugelis nebenori vargintis, nes sukurti atviruką virtualioje erdvėje galima ir keliais klavišų.

Kas geriau?

Šiandien Lietuvoje kalendorius – labai populiari dovanėlė. Ką tai rodo? Ogi tai, kad kiekvienas mūsų Naujųjų metų proga galime jų gauti ne vieną. Tuomet tokia dovana nuguls į stalčius ir nebus panaudota. Juk nereikia trijų kalendorių. Be to, ar norisi per šventes galvoti apie naujus darbus ir planus. Norėdami išvaduoti kitus nuo tokios dovanos, dovanokite  popierinius atvirukus, kurie rodo Jūsų ypatingą dėmesį, rūpestį ir tai, kad gavėjas yra jums svarbus. Jūs galite jam skirti savo laiką ir pamaloninti ypatinga dovanėle – atviruku.

Ką gaminti – atvirukus ar kalendorių? Taip, atvirukui! Įvairiais metų laikais skirtingomis progomis spaustuvės siūlo platų atvirukų pasirinkimą. Padovanotas atvirukas gavėjui padarys neišdildomą įspūdį, parodys Jūsų skonį ir pastangas.

http://www.reklamosforma.lt