Ketvirtadienis , kovo 21 2019
Pagrindinis / Pramogos / Ką dovanoti jauniesiems?

Ką dovanoti jauniesiems?

Vestuvės yra bene iškilmingiausia šventė gyvenime. Tai yra labai svarbus įvykis ir apsisprendimas. Sulig vestuvėmis jaunųjų gyvenimas stipriai pasikeičia. Jie pasižada amžinai būti kartu, kurti savo šeimą ir namus. Poros giminės ir draugai išlydi jaunuosius į naują gyvenimą nešini dovanomis, sveikinimais, buvimu kartu šią svarbią jiems dieną ir nesibaigiančios laimės linkėjimais.

dovanos

Be abejonės, vestuvių šventė reiškia ir nemažas išlaidas jauniesiems, tad svečiai jaučiasi įpareigoti dovanoti solidžias dovanas. Būtų puiku, jei visi žinotų ko reikia jauniesiems, o ko geriau nedovanoti. Tačiau paprastai mes nelabai nutuokiame ko būtent šiai jaunai šeimai gali reikėti, o net jei ir žinome, kad jiems kaip tik reikia tarkime naujo patalynės komplekto, bijome rizikuoti, parinkdami ne tą spalvą, ne tokius raštus. Taigi geros dovanų idėjos nėra toks paprastas reikalas. Galų gale tam tikri dalykai, kurių prireiktų jaunavedžiams yra pernelyg pigūs ir pernelyg buitiški, jog juos dovanotume vestuvių proga. Kiti pernelyg brangūs, kad mūsų finansai tai leistų, o kiti tiesiog nedovanotini, tokie kaip pavyzdžiui virtuvinių peilių rinkinys ar žieminių padangų komplektas.

Šiais laikais vis dažniau yra pasirenkama dovanoti pinigų sumą. Tačiau pinigai nedovanojami juos tiesiog įdėjus į pašto voką ir paspaudus ranką jaunajam. Tai būtų nedovanotinas nemandagumas tokią dieną. Taigi, šalia pinigų sumos ir gėlių būtina pamąstyti apie šiltą, asmenišką dovanėlę. Puiku, jei jūs esate menininkas ir galite tokią padirbinti savo rankomis. Bet dauguma iš mūsų nėra menininkai, tad mums tenka ieškoti kito sprendimo. Pasukę galvas, visuomet galime prisiminti, kas patinka jauniesiems, gal jie turi bendrą hobi, bendrą veiklą ir su ja galima susieti dovaną? Arba visuomet galime pasirinkti dovanėlę meilės, šeimos tema. Tokios dovanos vestuvėms paprastai yra simbolinės: tai suvenyrai, skulptūrėlės. Jos nebūtinai yra skirtos vestuvėms, tačiau jas suasmeninti ir paversti grynai vestuvinėmis, tikrai padės išgraviruotas ar išraižytas linkėjimas su jaunųjų vardais.

Tačiau jei suvenyro nusprendžiate nepirkti, jei apsiribojate vien pinigine dovana, tuomet vis vien reikėtų pagalvoti, kaip tinkamai ir šiltai tokią dovaną pateikti. Tai gali būti ir puošnus vokelis su išraižytais jaunųjų inicialais ir asmenišku palinkėjimu, gali būti rankų darbo atvirukas, kurių gausu suvenyrų parduotuvėse. Tačiau taip pat tai gali būti ir dėžutė, medinė ar metalinė, kuri vėliau galės būti panaudota kaip tarkime papuošalų ar smulkmenų dėžutė. Ant dangtelio išgraviruoti jaunųjų inicialai suasmenins dėžutę, o nedidelis linkėjimas dėžutės atvarte ar mažiau matomoje vietoje leis prisiminti kokia proga ir kas ją dovanojo.

Jei jūs esate ne paprastas svečias, bet liudininkų ar piršlių pora, vien dovanos nepakanka. Jei nėra vakaro vedėjo, arba jis yra pasamdytas tik pobūvio daliai, būtent jūs esate atsakingas už veiklą iki tol. Žinoma, viskas yra iš anksto suderinama su jaunaisiais. Liudininkai arba svotai paprastai yra tie žmonės, kurie seka laiką, žino kas po ko vyksta, informuoja, nukreipia svečius, žino kokios tradicijos ir kada yra įgyvendinamos, pasirūpina priemonėmis, reikalingomis veiklai įgyvendinti. Pagrindinė veikla, už kurią atsakingi liudininkai arba svotai, yra pulko užėmimas kelionės į fotosesiją ir iš jos metu, jaunųjų fotosesijos metu ir papildomų tradicijų, tokių kaip spynos rakinimas ant tilto, jaunosios nešimas per tiltą, organizavimas. Svotai arba liudininkai iš anksto apgalvoja žaidimus, tinkamus vestuvėms, tradicijas, pasirūpina priemonėmis ir visa tai įgyvendina. Jie turi pasirūpinti tokiais daiktais kaip vestuvinės spynos, viktorinos klausimai, šmaikštūs prizai laimėtojams, saldumynai ir gėrimai kelionės metu bei žaidimams reikalingi daiktai.

Turbūt geriausias patarimas einantiems į vestuves, būtų nepalikt visko paskutinei minutei, bet iš anksto apgalvoti ir pasirūpinti dovanomis, kad būtų kuo mažiau streso ir nerimo artėjant vestuvių dienai.

Taip pat skaitykite

Eva Lauma kviečia į savo piešinių parodą „Stebuklai“

Visame pasaulyje labai populiarėja įvairios interaktyvios dailės parodos, kur lankytojai ateina ne tik pasižiūrėti tam ...