Ką daryti, kad namo numeriai būtų geriau matomi tamsoje?

Daugelis namų ar komercinių patalpų savininkų nori, kad ant jų pastatų būtų tik kokybiški, estetiški ir akį traukiantys numeriai. Dabar galima pasirinkti įvairaus dydžio ir stiliaus unikalius namo numerius, kurie pagerina bendrą fasado vaizdą. Tik, ką daryti, kad tie namo numeriai būtų geriau matomi tamsiu paros metu?

Šviečiantys namo numeriai – naujiena, kuri nepalieka abejingų. Tokie numeriai ne tik palengvina lankytojų bei svečių adreso paieškas, bet ir labai padeda kurjeriams. Net ir esant blogam gatvės apšvietimui, jie gali greičiau rasti reikalingą pastatą.

Šviečiantys namo numeriai ne tik pagerina pastato matomumą, bet ir pagyvina jo estetinį vaizdą. Numeriai šviečia todėl, kad jų rėmelyje yra speciali LED juosta. Tai suteikia lengvą švytėjimą iš galinės jų pusės. Tokie namo numeriai atrodo labai moderniai ir stilingai. LED technologija taupo energiją, yra ilgaamžė ir suteikia labai plačias dizaino galimybes. Šis apšvietimas tinkamas ne tik komerciniams, bet ir privatiems namams.

Kad pastatas būtų dar geriau matomas, verta pasirūpinti ir tinkamu kiemo apšvietimu, pavyzdžiui, pastatyti, saulės energija pakraunamus šviestuvus.

Montuodami namo numerius taip pat atkreipkite dėmesį į jų:

·         vietą. Nemontuokite numerių ten, kur jie gali būti užstojami žalumos. Labai dažnai tenka matyti, kaip namo numerius užgožia medžiai ar krūmai. Reikia labai gerai apgalvoti tiek pastato numerių, tiek ir sodinamų augalų išsidėstymą;

·         dydį. Kuo toliau nuo gatvės stovi namas – tuo didesni turėtų būti jo numeriai;

·         šriftą. Skaičių šriftas taip pat vaidina didelį vaidmenį pastato matomumo klausimu. Pavyzdžiui, aptakus šiuolaikinis šrifto dizainas atrodo patraukliau. Bet jį sunkiau perskaityti;

·         tarpą. Kai namo numeris sudarytas iš daugiau nei dviejų skaičių, labai atidžiai pažiūrėkite, koks tarpas tarp skaičių susidaro. Per daug suglausti skaičiai būna sunkiau matomi;

·         patvarumą. Rinkitės tokią rėmo medžiagą, kuri bus atspari bet kokioms oro sąlygoms.

Visi šie patarimai galioja ne tik namo numeriams, bet ir gatvių pavadinimų lentelėms. Joms taip pat turėtų būti skiriamas labai didelis dėmesys ir tinkamai parinktas raštas. Reikėtų pasidomėti ir įstatymais – tai labai palengvina pastatų ženklinimo taisykles.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Valgomojo stalai: viskas, ką turite žinoti

Valgomojo stalai yra būtini baldai, kurie yra centrinė susirinkimo vieta valgant, bendraujant ir užsiimant įvairia veikla. Pasirinkus tinkamą virtuvės stalą, tai gali turėti didelę įtaką jūsų erdvės funkcionalumui ir estetiniam patrauklumui. Pateikiame keletą svarbiausių aspektų renkantis virtuvės stalą:

Banko indėliai privatiems asmenims

Privačių asmenų banko indėliai – tai lėšos, kurias fiziniai asmenys įneša į savo vardu atidarytą banko sąskaitą. Šie indėliai yra esminis bankų sistemos aspektas ir teikia keletą privalumų tiek indėlininkams, tiek bankams. Toliau pateikiame keletą pagrindinių dalykų, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį kalbant apie privačių asmenų bankinius indėlius: Taigi, privačių asmenų indėliai bankuose yra saugus, […]