Pirmadienis , rugpjūčio 19 2019
Pagrindinis / Pramogos / Jau rytoj atsisveikinimo koncerte „Antis“ suves sąskaitas su Martynu

Jau rytoj atsisveikinimo koncerte „Antis“ suves sąskaitas su Martynu

Jau rytoj, liepos 5 dieną, legendinė Lietuvos grupė „Antis“ Trakų pilyje sugros įsimintiną atsisveikinimo koncertą, kuriame suves sąskaitas… su žymiausios savo dainos „Kažkas atsitiko“ herojumi Martynu.

Dainos „Kažkas atsitiko“ priedainis „Ne tau, Martynai, mėlynas dangus…“ vadinamas vienu įsimintiniausių per visą lietuviškos populiariosios muzikos istoriją. 30 metų grupė gąsdino ir grūdino jos herojų, kad ne jam, Martynui, mėlynas dangus, ne jam, berneliui, rožėm klotas kelias, teks vienam grįžti į namus ir ieškotis prastesnės panelės.

„Antis“ savo grandiozinį šou atveš į Alytų ir Jonavą
„Antis“ koncertas Klaipėdoje (Prodj.lt nuotr.)

Tačiau šio atsisveikinimo koncerto programoje Algirdas Kaušpėdas pažadėjo Martynui skirti ypatingą dėmesį ir „subalansuoti tarpusavio santykius“.

„Noriu iš visos širdies pakviesti į pergalingą „Anties“ koncertą Trakuose visus grupės gerbėjus ir tuos, kurie girdėjo „Antį“, bet niekada nebuvo gyvame koncerte. Ateikite, pasidžiaugsime laiminga pabaiga kartu!“, – jausmingai pasakojo Algirdas Kaušpėdas.

Grupė koncertuos kartu su dainininku Donatu Montvydu ir operos solistu Virgilijumi Noreika. Atsisveikinimo koncerto metu „Antis“ pasirodys sustiprinta pučiamųjų sąstatu, atliks savo didžiausius hitus, tarp jų net 28 metus negrotą kūrinį „Lietaus melodija“.

Pirmą ir vienintelį kartą su renginio svečiais nuskambės nauja grupės daina „Per amžius su Vyčiu už laisvą Tėvynę“. Taip pat koncerte roko stiliumi nuskambės išskirtinė Donato Montvydo dainos „I’ve Been Waiting for This Night“ versija.

„Anties“ atsisveikinimo koncerte taip pat dalyvaus ir sveikinimo žodį ketina tarti Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Grupė pasirodymui paruošė specialius sceninius sprendimus, o koncertą vainikuos įspūdingas fejerverkas. Bilietais į „Anties“ koncertą Trakų pilyje prekiauja Bilietai.lt. Koncerto žiūrovų skaičius ribojamas iki 3000. Didžioji dalis bilietų į koncertą yra parduota, kasose yra likę tik paskutinieji bilietai.

Bilietus platina: http://www.bilietai.lt/

Taip pat skaitykite

Nuo pigių skrydžių paieškos, iki viešbučių rezervavimo

Išvykti pailsėti į pasirinktą užsienio šalį – tai sprendimas, kurį reguliariai turėtų priimti kiekvienas iš ...