Pramogos

Įvairios vasaros pramogos Vilniuje, skirtos visai šeimai

pramogos

Vasara – metas, kai daugelis atostogauja ir ieško įvairiausių pramogų, kurios tiktų kiekvienam – nuo jauniausio iki brandaus amžiaus žmonių. Pramogos Vilniuje gali būti įvairios ir labai įdomios – tiek ant vandens, tiek sausumoje. Šiame straipsnyje aptarsime vasaros pramogas, atsižvelgiant į asmens amžių. Taip pat papasakosime kuriais atvejais reikalingos gido ir kelionių vadovo paslaugos. Ir atskleisime kokių asmeninių savybių žmogus privalo turėti, norintis tapti kelionių vadovu.

Pramogos Vilniuje su vaikais – ką verta aplankyti?

  • Gedimino pilis – viena svarbiausių vietų Vilniuje, kurią turėtų aplankyti ir šeimos su vaikais, ir senjorai – Gedimino pilies bokštas, iškilęs virš Vilniaus senamiesčio;
  • Bernardinų sodas – atidarytas po rekonstrukcijos 2013 metų rudenį, jis tapo vienu iš šeimų su vaikais traukos centrų. Čia ne tik įrengta nedidelė žaidimų aikštelė, bet ir dažnai vyksta įvairūs renginiai, orientuoti į šeimas su mažyliais;
  • Pažintys su gyvūnais – tiek įvairaus amžiaus vaikams, tiek suaugusiems patinka gyvūnai. Juos galite aplankyti įvairiuose gyvūnų ūkiuose bei zoologijos soduose, kurie yra Vilniuje;
  • Įvairūs muziejai sostinėje, kurie patinka tiek vaikams, tiek suaugusiems. Pavyzdžiui, iliuzijų ar žaislų muziejai;
  • Aktyvios pramogos Vilniuje – batutų parkas arba kartingai. Batutai – bene populiariausia pramoga vaikams. Taip pat sostinėje yra vieta, kuri turi specialius vaikiškus elektrinius kartingus. Čia jie galės išbandyti savo jėgas ir pasivaržyti su kitais dalyviais. O kad nenuobodžiautų ir tėveliai, jiems rekomenduojame leistis į nuotykį suaugusiems skirtoje trasoje.

Populiariausios ekstremalios pramogos Vilniuje suaugusiems – kokios jos?

  • Skrydis parasparniu arba oro balionu;
  • Kariniai airsoft (šratsvydžio) žaidimai;
  • Vandens batutų parkas;
  • Dažasvydis;
  • Plaukimas banglente ar vandenlente.

Visas šias vasaros pramogas galite rasti Vilniuje, Jums patogiausioje vietoje, pavyzdžiui, arčiau namų. Taip pat renkantis patinkančias pramogas, reikėtų atsižvelgti ir į pramogų kainas, tuomet tai dar greičiau padės Jums apsispręsti, kur geriausia pramogauti sostinėje.

Kuriais atvejais reikalingas gidas, o kuriais –  kelionių vadovas?

Norint labiau pažinti sostinę pavieniams žmonėms, reikalingos gido paslaugos, o norint pažinti miestą ar šalį turistams, keliaujantiems grupėmis, reikalingas kelionių vadovas, kuris lydi nuo pradinės ekskursijos vietos.

Kokių asmeninių savybių reikia kelionių vadovui?

Ypač svarbu išmanyti šalį, į kurią keliauji, būti ryžtingam, drąsiam, komunikabiliam, žingeidžiam, turėti lyderio savybių. Turite gebėti vesti grupę žmonių per daugybę išbandymų, su kuriais susiduriate kiekvieną dieną, kai nesate savo komforto zonoje – biure ar namuose.

Apibendrinant, galime teigti, jog sostinėje yra gausybė įvairiausių pramogų. Jums tereikia tik išsirinkti ją patogiausioje vietoje ir už Jums priimtiniausią kainą, kurią pateikia tam tikra pramogų vieta. O norint tapti kelionių vadovu, reikia įsiminti savybes, kurias minėjome. Pramogaukite ir mėgaukitės vasara!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *