Įtakingiausia gangsta repo grupė „Onyx“ sugrįžta į pamėgtą Vilniaus Naujamiestį

Bene įtakingiausia repo grupė iš Niujorko (Jungtinės Amerikos Valstijos) – „Onyx“ – gerbėjų prašymu 2-ą kartą atvyksta į Lietuvos sostinę. Gegužės 15 dieną menų fabrike „Loftas“ jie drauge su lietuvių atlikėjais užkurs didžiausią repo susirinkimą Vilniuje.

„Pernai „Onyx“ koncerto metu „Lofte” patyriau ypatingą jausmą. „Onyx“ gerbėjai savo dievukus sutiko ir palydėjo bene garsiausiai ir aktyviausiai“, – pasakojo koncertų organizatorius Victoras Diavara.

Victoras teigia, kad šio pakartojimo ir šiemet turėtų nepraleisti visi legendinių „Naughty By Nature“, „A Tribe Called Quest“, „Jungle Brothers“, „Gangstarr“ ir, žinoma, pačių amerikiečių„Onyx“ gerbėjai.

„Onyx“ atvykimo į Vilnių proga tamsiame Niujorko skersgatvyje nufilmavo vaizdo kvietimą skirtą lietuviams. Jau netrukus reperiai leisis į turą po Europą. Jų koncertai gegužės mėnesį yra suplanuoti Didžiojoje Britanijoje, Prancūzijoje, Švedijoje, Italijoje, Kroatijoje bei Lietuvoje.

Grupė Onyx garsėja išpuoliais scenoje

„Onyx“ garsėja ne tik agresyviais kūrinių tekstais, bet ir savo išskirtiniu elgesiu ant scenos. Pernai po koncerto grupės vadybininkas Kamil teigė, kad nei technika, nei organizatoriai nenukentėjo tik dėl to, kad reperiams išties labai patiko menų fabrike: „Per 20 grupės karjeros metų pasitaikė labai daug incidentų – jie juk tikri Niujorko gatvės reperiai bei mušeikos“.

ONYX – “Slam”

Muzikantai „Onyx“ visame pasaulyje yra pagarsėję dėl savo gatvinio įvaizdžio, smarkių dainų tekstų, kriminalinių pašmėžavimų spaudoje ir yra vieni populiariausių reperių. Po pasaulį jie keliauja su asmenine apsauga, kuri visų „Onyx“ koncertų metu budi ant scenos.

Karjeros pradžioje į „Onyx“ lygiavosi net ir tokie atlikėjai kaip Eminemas. Iki šiol jis savo dainose išreiškia besąlygišką meilę šiai legendiniai JAV Rytų pakrantės grupei.

gangsta repo grupė „Onyx“

Amerikiečius apšildys eilė Lietuvos reperių

2014 metais „Onyx“ gerbėjai Lietuvoje dar net neprasidėjus pasirodymui skandavo grupės pavadinimą, o viso koncerto metu drauge repavo beveik kiekvieną grupės dainą. Panašios atmosferos tikimasi sulaukti ir šiemet.

Amerikiečius Vilniuje apšildys eilė lietuviško repo atstovų. Savo pasirodymus jau patvirtino „Dee&Kamy“, Omerta, taip pat pogrindžio repo smarkiausi „Vilnius Massive“, „Z On A“, Ade ir Slem.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *