Investicija, kuri garantuotai atsiperka – saulės elektrinės

saulės elektra

saulės elektra

Nors žmonija Lietuvoje ir visame pasaulyje neseniai susidūrė su COVID-19 pandemijos protrūkiu ir patiria stresą, tačiau už lango šypsosi saulė. Kaip niekad saulėtas pavasaris tarsi kviečia nenusiminti, eiti į priekį ir išnaudoti gamtos dovanotas galimybes.

Šiuo sudėtingu periodu daug žmonių prarado dalį savo investicijų dėl ekonomikos nuosmukio, tačiau tie, kurie investavo į tvarius produktus – nieko neprarado. Vienas iš jų yra saulės elektrinės. Jų sukuriama vertė-energija, priklauso tik nuo saulės intensyvumo ir visiškai nepriklauso nuo šalies ekonominės padėties.

Investicija į nutolusias saulės elektrines atsipirks po 6-7 metų

Nuo 2020 metų kiekvienas gali investuoti į saulės energetiką, net jei neturi nuosavo namo ar žemės sklypo. Ši investicija atsiperka per 6-7 metus ir labiausiai apsimoka žmonėms ir verslams, kurie sunaudoja daugiau elektros, pavyzdžiui, namo apšildymui, vandens šildymui, elektromobiliui, gamybai, kitiems prietaisams. Jau nuo 2020 metų gegužės mėnesio galima teikti prašymus ir gauti dar didesnę paramą saulės elektrinių įsirengimui imant paskolą. Kartu su paskola parama siekia 381 eurą už 1 kW galios.

„Saulės grąža“ įmonė vysto įvairaus dydžio saulės energetikos projektus Lietuvoje ir užsienyje. Įrenginėjamas 5 MW jėgainių parkas Kuršėnuose. Jame naudojami efektyvūs 340 W saulės moduliai, patenkantys į Bloomberg Tier 1 gamintojų sąrašą. Idealus modulių pasvirimo kampas leidžia užtikrinti maksimalų energijos gamybos efektyvumą.

Nutolusios saulės elektrinės – visiems prieinama ir puiki ateities investicija. Skelbiama II etapo jėgainių rezervacija Kuršėnų parke. Pirkimo kaina siekia 950 eurų už 1 kW. Elektrines galima įsigyti su paskola, o gegužės mėnesį, pateikus paraišką į APVA dėl paramos, kompensacijos dydis siekia 381 eurą. Taigi, dabar ypač geras metas investuoti į nuosavą saulės elektrinę ir įsigyti 1 kW jos galios mažiau nei už 600 eurų. Pagrindiniai tokios investicijos privalumai:

  1. Greitas atsiperkamumas (6-7 metai).
  2. Garantuota grąža.
  3. Investicijų atsiperkamumas nepriklauso nuo ekonominių nuosmukių ir pakilimų.
  4. Prisidedama prie švaresnės gamtos puoselėjimo.

Kurkime savo asmeninę, stabilią gerovę ir palikime švaresnę aplinką savo vaikams ir anūkams, išnaudodami saulės energiją.

 

Parašykite komentarą