Pramogos

Į ką atsižvelgti renkantis žaidimų kambarį vaiko gimtadieniui?

žaidimų kambarysVaikų žaidimų kambarys yra puiki ir patogi vieta šeimos šventėms. Organizuojant šventes žaidimų kambaryje, tėveliai sutaupo nemažai laiko, nes žaidimų kambarių savininkai, turi itin daug patirties šioje srityje ir gali patarti tėveliams ar  net suorganizuoti viską už juos.

Visoje Lietuvoje daugėjant žaidimų kambarių, didėja pasirinkimo laisvė. Kita vertus, kartais sunku nepasimesti tarp tokios gausybės, nes neaišku, į ką būtina atsižvelgti.

Todėl šiame straipsnyje apžvelgsime 5 faktorius, į kuriuos būtina atkreipti dėmesį, renkantis žaidimų kambarį šeimos šventėms.

Žaidimo kambario lokacija

Be abejo, idealiausia rasti kambarį tokioje vietoje, kuri būtų patogi visiems. Dauguma gimtadienio švenčių žaidimų kambariuose vyksta savaitgaliais arba vakare, todėl natūralus, jog pagrindinėse miesto vietose bus itin daug kamščių.

 

Ko gero dauguma atvyks automobiliais, todėl užkimštoje miesto vietoje gali atsirasti ir sunkumų rasti kur pasistatyti automobilį.

 

Taigi, patartina rinktis kambarį kuris būtų susisiekimui patogioje vietoje – tiek jums, tiek jūsų svečiams. Pavyzdžiui atokiau nuo miesto centro ar intensyvaus eismo vietų.

Kambario dydis

 

Kitas svarbus dalykas – pats kambario dydis. Jei planuojama kviesti daugiau svečių, reiks didesnės erdvės tiek žaidimams, tiek šventiniam stalui. Geriausia prieš užsisakant iš karto žinoti tikslų svečių skaičių.

 

Žinant kiek turėsite žmonių, galėsite pasiskambinti į artimiausius žaidimų kambarius šalia jūsų. Išsirinkite variantą, kuris ne tik sutalpins vaikus, tačiau ir tėvelius, kitaip tariant suteiks pakankamai erdvės visiems dalyviams.

 

Mažų patalpų nuomotis tikrai neapsimoka, nebent planuojate išties kuklų gimtadienį. Jei svečiams nebus patogu, greičiau visi liks suirzę ir pavargę šventei.

 

Gimtadienio vaišių užsakymas

 

Dar vienas svarbus dalykas – gimtadienio vaišės. Faktas, jog nevisąlaik turėsime laiko pasigaminti maisto namuose ir pavalgydinti visus svečius. Taigi, prieš nuomojantis kambarį gerai pagalvokite ar atsinešite savo produktus ar užsisakysite maisto tiesiog vietoje.

 

Tikrai ne vienas vaikų kambarys pasisiūlo galimybę užsisakyti maisto tiesiog vietoje. Tai – labai naudinga paslauga tiems kas nenori sukti dėl to sau galvos. Čia dažniausiai galima užsisakyti ne tik smulkiais užkandžiais ar patiekalais, tačiau ir svarbiausia gimtadienio vaiše – tortu.
Kaina priklauso nuo daugelio faktorių

 

Ko gero nedaugelis iš mūsų turi visiškai “laisvą” biudžetą kurį galime išleisti per šventes. Dėl to, turite atsižvelgti kiek galite skirti pinigų kambario nuomai.

 

Pagrindiniai faktoriai kurie lemia žaidimų kambario dažniausiai būna – tai nuomos laikas (1val., 2val. Ir t.t) bei savaitės diena. Pavyzdžiui, vaikų žaidimų kambario nuoma penktadieno vakarą kainuos kur kas brangiau nei tarkime antradienį per pietus ar vakare.

 

To priežastys – paprastos, sulaukiama daugiau klientų, kadangi visi atsilaisvina po darbo savaitės. Įvertinkite šį faktorių ir tikrai galėsite sutaupyti nemažai pinigų.

 

Žinoma, jei norite vaikų kambario tik sau, t.y. – asmeninei šventei, nemažai kambarių gali pasiūlyti ir šį nuomos būdą. Bus galima nebesirūpinti nei erdvės problema, nei stebėti laikrodžio, kada nuomos laikas pasibaigs. Savaime aišku, toks nuomos būdas atsieis daugiau, nei paprasta nuoma.

Pramogų įvairovė ir jūsų vaikų amžius

 

Galiausiai reikia aptarti ir faktorių kuris ko gero bus aktualiausias jubiliatui. Tai yra – kokias pramogas siūlo pats žaidimų kambarys. Priklausomai nuo vaiko amžiaus bei interesų reikia įvertinti ar kambario užsiėmimai jam patiks.

 

Kamuoliukų kambarys, čiuožyklos bei karstynės – įprastinės pramogos, tačiau jos gali būti netinkamos vaikui kuris yra per mažas. Tokiu atveju reikia ieškoti varianto kuris būti geriausias.

 

Turint kažkiek laiko, galima peržvelgti vaikų žaidimų kambarių nuotraukų galerijas internete. Pagal puslapyje matomas nuotraukas taip pat pasimato ir patalpų dydis, čia galite rasti informacijos ir apie kainas. Kilus klausimams galite tiesiog kreiptis į administraciją, o jų atsakymai jums padės galutinai apsispręsti.

 

Apibendrinant

 

Straipsnyje aptarėme 5 faktorius, kuriuos labai svarbu įvertinti norint rasti tinkamą kambarį vaiko šventei. Jei šiuo metu kaip tik ieškote kambario kuris gali pasiūlyti šventę atitinkančią minėtus klausimus – kreipkitės į vaikų žaidimų kambarį Vilniuje “Nuotykis”. Draugiškas kolektyvas užtikrins, jog jūsų šventė bus smagi ir įsimintina.