Higienos kursai karantino metu: kaip išlaikyti?

Karantino metu žmonės nenustoja ieškoti darbo. Priešingai, ieškančių darbo skaičiai stipriai išaugo pavasarį, kai daliai verslo buvo pritaikyti itin griežti karantino apribojimai. Todėl ir su įsidarbinimu susiję dokumentai bei jų išdavimas nėra sustoję. Pavyzdžiui, higienos kursai, kurie reikalingi pradedant dirbti tam tikrose srityse. Gera žinia, kad šiandien šiuos kursus galima išlaikyti saugiai ir sklandžiai. Tai galima padaryti nuotoliniu būdu.

Kada reikia kursų?

Pagal Lietuvoje galiojančias tvarkas, higienos kursai reikalingi pradedant darbą keliose konkrečiose sferose. Pirmiausia, tai juos išklausyti reikia visiems su vaikais dirbantiems žmonėms. Tai reiškia ne tik ugdymo įstaigų pedagogus. Taip pat tokie kursai reikalingi vedant veiklas vaikų stovyklose ir  organizuojant popamokinę veiklą.

Taip  pat higienos pažymėjimas reikalingas dirbant sveikatos ir  sveikatinimo paslaugų sferose. Pavyzdžiui, norint teikti SPA  procedūras, grožio  paslaugas. Vykdant tokias veiklas, labai svarbu tinkamai išmanyti higienos reikalavimus.

Ką reikia žinoti?

Priklausomai nuo to, kokiam darbui reikalingas higienos pažymėjimas, priklauso ir kuriuose aptariamų temų spektras. Vieniems specialistams reikia daugiau žinių vienoje, kitiems – kitoje temoje. Tačiau Pagrindinės temos yra bendros visiems,. Higienos Kursų metu specialistai pasakoja kursuose apie sveikatos apsaugą ir kaip išvengti užkrečiamų ligų, kaip pasirūpinti, kad patalpos atitiktų reikalavimus ir nekeltų pavojaus klientams bei  paslaugų gavėjams.  Todėl priklausomai nuo reikalingo pažymėjimo, kursuose aptariamos maisto laikymo reikalavimai, kryžminės taršos prevencija, atliekų tvarkymas, ligų prevencija  ir asmeninės higienos įgūdžių temos.

Kaip išlaikyti per atstumą?

Higienos kursai per atstumą organizuojami jau kuris laikas, todėl tai yra puikus pasirinkimas, jeigu Jums reikalingas higienos pažymėjimas, tačiau vaikščioti į  kursus neturite laiko. O gal nėra kaip nuvykti į vietą, kurioje skaitomos kursų paskaitos.

Įprastai higienos kursai  organizuojami konkrečiu laiku, susirinkus  reikalingam žmonių skaičiui. Dažniausiai kursai rengiami reguliariai, tačiau tam reikia rasti laiko ir galimybių nuvykti į kursus.

O štai mokytis per atstumą galite bet kuriuo Jums patogiu laiku. Sumokėjus fiksuotą mokestį visą mėnesį galite naudoti kursų medžiaga ir mokytis Jums patogiu metu. Tai nereiškia, kad laikyti egzaminą galėsite tik po mėnesio. Jeigu medžiagą įsiminsite greičiau, tai galite padaryti ir anksčiau. Išlaikius egzaminą, „jums bus išrašytas elektroninis pažymėjimas. Tai oficialus Lietuvoje galiojantis dokumentas, atitinkantis įprastą higienos pažymėjimą, kuris įprastai nuo seno dar vadinamas žalia korta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Susiję straipsniai:

Flowers&lovers: subtilybės gėlių studijoje 

Dažna gėlių studija pardavinėja daugybę skirtingų pavienių populiariausių gėlių. Tačiau Flowers&lovers gali pasiūlyti daug daugiau. Nuo egzotinių žiedų iki unikalių puokščių jūsų šventėms. Be visų gėlių, kurias gali pasiūlyti Flowers&lovers, čia atrasite ir tokias paslaugas kaip puokščių prenumerata verslams ar puokščių gamybos dirbtuvės jūsų vakarėliams. Susipažinkime artimiau Flowers&lovers gėlių studija Vilniuje. Flowers&lovers pramoga jūsų šventei […]

Kodėl visuomet turėtų būti atliekami grunto tyrimai?

Kai kuriais atvejais pradėti statybos darbų be to nebus galima. Tačiau jeigu statinys yra pakankamai nedidelis ir ne toks reikšmingas, tai nebus privaloma. Būtent taip yra su įprastais nuosavais namais. Bet net ir ruošiantis jų statyboms labai rekomenduojama išanalizuoti sklypą. Kadangi tai gali padėti pasirinkti tinkamiausią sprendimą. Pavyzdžiui, kiekvienu atveju gali būti reikalingas skirtingas pamatų […]