Grožio procedūrose naudojamos vienkartinė pirštinės

Atliekant įvairias grožio procedūras, labai svarbu ne tik tinkamo priemonės ir profesionalūs meistro sugebėjimai, bet ir higienos laikymasis. Higienos nepaisymas gali nulemti ne tik nepageidautą procedūros rezultatą, bet ir sukelti infekciją. Todėl kiekvieno meistro bagaže turėtų būti vienkartinės pirštinės. Geriausia, jeigu jų būtų kuo daugiau ir skirtingų rūšių, priklausomai nuo to, kokioms procedūroms jos skirtos.

Kokias rinktis?

Jeigu manote, kad vienkartinės pirštinės tėra tos mėlynos guminės pirštinaitės, kurių po 100 ar daugiau galima nusipirkti bet kuriame prekybos centre, klystate. Pirštinės, kurios dėl higienos privalomos įvairiems specialistams, yra daug įvairesnės ir netgi gaminamos pagal tai, kaip ir kada bus naudojamos.

Pavyzdžiui, meistrė, atliekanti grožio procedūras, greičiausiai, turi ne vienas vienkartines pirštines, kurias naudoja skirtingų procedūrų metu. Pavyzdžiui, bespalvės vinilinės pirštinės gali būti naudojamos tvarkant antakius, atliekant dažymo procedūras. Tai patogios ir lengvai naudojamos pirštinės, dažniausiai lengvai užsimaunamos, nes viduje yra pudra.

Kitas populiarus pasirinkimas įvairioms procedūroms – nitrilinės pirštinės. Jos yra šiek tiek storesnio audinio, be to, gali būti įvairių spalvų. Šios pirštinės pasirenkamos todėl, kad yra antialerginės. Jos taip pat yra palankios tuomet, jeigu klientas arba pats meistras yra alergiškas lateksui. šioms pirštinėms liečiant odą, ji neparausta, neatsiranda bėrimas.

Kai kurioms procedūroms, patariama rinktis tam pritaikytas pirštines. Pavyzdžiui, manikiūro ir pedikiūro meistrai turėtų žinoti, kaip apsaugoti savo klientus nuo ultravioletinių spindulių lempos. Tam yra gaminamos daugkartinės ir vienkartinės pirštinės, apsaugančios rankų ir kojų odą nuo spindulių.

Kur pirkti?

Jeigu norite išsirinkti Jums reikalingas vienkartines pirštines, reikėtų iš anksto pasidomėti, kur jas įsigyti. Pirkti pirmame pasitaikiusiame prekybos centre nėra geriausias variantas, nes nebūsite tikri, kad pirštinės pritaikytos darbui. Geriausia, ieškoti specializuotos pardavimo vietos. Lietuvoje Groziobaze.lt siūlo itin platų ne tik pirštinių, bet ir kitų grožio procedūroms reikalingų priemonių ir prekių pasirinkimą.

Pirkdami internetu galite apžvelgti daug pasiūlymų ir išsirinkti Jums geriausiai tinkančias prekes. Be to, internete dažnai galima pasinaudoti specialiais pasiūlymais. Geriausia tai, kad nereikia stovėti eilėje, o užsakymą galite padaryti bet kuriuo paros metu. Jeigu neplanuotai pasibaigė Jūsų priemonės, per keliolika minučių galite atlikti pirkimą, sutaupydami kelionės išlaidas bei savo laiką.

 

Susiję straipsniai:

Lubrikantai: kas tai, kada juos naudoti ir kaip išsirinkti?

Nemaža dalis porų lubrikantus laiko neatsiejama intymaus gyvenimo dalimi. Nors šie produktai plačiai paplitę, populiarūs ir dažnai naudojami, renkantis vis dar iškyla nemažai klausimų, į kuriuos ir atsakysime šiame tekste. Kas tai yra lubrikantas? Lubrikantas – tai priemonė, kurios pagrindinė funkcija yra drėkinti lytinių organų gleivinę, suteikti slidumo ir palengvinti įsiskverbimą. Šis produktas leidžia mėgautis […]

Nosies plastika: atsakymai į 5 dažnai užduodamus klausimus

Nosies plastika yra operacija, kurios metu plastinės chirurgijos gydytojai koreguoja netenkinančius estetinius aspektus ir sprendžia apsunkinto kvėpavimo problemas. Kadangi operacija atliekama veido srityje ir yra gana sudėtinga, natūralu, kad gydytojai sulaukia daugybės klausimų. Žemiau – atsakymai į 5 specialistams dažnai užduodamus klausimus. Kiek laiko trunka atsistatymas ir kiek laiko nešiojamas įtvaras? Pirmosios dienos yra sudėtingiausios. […]