Estetinis dantų plombavimas 2023

dantys

Estetinis dantų plombavimas – tai minimalios intervencijos natūralių dantų audiniams reikalaujantis gydymo metodas, kuris puikiai tinkamas norint koreguoti tiek mažesnius, tiek didesnius estetinius dantų defektus.

Estetinės odontologijos tikslas – atkurti nudilusius, nuskilusius, ėduonies pažeistus ar spalvą pakeitusius dantis. Pasitelkiant šią metodiką, taip pat galima patobulinti dantų formą, panaikinti per didelius tarpdančius, netgi keisti dantų padėtį dantų lanke.

Atliktas estetinis dantų plombavimas gali padėti ir esant funkciniams sutrikimams – atkuriant krūminių dantų anatominį reljefą dantys apsaugomi nuo amžinio dilimo, o tokiu būdu užkertamas kelias sąkandžio žemėjimui, kramtymo efektyvumo mažėjimui.

Estetiniam plombavimui naudojamos medžiagos yra artimos natūraliems dantų audiniams. Taip sukuriama natūrali danties išvaizda: spalva, skaidrumas, forma, individualūs danties bruožai.

Esant rimtesniems estetiniams defektams, specialistai rekomenduoja rinktis tvirtumu, ilgaamžiškumu bei idealia estetika pasižyminčias dantų laminates. Pasitelkdamas dantų technikos laboratorijoje sukurtas ypač plonas porceliano laminates, odontologas gali idealiai atkurti danties morfologiją, o jūs – džiaugtis gražia šypsena.

Parengta pagal Inovatyvios Odontologijos ir Implantologijos Centras pateiktą informaciją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Lubrikantai: kas tai, kada juos naudoti ir kaip išsirinkti?

Nemaža dalis porų lubrikantus laiko neatsiejama intymaus gyvenimo dalimi. Nors šie produktai plačiai paplitę, populiarūs ir dažnai naudojami, renkantis vis dar iškyla nemažai klausimų, į kuriuos ir atsakysime šiame tekste. Kas tai yra lubrikantas? Lubrikantas – tai priemonė, kurios pagrindinė funkcija yra drėkinti lytinių organų gleivinę, suteikti slidumo ir palengvinti įsiskverbimą. Šis produktas leidžia mėgautis […]

Nosies plastika: atsakymai į 5 dažnai užduodamus klausimus

Nosies plastika yra operacija, kurios metu plastinės chirurgijos gydytojai koreguoja netenkinančius estetinius aspektus ir sprendžia apsunkinto kvėpavimo problemas. Kadangi operacija atliekama veido srityje ir yra gana sudėtinga, natūralu, kad gydytojai sulaukia daugybės klausimų. Žemiau – atsakymai į 5 specialistams dažnai užduodamus klausimus. Kiek laiko trunka atsistatymas ir kiek laiko nešiojamas įtvaras? Pirmosios dienos yra sudėtingiausios. […]