Estetinis dantų plombavimas 2023

dantys

Estetinis dantų plombavimas – tai minimalios intervencijos natūralių dantų audiniams reikalaujantis gydymo metodas, kuris puikiai tinkamas norint koreguoti tiek mažesnius, tiek didesnius estetinius dantų defektus.

Estetinės odontologijos tikslas – atkurti nudilusius, nuskilusius, ėduonies pažeistus ar spalvą pakeitusius dantis. Pasitelkiant šią metodiką, taip pat galima patobulinti dantų formą, panaikinti per didelius tarpdančius, netgi keisti dantų padėtį dantų lanke.

Atliktas estetinis dantų plombavimas gali padėti ir esant funkciniams sutrikimams – atkuriant krūminių dantų anatominį reljefą dantys apsaugomi nuo amžinio dilimo, o tokiu būdu užkertamas kelias sąkandžio žemėjimui, kramtymo efektyvumo mažėjimui.

Estetiniam plombavimui naudojamos medžiagos yra artimos natūraliems dantų audiniams. Taip sukuriama natūrali danties išvaizda: spalva, skaidrumas, forma, individualūs danties bruožai.

Esant rimtesniems estetiniams defektams, specialistai rekomenduoja rinktis tvirtumu, ilgaamžiškumu bei idealia estetika pasižyminčias dantų laminates. Pasitelkdamas dantų technikos laboratorijoje sukurtas ypač plonas porceliano laminates, odontologas gali idealiai atkurti danties morfologiją, o jūs – džiaugtis gražia šypsena.

Parengta pagal Inovatyvios Odontologijos ir Implantologijos Centras pateiktą informaciją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Pasiekite puikią švarą su ultragarsiniais dantų šepetėliais

Siekiant nepriekaištingos burnos higienos, sunku ignoruoti šurmulį apie ultragarsinius dantų šepetėlius. Šie naujoviški dantų priežiūros įrankiai perkėlė burnos priežiūrą į visiškai naują lygmenį ir užtikrina puikią švarą, kuriai sunku prilygti tradiciniams metodams. Tačiau kuo jie išsiskiria iš kitų? Pasinerkime į ultragarsinių dantų šepetėlių pasaulį ir sužinokime, kaip jie gali padėti pasiekti neprilygstamą burnos švarą. Ultragarso […]

Į ką reiktų kreipti dėmesį perkant žaislinius indus: patarimai mamoms

Vaikų žaislai yra ne tik smagūs ir įdomūs, bet ir gali būti puikus būdas lavinti vaiko įgūdžius, skatinti fantaziją ir kūrybiškumą. Vaikiški indai yra ypač populiarūs tarp mažųjų, nes jie leidžia vaikams imituoti suaugusiųjų veiksmus, tokius kaip valgymas, gaminimas ar šeimininkavimas. Tačiau prieš perkant šiuos žaislus, svarbu atkreipti dėmesį į keletą dalykų: Vaikiški indai gali […]