Dronai – dangaus užkariautojai – naudingi visiems

Dronais naudojasi ir profesionaliai, ir mėgėjai, ir netgi vaikai. Kas lėmė tokį šios technologijos populiarumo paplitimą neaišku, tačiau jie tapo daugelio gyvenimo dalimi. Dronai gali būti įvairiausių tipų: dronai su kamera, mini dronai, dronai vaikams ir dronai pradedantiesiems. Kiekvienas gali išsirinkti geriausią droną pagal savo poreikius, biudžetą ir naudojimo patirtį. Pradėkime nuo jūsų poreikių, o tada aptarkime kitus aspektus, lemiančius sprendimą pirkti vieną ar kitą droną.

Kaip išsirinkti droną atitinkantį jūsų poreikius?

Mėgstate fotografuoti, o galbūt dažnai keliaujate ir ieškote naujų būdų fotografuoti arba filmuoti įsimintinus momentus? Gal norite daugiau laiko praleisti gamtoje arba pradėti savo Youtube kanalą, kuriame dalinsitės savo kurtais video? Na, o gal jūsų vaikai domisi dronais ir norite kartu su jais šią naujovę išbandyti? Dronas taip pat gali būti puiki dovana! Kad ir kaip bebūtų išsirinkti tinkamą droną tikrai galėsite.

Pradedantiesiems dronai turėtų būti mažesnio galingumo. Geriausia rinktis dronus kvadkopterius. Tai dronas turintis keturis sraigtus-propelerius. Kodėl toks skaičius? Kuo daugiau propelerių, tuo dronas galingesnis. Jei esate pradedantysis greičiausiai jums bus aktualūs pigūs dronai. Toks sprendimas atrodo logiškas, nes pradžioje, dar drono valdymo neperpratus, jį galite apgadinti. Niekada nepilotavus drono gali būti baisu jį sudaužyti ar kur nors atsitrenkti. Na, o kiek kainuoja dronas? Kainos prasideda apytiksliai nuo 15 eurų, tačiau gali siekti net 1500 eurų.

Dronai profesionalams

Kitiems bus reikalingi profesionalūs dronai. Jei užsiimate profesionalu fotografijos, video kūrimo paslaugų teikimu jums bus reikalingas dronas su kamera. Akivaizdu, kad profesionalūs dronai bus brangesni. Galite įsigyti droną su kamera arba droną su specialiu laikikliu „GoPro“ kamerai. Profesionaliems fotografams reikia įsitikinti, kad drone yra įmontuota kamera, kuria galima filmuoti bent HD raiška. Profesionalūs dronai turėtų išsiskirti drono skrydžio trukme, ji gali svyruoti nuo 15 iki 20 minučių. Vidutiniškai ore išsilaikyti dronai gali nuo 5 iki 40 minučių, tad svarbu pasitikrinti prieš perkant. Rinkdamiesi droną atkreipkite dėmesį į:

  • Drono keliamąją galią. Kuo dronas galingesnis, tuo sunkesnę kamerai ir vaizdo stabilizatoriui jis galės išlaikyti;
  • Drono skrydžio trukmę. Kuo ilgesnė trukmė, tuo ilgiau galėsite filmuoti;
  • Drono valdymo atstumą. Kuo jis didesnis, tuo daugiau gražių vaizdų galėsite nufilmuoti.

Dronai vaikams

Renkatės droną vaikams? Tikriausiai neieškosite labai įmantraus modelio, nebent jūsų vaikas yra visai nepradedantysis dronų pilotavime. Priešingu atveju, jus galbūt sudomins mini dronai. Jeigu vaikas norėtų išmokti ne tik pilotuoti droną, tačiau dar ir filmuoti, galima rinktis mini droną su įmontuota kamera. Vaikams taip pat yra sukurti bepiločiai orlaiviai. Tai labiau dronas-žaislas, kuris yra itin smulkus, tinkantis pilotuoti ir patalpose. Dronas vaikams, tai tarsi naujos kartos žaisliniai lėktuvėliai. Tai greičiausiai bus pigiausi dronai. Jie puikiai tiks gimtadienio dovanai jūsų vaikui. Neabejotinai nudžiuginsite tokios dovanos gavėją.

Svarbiausi drono parametrai

Į kokius parametrus svarbiausia atkreipti dėmesį renkantis droną? Galbūt parametrai jums ne tokie svarbūs, nes svarbiau rasti dronus su akcija? Vis tik svarbu žinoti parametrus, darančius didžiausią įtaką drono naudojimui. Pasidomėkite, koks yra drono skridimo maksimalus greitis, drono svoris ir dydis bei baterijos naudojimo trukmė. Pavyzdžiui, drono dydis reiškia, kad kuo jis didesnis, tuo prasčiau skris esant dideliam vėjui. Nepamirškite paklausti dronų pardavimo konsultanto (jei perkate fizinėje parduotuvėje), kokia yra drono valdymo distancija. Dažniausiai ji svyruoja tarp 50-2000 metrų. Skirtumas gana didelis, tiesa? Dronai internetu gali būti mažesnėmis kainomis, tačiau reikia atidžiai perskaityti jų aprašymus. Taip pat sužinokite ar dronas turi telemetrijos funkciją. Tai drono stebėjimas ir valdymas realiu laiku. Galbūt ši funkcija bus jums aktuali.

Laikykitės dronų naudojimo taisyklių

Dronu reikėtų naudotis taip, kad viskas vyktų saugiai ir nekenktų kitiems. Pagrindinės taisyklės, kurių reikėtų laikytis yra saugus atstumas nuo kitų žmonių (50 m.). kad netrukdytume kitiems oro erdvės naudotojams, mūsų dronas turi skristi ne arčiau nei 120 metrų atstumu nuo žemės paviršiaus. Taip pat visada suteikite pirmenybę orlaiviams ir stenkitės neskristi virš privačių valdų.

 

Gero skrydžio!

Susiję straipsniai:

Kasečių pildymo paslauga

Jeigu jums aktualus kasečių pildymas – siūlome ieškoti geriausių, kurie ne tik teikia paslaugą, tačiau taip pat ir atsako į klausimus bei teikia nemokamus patarimus, konsultacijas, kurios leidžia džiaugtis tinkamai atliktomis paslaugomis. Kasečių pildymas gali būti atliekamas net nuotoliniu būdu. Paprasčiausiai atsakinga įmonė atvyksta pasiimti kasetės, papildo ją bei grąžina. Viskas – klientų patogumui. Kasečių […]

Internetinių svetainių ir elektroninių parduotuvių kūrimo vadovas verslui

Šiandieniniame verslo pasaulyje įmonėms, siekiančioms sėkmės ir klestėjimo konkurencingoje rinkoje, labai svarbu turėti stiprią internetinę svetainę. Svetainių ir el. parduotuvių kūrimas ne tik suteikia platformą produktams ir paslaugoms pristatyti, bet ir leidžia įmonėms pasiekti platesnę auditoriją, skatinti pardavimus ir klientų įsitraukimą. Taigi, jei jus domina svetainė arba internetinė parduotuvė jūsų verslui, išsamiau aptarsime interneto svetainių […]