Dr. Stern ėdalai šunims

Ėdalai šunims

Tai, kad ėdalas, kuriuo šeriamas šuo, yra labai svarbus jo sveikatai, parašyta daug straipsnių. Dažnai diskutuojama, kuris ėdalas labiausiai tinka keturkojams, tačiau taip ir neišskiriami pagrindiniai akcentai, kuo ėdalas parduodamas prekybos centruose, veterinarijos klinikose ar specializuotose parduotuvėse skiriasi. Šiame straipsnyje pristatomas  Dr. Stern ėdalą šunims. Tai ir sausi Super Premium ėdalai iš neužšaldytų žaliavų, įvairios dešros, konservai šuniukams ir suaugusiems šunims.

Dr. Stern Super Premium

Ėdalai šunimsDr. Stern Super Premium – tai sausas šunų ėdalas, kurio sudėtyje yra kiaulienos, vištienos, mėsos produktų, riebalų bei įvairių grūdinių kultūrų. Šis ėdalo pagrindinis privalumas tas, jog jo reikia sušerti mažiau, nei kitų rūšių ėdalo.

Dr. Stern  dešros šunims

Dr. Stern dešros būna dviejų rūšių:  su vištiena ir jautiena  bei su vištiena ir ryžiais. Dešros su  vištiena ir jautiena sudėtyje yra 75%  mėsos ir gyvulinės kilmės mėsos produktų, taip pat  grūdinių kultūrų, mineralinės medžiagos. Dešra su vištiena ir ryžiais turi savyje mažiau mėsos ir jos produktų, bet taip pat ne mažiau vertinga.

Dr. Stern  konservai šuniukams su mėsa ir daržovėmis

Dr. Stern ėdalas šunims yra  įvertintas ir patvirtintas Europos veterinarų. Labai gerai atsiliepiama apie Dr. Stern  konservus šuniukams. Konservai šuniukams pagaminti iš mėsos (ne mažiau kaip 75%) ir daržovių. Kadangi augantiems šuniukams reikia daug įvairiausių medžiagų, Dr. Stern  konservai šuniukams praturtinti mineralinėmis medžiagomis, baltymais    ir vitaminais.

Dr. Stern  konservai šunims su vištienos ir triušienos gabalėliais drebučiuose

Šiuose konservuose yra mėsos bei jos subproduktų. Dr. Stern  konservai šunims su vištienos ir triušienos gabalėliais drebučiuose papildyti vertingomis medžiagomis  – vitaminais, mineralais, baltymais.

Dr. Stern  konservai šunims su su kepenų ir širdies gabalėliais drebučiuose

Dr. Stern  konservai šunims su kepenų ir širdies gabalėliais drebučiuose – suaugusiems šunims skirta ėdalas sudarytas iš gyvulinės kilmės produktų ir subproduktų bei pagardintas kepenimis ir širdies gabalėliais. Taip pat šis ėdalas papildytas mineralinėmis medžiagomis.

Rūpinkitės savo augintiniu kartu su Dr. Stern ėdalais šunims. Šis visavertis ėdalas šunims, praturtintas baltymais, mineralinėmis, visapusiškai padės Jūsų augintiniui išlikti sveikam ir gyvybingam. Šėrimo  norma priklauso nuo šuns amžiaus, judrumo, sveikatos būklės ir metų laiko.