Donatas Motiejūnas „iššovė” prieš Orlando „Magic” ir pelnė 23 taškus

Po blankiai individualiai sužaistų rungtynių prieš „Clippers“ ekipą, Donatas Motiejūnas puikiai atsitiesė susitikime su Orlando „Magic“ (21/48) ir buvo rezultatyviausias komandos žaidėjas.

Tris kėlinius vyko atkakli kova ir nė viena komanda nesugebėjo užsitikrinti didesnio pranašumo. Galiausiai, ketvirtojo kėlinuko viduryje, namie žaidusi Hjustono„Rockets“ (45/22) komanda spurtavo ir asiplėšė nuo varžovų bei išlaikė savo persvarą iki rungtynių pabaigos 107:94 (28:24, 23:26, 26:28, 30:16).

donatas motiejūnas D-MO

Donatas Motiejūnas sužaidė labai sėkmingą mačą tiek puolime, tiek gynyboje ir per 32 žaidimo minutes spėjo pelnyti 23 taškus (6/10 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai, 5/8 baudų metimai), atkovoti 7 kamuolius, atlikti 4 rezultatyvius perdavimus ir 2 kartus prasižengti. Per visą žaidimo laiką D-Mo nesuklydo nė karto. Lietuviui gerai talkino ir kiti „Rockets“ žaidėjai – T. Ariza, J. Hardenas ir J. Smithas pridėjo po 17 taškų, C. Breweris – 13.

„Magic“ ekipoje išsiskyrė V. Oladipo, pelnęs 29 taškus, B. Gordonas pridėjo 13, N. Vučevičius 11, E. Paytonas 10.