Darbai, kurie gali būti atlikti kartu su gamybinių patalpų valymu

„EVP Projektai“ komanda atlieka net ir sudėtingiausius gamybinių patalpų valymo darbus. Tokių patalpų bei ten esančios technikos valymas reikalauja specifinių žinių ir profesionalumo. Mūsų darbuotojai nestokoja šių savybių, atlieka darbus pasitelkę inovatyvias technologijas arba klasikinius sprendimus. Mums galite patikėti net ir sudėtingiausias užduotis.

Gamybinių patalpų valymas bus atliktas sutartu laiku ir netrukdys kasdieniniams gamybos darbams. Mes teikiame šias paslaugas:

1. Pramoninių grindų valymas.

Atliekame ne tik kasdieninį, bet ir generalinį įvairios grindų dangos valymą. Dažnai sandėliuose ar cechuose pasitaiko betoninės grindys. Be tinkamos priežiūros jos ilgainiui apsineša sunkiai nuplaunamais nešvarumais. Generalinis šių grindų valymas suteikia joms natūralų blizgesį bei patrauklią išvaizdą.

2. Gamybinių patalpų valymas aukštyje.

Gamybinių patalpų lubos kartais būna žymiai aukštesnės, taip pat retkarčiais reikia išvalyti sunkiai prieinamas vietas, kurioms būtina speciali įranga, keltuvai. Mūsų įmonės darbuotojai įveikia aukštai esančius nešvarumus su kėlimo technika. Su ja galime išvalyti aukštai esančius langus, stiklus, lubas, sienas, fasadus ir kitas vietas.

3. Fasadų valymas.

Esame įgudę fasadų valytojai. Ne vieną kartą teko įveikti grafiti, pelėsį, samanas, įsigėrusį purvą ant fasadų. Taip pat dengiama išorines sienas specialia danga, kuri apsaugo nuo grafiti piešinių. Pasirūpinę savo patalpų išorės išvaizda sukursite tvarkingos, atsakingos ir patikimos įmonės įvaizdį.

4. Trinkelių plovimas ir aplinkos tvarkymas.

Gamybinių patalpų valymas neapsiriboja vien vidaus švara. Dažnai prireikia tokių aplinkos tvarkymo paslaugų kaip trinkelių plovimas, žolių ir piktžolių naikinimas ant grindinio, sniego kasimas, šiukšlių nurinkimas. Visus šias užduotis taip pat atliks mūsų komanda, o jums nereikės ieškoti kitų paslaugų teikėjų.

5. Granito dangos atstatymas.

Panaudosime šiuolaikiškas priemones, pritaikysime žinias, reikalingas granito dangos atstatymui. Po restauravimo darbų grindys atgaus blizgesį ir atrodys naujesnės.

6. PVC dangos valymas.

Įsigėrę nešvarumai ant PVC dangos nėra taip lengvai įveikiami, reikalingos sertifikuotos priemonės ir speciali įranga. Atnaujinsime jūsų PVC dangą, panaikinsime dėmes ir įsisenėjusius nešvarumus.

Jeigu turite specialių, sunkiai įveikiamų užduočių taip pat kreipkitės į „EVP Projektai“ – esame kūrybiški bei pažangūs, todėl nebijome net ir didžiausių iššūkių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Palankios spalvotojo metalo laužo supirkimo kainos leidžia papildomai užsidirbti

Daugelis džiaugiasi, kad turi metalo. Tiek juodasis, tiek ir spalvotieji metalai yra vertingi ir už juos galima gauti pinigus. Kuo daugiau turėsite metalo, tuo labiau galėsite praturtėti. Žinoma, juodojo ir spalvotojo metalo laužo supirkimo kainos nuolat kinta, bet tikrai yra pakankamai aukštos šiuo metu, kad galėtumėte organizuoti metalo transportavimą ir taip papildomai užsidirbti. Pastebima, kad […]

Nuotekų valymo įrenginių priežiūra

Efektyvi nuotekų valymo sistema ne tik užtikrina švarią aplinką, bet ir padeda išvengti sveikatai bei aplinkai potencialiai žalingo  poveikio. Šiame straipsnyje aptarsime svarbiausius nuotekų valymo įrenginių priežiūros aspektus, siekiant išlaikyti jų efektyvumą ir ilgaamžiškumą. 1. Regularios valymo procedūros Nuotekų valymo įrenginių valymas turi būti atliekamas reguliariai. Įvairios dalelės ir nuosėdos gali trukdyti įrenginio veikimui bei […]