Ketvirtadienis , kovo 21 2019
Pagrindinis / Įvairenybės / Būdai, kurie padeda sutaupyti laiko

Būdai, kurie padeda sutaupyti laiko

Pirties prekes

Nepriklausomai nuo to, ar dirbate viešojo ar privataus sektoriaus įstaigoje, ar vykdote individualią veiklą – efektyvus laiko panaudojimas yra be galo svarbus. Šiuo atveju pasidalinsime ne daugybę kartų girdėtais laiko planavimo ir valdymo patarimais, tačiau konkrečiomis paslaugomis, leidžiančiomis įprastas užduotis atlikti greičiau.

Visų pirma, naudokitės savitarnos paslaugomis. Vis daugiau prekybos centrų, vadovaudamiesi užsienio patirtimi, įrengia savitarnos kasas ir taip paspartina apsipirkimo procesą. Patogu ir tai, jog daugumoje parduotuvių tokios kasos suskirstytos į dvi kategorijas, priklausomai nuo to, ar mokate grynaisiais, ar kortele. Tokia paslauga gerokai sutaupo laiką ypač tuo atveju, jeigu perkate vos kelis produktus ir jų nereikia sverti. Tačiau net ir pastaruoju atveju vos po kelių apsilankymų tokioje kasoje neužtruksite ilgiau nei laukdami eilėje pas kasininkę. Savitarnos paslaugomis galima naudotis ne tik maisto parduotuvėse, bet ir bankuose ar siuntų atsiėmimo skyriuose. Savitarnos sistema bankuose suteikia galimybę atlikti kasdienes paslaugas greitai ir efektyviai, bet kuriuo paros metu. Žinoma, tam tikroms operacijoms atlikti reikalingas konsultantas, tačiau su didžiąja dalimi procedūrų nesunkiai susitvarkysite savarankiškai.

Taip pat jokiu būdu nepamirškite, kad apsipirkti galite ne tik fizinėse parduotuvėse, tačiau ir internetu. Pavyzdžiui, galbūt jums yra būtina įsigyti naujas pirties prekes? Jei taip, tokiu atveju galite lengvai pasinaudoti specializuota elektronine pirties prekėmis prekiaujančia parduotuve, kurioje yra siūlomas labai platus pirties prekių asortimentas prieinamomis kainomis.

Jeigu dirbate verslo srityje ir pastebite, jog administracinės užduotys atima daugiau laiko nei naujų idėjų generavimas ar efektyvus bendradarbiavimas su klientais, investuokite į asmeninį asistentą. Jam galėsite deleguoti kasdienes užduotis ir taip visą dėmesį skirti kūrybiniam procesui. Iš pradžių gali atrodyti, kad tai atima pelną iš įmonės, tačiau ilguoju laikotarpiu įsitikinsite, jog tai viena iš vertingiausių investicijų, taupančių jūsų laiką.

Šis patarimas geriausiai tiks užimtiems, karjeroje save realizuojantiems žmonėms, kuriems namai – poilsio ir nusiraminimo vieta. Norint išvengti varginančio tvarkymosi ir buities, galima pasamdyti namų tvarkytoją, kuri prižiūrės jūsų namus kelis kartus per savaitę. Tokiu atveju sutaupysite bent kelias valandas ir iš tikrųjų mėgausitės laiku namuose su artimaisiais užuot rūpinęsi dėl dvi savaites nevalytų dulkių.

Taigi, nepaisant to, kad tinkamas laiko valdymas didžiąja dalimi priklauso nuo asmeninės motyvacijos, tačiau tam tikros paslaugos gali gerokai padėti. Investuokite į bent vieną iš jų ir pamatysite, kiek laiko sutaupėte iš tiesų svarbiems darbams.

Taip pat skaitykite

Kaip išsirinkti moterišką kuprinę?

Moteriškos kuprinės užkariavo mados pasaulį ir nežada greitai pasitraukti. Visi sutinka, kad jos gražios, funkcionalios ...