Antkapių kismas: nuo tradicijos iki modernumo

Religijos suvokimas visuomenėje kinta. Tai yra visiškai normalu. Visgi, nepriklausomai nuo to, ar žmogus išpažįsta tam tikrą religiją, ar ne, žinoma, kad mirusį žmogų vis tiek norisi palaidoti atitinkamai, kad būtų galima padaryti skoningą atsisveikinimą ir tinkamai parengti vietą, kur ilsėsis jo kūnas.

Šiuo metu rinkoje siūlomi antkapiai yra labai įvairūs. Tai didina tikimybę, kad kiekvienas ras tokius, kurie jam labiausiai tinka.

Žemiau aptarsime kismą, kuris yra pastebimas metų eigoje. Visgi, kad ir kaip keičiasi mados – kokybės poreikis išlieka visada.

Mažiau dėmesio religijai

Pastebima, kad šiuo metu žmonės vis mažiau dėmesio skiria religijai. Dėl to prašo gaminti tokius antkapius, kuriuose nėra ne tik jokių religinių ženklų, tačiau taip pat ir dominuoja neutralumas. Jeigu antkapiai, kurie atrodo kaip kryžiai, jau nebesiūlomi rinkoje gana seniai, tai šiuo metu mėgstami ir tokie, kuriuose nėra jokių raižinių, kurie yra susiję su religija. Tai dažniausiai tik asmenvardis bei data, kuri padeda kapinėse geriau identifikuoti asmenis, kurie čia ilsisi.

Norisi ilgaamžės kokybės

Kad ir kokio tipo paminklai būtų pasirenkami – svarbiausia, kad jie tarnautų kuo ilgiau. To siekia daugelis. Dėl to dažniausiai itin daug dėmesio skiria meistrams, kurie kuria paminklus. Paprasčiausiai kai kurie savo gaminių kokybe pasitiki taip labai, kad net teikia ilgus metus garantijos. Taip pat paaiškina – kaip antkapiai turi būti prižiūrimi, kad jie kuo ilgiau išliktų gražūs.

Laimi minimalizmas

Galiausiai, fiksuojama, kad lietuviai dažniausiai šiuo metu daugiausia dėmesio skiria minimalizmui. Paprasčiausiai norisi rasti tokius paminklus, kurie ne tik gražiai atrodo, tačiau taip pat ir per daug netraukia dėmesio. Juk jų paskirtis yra suteikti informaciją apie žmogų, kuris čia ilsisi, o ne tam tikra prasme traukti dėmesį savo puošnumu.

Pirkti antkapius siūlome patikimose prekybos vietose. Ten, kur jais prekiaujama legaliai, žinoma, teikiamos garantijos, kurios dažnai ir tampa esminius ramybės rodikliu, kad perkama gaminio kokybė bus pati geriausia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Kaip tinkamas vadovavimas padeda bendrai įmonės kultūrai?

Įmonės kultūra yra neatsiejama nuo vadovo daromos įtakos jos suformavimui. Vadovas atlieka svarbų vaidmenį nustatant pagrindines vertybes, normas ir bendrus tikslus organizacijoje. Viskas juk prasideda aukščiausiame organizacijos taške ir palaipsniui persiduoda žemesnes pareigas einantiems darbuotojams. Tai pasireiškia per bendravimą tarpusavyje ir su klientais, požiūrį į teisinius bei etinius niuansus ar paprasčiausią eilinių užduočių atlikimą. Kiekviena […]

Duomenų analizės vaidmuo plečiant verslą

Dinamiškoje šiuolaikinio verslo aplinkoje duomenų analizės svarba tapo tvaraus augimo ir strateginių sprendimų priėmimo sinonimu. Šiame straipsnyje išsamiau pakalbėsime apie tai, kodėl duomenų analizė yra esminis elementas įmonėms, siekiančioms plėstis ir klestėti. Plačiau: https://contourenterprise.lt