„Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ koncerto svečius šiandien medžios Vilniaus gavėse

Visada žavūs ir originalūs „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ jau rytoj pakvies į savo koncertą „Vasaros šventė“ Vilniaus „Vasaros terasoje“. Ta proga šįvakar muzikantai pasiėmę instrumentus išeis į sostinės gatves pradžiuginti ir pakviesti savo būsimų svečių.

„Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ šiandien nuo 19.00 valandos ne tik linksmins atsitiktinius senamiesčio gatvių praeivius, bet ir gyvai transliuos savo improvizuotus trumpus pasirodymus socialiniame tinkle „Facebook“, kur prisijungę gerbėjai sulauks staigmenų.

„Antikvariniai Kašpirovskio dantys“
„Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ klipo „Į Venesuelą“ filmavimo užkulisiai (Ryčio Šeškaičio nuotr.)

„Jau tapo tradicija, kad vasaros koncertus Vilniuje, dieną prieš pristatome sostinės gatvėse. Praeivis gali susidaryti įspūdį koks puikus vakarėlis jo laukia rytoj!“ – atviravo grupės vokalistas Martynas Enčius.

„Mes labai mėgstame šventes, bet neseniai pastebėjome, kad vasara nusileidžia žiemai švenčių gausa ir svarba. Nusprendėme ištaisyti šitą neteisybę – padovanoti ir pasidovanoti dar vieną vasaros šventę“, – nekantravo grupės būgnininkas Karolis Steponavičius.

Praėjusią savaitę „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ atšventė vaizdo klipo „Į Venesuelą“ metines. Šiemet grupė jau pristatė ir naują dainą su vaizdo klipu „Tu mano vasara“ iš pradėto įrašinėti antrojo albumo.

Po koncerto Vilniuje, kitą savaitę, liepos 28 dieną, „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ vyks į Kauną, kur dar vieną „Vasaros šventę“ surengs „Renginių oazėje“. Bilietus į šiuos koncertus platina Bilietai.lt.

# „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ – Tu mano vasara:

# „Vasaros terasos“ renginys „Facebook“: https://www.facebook.com/events/735822429906490/

# „Renginių Oazės“ renginys „Facebook“: https://www.facebook.com/events/271426419871100/