Amžius stiliui – ne riba

drabuziai

Nesvarbu, jei šukuoseną puošia viena kita žila sruoga, vaikai seniai paliko namus ar net anūkų padovanojo: moteris vis vien nori jaustis ir turi būti graži. Taip, svarbiausia – vidus, tačiau moteriški drabužiai neturėtų būti nuvertinami. Tikrai nekiekvienas praeivis gatvėje nusipelno mus pažinti artimiau ir į tą vidų pažvelgti. Tačiau patrauklia, dėmesį prikaustančia išvaizda grožėtis turėtume leisti, ar ne? Tad, nepriklausomai nuo to, kiek metų moteriai bebūtų, savo išvaizdai ir garderobui ši turėtų skirti pakankamai dėmesio. Tiesa, vyresnės moterys, kalbant apie išvaizdą bei rūbus, neretai susiduria su problema. Pastarosios nori stilingai atrodyti, tačiau…nežino kaip.

Ir tai – visai suprantama. Tais laikais, kai jos buvo jaunesnės, vyravo kitokios mados. Aišku, tai, kas buvo madinga anksčiau, ir vėl grįžta, tačiau reikia nepamiršti, jog moteriški drabužiai, kurie tiko būnant –niolikos, solidesnio amžiaus damai gali ir nebetikti. Tai – pirmoji taisyklė, norint atrodyti stilingai vyresniame amžiuje. Imu Sau parduotuvė turi ką pasiūlyti ir vyresnėms moterims, tad tikrai nėra reikalo traukti iš spintos glūdumos jaunystės palikimo, jei garderobą atnaujinti taip paprasta. O ir, savaime suprantama, labai malonu. Pasiteisinimas, jog nėra laiko, šiuo atveju nėra tinkamas. Apsipirkimas internetu daug laiko neužima: garderobą atnaujinti galima ir gurkšnojant rytinės kavos puodelį!

Tačiau aptarta taisyklė neturėtų būti suprantama neteisingai. Moteriški rūbai, skirti vyresnei damai, tikrai neturi būti niūrių spalvų, be ornamentų, nuobodžių, vienodų modelių. Damai niekas nedraudžia pasipuošti palaidine, dekoruota…animacinio filmuko veikėju. Svarbu, jog su tokiu rūbu moteris jaustųsi patogiai (pašaipių ar smalsių praeivių, kurių dauguma, deja, vis dar yra labai konservatyvūs, žvilgsnių tikrai bus). Aišku, visas rūbų ansamblis turi derėtų tarpusavyje (tokia „crazy“ palaidinė prie klasikinių kelnių tikrai netiks) bei atspindinėti moters asmenybę.

Paskutinė, tačiau ne mažiau svarbi taisyklė – moteriški drabužiai (jų dydis, modelis) turi tikti konkrečiai figūrai. Ne visoms tinka laisvo stiliaus rūbai, o per maži apskritai yra neatleistina stiliaus klaida, tad, atnaujinat savo garderobą, būtina atidžiai žiūrėti ne tik į drabužio dydį ant etiketės, bet ir šio tinkamumą figūrai.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Lubrikantai: kas tai, kada juos naudoti ir kaip išsirinkti?

Nemaža dalis porų lubrikantus laiko neatsiejama intymaus gyvenimo dalimi. Nors šie produktai plačiai paplitę, populiarūs ir dažnai naudojami, renkantis vis dar iškyla nemažai klausimų, į kuriuos ir atsakysime šiame tekste. Kas tai yra lubrikantas? Lubrikantas – tai priemonė, kurios pagrindinė funkcija yra drėkinti lytinių organų gleivinę, suteikti slidumo ir palengvinti įsiskverbimą. Šis produktas leidžia mėgautis […]

Nosies plastika: atsakymai į 5 dažnai užduodamus klausimus

Nosies plastika yra operacija, kurios metu plastinės chirurgijos gydytojai koreguoja netenkinančius estetinius aspektus ir sprendžia apsunkinto kvėpavimo problemas. Kadangi operacija atliekama veido srityje ir yra gana sudėtinga, natūralu, kad gydytojai sulaukia daugybės klausimų. Žemiau – atsakymai į 5 specialistams dažnai užduodamus klausimus. Kiek laiko trunka atsistatymas ir kiek laiko nešiojamas įtvaras? Pirmosios dienos yra sudėtingiausios. […]