5 kriterijai, svarbūs renkantis kosmetikos priemones

kosmetika

 

Nereikia būti botokso „primpumpuota“ blondine ar pernelyg raumeningu gražuoliuku (taip, kosmetiką naudoja ir vyrai), jog tau būtų aktuali kosmetikos tema. Juk pastaroji sąvoka apima ne tik lūpų dažus, tušą, akių pieštuką bei kitas dekoratyvines kosmetikos priemones, bet ir kremus, micelinį vandenį, toniką bei kitus produktus, be kurių dažnam tiesiog neįmanoma komfortiška savijauta.  Kosmetika – produktas, išsiskiriantis ne tik didele paklausa, bet ir pasiūla, tad sąmoningam pirkėjui, atidžiai apsvarstančiam kiekvieną savo sprendimą, neretai iškyla aktualus klausimas, kaip teisingai išsirinkti šios grupės produktą.

Yra 5 patarimai, kuriais pravartu vadovautis perkant vieną ar kitą kosmetikos priemonę.

Tik sertifikuota kosmetika. Jūsų kūnas – ne laboratorinių bandymų laukas, tad kiekvienas produktas, naudojamas gaminant vieną ar kitą kosmetikos priemonę, privalo būti patikrintas ir sertifikuotas kaip saugus naudoti.

Svarbu kosmetikos gaminio sudėtis. Jei ant vienos ar kitos priemonės yra pateiktas natūralios ar ekologiškos kosmetikos sertifikatas, galite būti ramūs, jog agresyviai veikiančių medžiagų ten nebus. Tačiau žmonėms, turintiems atsparią, alergijų nekankinamą odą, daugeliu atvejų vartoti tinkama ir cheminė kosmetika (aišku, taip pat su atitinkamais sertifikatais!), tik tada rekomenduojama atidžiai išanalizuoti produkto sudėtį ir išsiaiškinti kiekvieno potencialiai žalą sukelti galinčio komponento pavojų. Po jūsų padidinamuoju stiklu turėtų atsidurti ne tik konservantai bei kvapikliai, bet ir vadinamieji putokliai (SLS, SLES) bei naftos cheminiai produktai.

Atsižvelgiant į odos tipą. Kosmetikos priemonės turi būti pasirenkamos atsižvelgiant į konkretų odos bei plaukų tipą. Sausai odai reikalingas drėkinimas ir maitinimas, jautriai – raminimas, riebiai – riebalų išsiskyrimo balansas. Tinkamai pasirinkta kosmetikos priemonė odos ar plaukų būklę pastebimai pagerina iš karto arba po praėjus neilgam laikui po naudojimo pradžios.

Gražus buteliukas – dar ne viskas. Stilingas buteliukas, ant kurio puikuojasi „nekaltos“ ramunės žiedas, gali papirkti dažną pirkėją, tačiau tai anaiptol nereiškia, jog įsigysite kokybišką bei natūralų produktą. Kosmetika turėtų renkamasi atsiribojant nuo pakuotės ar prekinių ženklų. Svarbiausia – gaminio sudėtis bei tinkamumas kiekvienam vartotojui.

Būtina realiai vertinti savo lūkesčius. Reikia suprastis, jog natūralesnės ekologiška dekoratyvinė kosmetika  nepadarys tokio ryškaus efekto kaip chemijos „primumpuotas“ gaminys.

Kiekvienas turime teisę rinktis, kokius kosmetikos gaminius įsigyti bei naudoti. Aišku, svarbu nepamiršti, jog tai turėtų būti daroma apgalvotai, priešingu atveju kyla pavojus pakenkti ne tik savo sveikatai, bet ir grožiui.

Susiję straipsniai:

Lubrikantai: kas tai, kada juos naudoti ir kaip išsirinkti?

Nemaža dalis porų lubrikantus laiko neatsiejama intymaus gyvenimo dalimi. Nors šie produktai plačiai paplitę, populiarūs ir dažnai naudojami, renkantis vis dar iškyla nemažai klausimų, į kuriuos ir atsakysime šiame tekste. Kas tai yra lubrikantas? Lubrikantas – tai priemonė, kurios pagrindinė funkcija yra drėkinti lytinių organų gleivinę, suteikti slidumo ir palengvinti įsiskverbimą. Šis produktas leidžia mėgautis […]

Nosies plastika: atsakymai į 5 dažnai užduodamus klausimus

Nosies plastika yra operacija, kurios metu plastinės chirurgijos gydytojai koreguoja netenkinančius estetinius aspektus ir sprendžia apsunkinto kvėpavimo problemas. Kadangi operacija atliekama veido srityje ir yra gana sudėtinga, natūralu, kad gydytojai sulaukia daugybės klausimų. Žemiau – atsakymai į 5 specialistams dažnai užduodamus klausimus. Kiek laiko trunka atsistatymas ir kiek laiko nešiojamas įtvaras? Pirmosios dienos yra sudėtingiausios. […]