5 kriterijai, svarbūs renkantis kosmetikos priemones

kosmetika

 

Nereikia būti botokso „primpumpuota“ blondine ar pernelyg raumeningu gražuoliuku (taip, kosmetiką naudoja ir vyrai), jog tau būtų aktuali kosmetikos tema. Juk pastaroji sąvoka apima ne tik lūpų dažus, tušą, akių pieštuką bei kitas dekoratyvines kosmetikos priemones, bet ir kremus, micelinį vandenį, toniką bei kitus produktus, be kurių dažnam tiesiog neįmanoma komfortiška savijauta.  Kosmetika – produktas, išsiskiriantis ne tik didele paklausa, bet ir pasiūla, tad sąmoningam pirkėjui, atidžiai apsvarstančiam kiekvieną savo sprendimą, neretai iškyla aktualus klausimas, kaip teisingai išsirinkti šios grupės produktą.

Yra 5 patarimai, kuriais pravartu vadovautis perkant vieną ar kitą kosmetikos priemonę.

Tik sertifikuota kosmetika. Jūsų kūnas – ne laboratorinių bandymų laukas, tad kiekvienas produktas, naudojamas gaminant vieną ar kitą kosmetikos priemonę, privalo būti patikrintas ir sertifikuotas kaip saugus naudoti.

Svarbu kosmetikos gaminio sudėtis. Jei ant vienos ar kitos priemonės yra pateiktas natūralios ar ekologiškos kosmetikos sertifikatas, galite būti ramūs, jog agresyviai veikiančių medžiagų ten nebus. Tačiau žmonėms, turintiems atsparią, alergijų nekankinamą odą, daugeliu atvejų vartoti tinkama ir cheminė kosmetika (aišku, taip pat su atitinkamais sertifikatais!), tik tada rekomenduojama atidžiai išanalizuoti produkto sudėtį ir išsiaiškinti kiekvieno potencialiai žalą sukelti galinčio komponento pavojų. Po jūsų padidinamuoju stiklu turėtų atsidurti ne tik konservantai bei kvapikliai, bet ir vadinamieji putokliai (SLS, SLES) bei naftos cheminiai produktai.

Atsižvelgiant į odos tipą. Kosmetikos priemonės turi būti pasirenkamos atsižvelgiant į konkretų odos bei plaukų tipą. Sausai odai reikalingas drėkinimas ir maitinimas, jautriai – raminimas, riebiai – riebalų išsiskyrimo balansas. Tinkamai pasirinkta kosmetikos priemonė odos ar plaukų būklę pastebimai pagerina iš karto arba po praėjus neilgam laikui po naudojimo pradžios.

Gražus buteliukas – dar ne viskas. Stilingas buteliukas, ant kurio puikuojasi „nekaltos“ ramunės žiedas, gali papirkti dažną pirkėją, tačiau tai anaiptol nereiškia, jog įsigysite kokybišką bei natūralų produktą. Kosmetika turėtų renkamasi atsiribojant nuo pakuotės ar prekinių ženklų. Svarbiausia – gaminio sudėtis bei tinkamumas kiekvienam vartotojui.

Būtina realiai vertinti savo lūkesčius. Reikia suprastis, jog natūralesnės ekologiška dekoratyvinė kosmetika  nepadarys tokio ryškaus efekto kaip chemijos „primumpuotas“ gaminys.

Kiekvienas turime teisę rinktis, kokius kosmetikos gaminius įsigyti bei naudoti. Aišku, svarbu nepamiršti, jog tai turėtų būti daroma apgalvotai, priešingu atveju kyla pavojus pakenkti ne tik savo sveikatai, bet ir grožiui.

Susiję straipsniai:

Pasiekite puikią švarą su ultragarsiniais dantų šepetėliais

Siekiant nepriekaištingos burnos higienos, sunku ignoruoti šurmulį apie ultragarsinius dantų šepetėlius. Šie naujoviški dantų priežiūros įrankiai perkėlė burnos priežiūrą į visiškai naują lygmenį ir užtikrina puikią švarą, kuriai sunku prilygti tradiciniams metodams. Tačiau kuo jie išsiskiria iš kitų? Pasinerkime į ultragarsinių dantų šepetėlių pasaulį ir sužinokime, kaip jie gali padėti pasiekti neprilygstamą burnos švarą. Ultragarso […]

Estetinis dantų plombavimas 2023

Estetinis dantų plombavimas – tai minimalios intervencijos natūralių dantų audiniams reikalaujantis gydymo metodas, kuris puikiai tinkamas norint koreguoti tiek mažesnius, tiek didesnius estetinius dantų defektus. Estetinės odontologijos tikslas – atkurti nudilusius, nuskilusius, ėduonies pažeistus ar spalvą pakeitusius dantis. Pasitelkiant šią metodiką, taip pat galima patobulinti dantų formą, panaikinti per didelius tarpdančius, netgi keisti dantų padėtį […]