3 svarbūs klausimai, kuriuos reikėtų užduoti vestuvių fotografui

Susitikus su vestuvių fotografu, reikia daug ką aptarti, nuspręsti, suderinti. Kalbama daug, tačiau ar tikrai aptariama viskas? Šiame straipsnyje aptarsime 3 svarbius klausimus, kuriuos turėtumėte užduoti vestuvių fotografui, tačiau daugelis apie juos paprasčiausiai pamiršta.

fotogidas.lt vestuves4

Kaip fotografas saugo duomenis?

Fotografų bendruomenėje praeitais metais garsiai nuskambėjo istorija, kuomet iš automobilio buvo pavogta foto kamera su joje buvusia atminties kortele, o joje buvo daugiau nei 20-ies fotosesijų vienintelės fotografijos. Daugiau kopijų fotografė neturėjo. Taip pat ir kompiuteriai, atminties kortelės nėra amžinai veikiančios ir negendančios saugyklos. Taigi, patyręs fotografas stengsis turėti bent kelias kopijas, taip pat perkelti kopiją ir į interneto saugyklas, juk turint viską namuose, nėra šimtaprocentinio apsaugojimo nuo, pavyzdžiui, gaisro, būsto apliejimo ar kitų nelaimių.

Taigi, jaunavedžiai uždavę klausimą fotografui apie duomenų saugojimą, turi išgirsti patikinimą, jog jų fotografijos tikrai niekur nedings.

Kas bus, jeigu fotografas susirgs?

Vestuvių fotografas Vilnius yra žmogus. Taigi, jis nėra apsaugotas nuo visų paprastiems žmonėms būdingų problemų, tokių kaip gripas, rankos ar kojos lūžis, avarija. O kas bus, jei staiga atsitiks taip, kad fotografas vestuvių dieną negalės pasirodyti? Ar fotografas turi kolegų, kurie galės jį pakeisti? Galbūt fotografas dirba poroje su kitu fotografu? Svarbiausia išgirsti įtikinamą planą, kuris užtikrins, jog jaunieji nebus palikti likimo valiai, jei fotografas negalės pasirodyti.

Ar numatyta, kaip pasikeis fotosesijos eiga, jei užklups lietus ar audra?

Čia Lietuva – čia lietūs lyja, tad niekas net gražiausią vasaros dieną nėra apsaugotas nuo lietaus ar nuo itin stipraus vėjo. Taigi, tokius momentus reikia atidžiai suplanuoti. Ir ne tik suplanuoti žodžiu ar „ant popieriaus“, tačiau ir realiai pasiruošti: turėti pakankamai skėčių nuo lietaus, turėti atsarginę vietą patalpoje, kurioje galima būtų fotografuotis, turėti papildomų dekoracijų, kurios sukurtų norimą nuotaiką. Reikia aiškiai apibrėžti, kas pasirūpins tokiomis detalėmis – pats fotografas ar vestuvių planuotojas.

Ko fotografas norės pietums?

Fotografas visą dieną praleis su jaunaisiais, fotografuos visas akimirkas, tačiau derėtų numatyti, jog tam tikru metu fotografas pietaus. Iš jaunųjų pusės yra gražu pasiūlyti fotografui pietų ir užtikrinti, jog jis galės atsigerti, ypač jei tai karšta diena. Patenkintas fotografas – geros fotografijos.

Susiję straipsniai:

Kaip atliekamas plaukų šalinimas lazeriu belladerma.lt klinikoje

Plaukų šalinimas lazeriu belladerma.lt klinikoje tapo populiariu ilgalaikio plaukelių šalinimo ir lygios odos užtikrinimo metodu. Ši neinvazinė procedūra nukreipta į plaukų folikulus koncentruota lazerio energija, kuri stabdo plaukų augimą. Štai kaip atliekamas plaukų šalinimas lazeriu: Daugiau: https://www.belladerma.lt

Kaip pasirinkti moteriškus maudymosi kostiumėlius

Išsirinkti tobulą maudymosi kostiumėlį gali būti įdomi, bet kartais sudėtinga užduotis. Kadangi yra tiek daug stilių, spalvų ir modelių, būtina atsižvelgti į keletą veiksnių, kad rastumėte geriausią maudymosi kostiumėlį, kuris puošia jūsų figūros tipą ir atitinka jūsų poreikius. Štai keletas patarimų, kaip išsirinkti tinkamą moterišką maudymosi kostiumėlį: