Žieminės padangos: rinktis su dygliais ar be?

Žieminės padangos gali būti tiek dygliuotos, tiek be dygliukų. Todėl nepatyrusiems vairuotojams gali būti kiek sudėtinga išsirinkti. Nors keliuose dažniau galima pamatyti padangas be dygliukų, tenka pripažinti, kad Lietuvoje vis dar perkamos ir dygliuotos padangos. Jeigu norite pasirinkti teisingai, iš pradžių apžvelkite padangų privalumus ir trūkumus.

Dygliuotų padangų pranašumai

Dygliuotos padangos tinka keliams, kurie nėra sutvarkyti. Pavyzdžiui, jeigu neretai tenka važiuoti ne sutvarkytais miesto keliais, o žvyrkeliais, tuomet dygliuotos padangos bus tinkamas pasirinkimas.

Nedygliuotų padangų pranašumai

Nedygliuotų padangų pranašumas prieš dygliuotas padangas yra tas, jog jos puikiai tinka tiek sutvarkytiems keliams, tiek žvyrkeliams. Be to, nedygliuotas padangas galima naudoti visose šalyse, todėl jos bus idealus pasirinkimas tiems, kurie mėgsta keliauti.

Dygliuotų padangų trūkumai

Pagrindinis dygliuotų padangų trūkumas – nesaugumas. Deja, bet kai kurie teigia, kad dygliuotos padangos nėra saugios miesto keliams, todėl derėtų jas uždrausti. Kokia vairuotojų nuomonė apie tai? Dalis šalių jau uždraudė dygliuotas padangas, todėl galima teigti, kad daugelis sutinka su tokia nuomone. Šiuo metu dygliuotos padangos dar nėra uždraustos Lietuvoje, tačiau apie tai diskutuojama jau daug metų. Na, o tai reiškia tik vieną. Kada nors dygliuotos padangos greičiausiai bus uždraustos ir mūsų šalyje. Na, o tuomet tiems, kurie turi dygliuotas padangas, teks jas tiesiog išmesti. Turbūt tai viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl nereikėtų pirkti dygliuotų padangų. Na, ir dar tai, jog dygliuotos padangos jau uždraustos daugelyje šalių. Tai reiškia, jog norėdami keliauti į užsienį su savo transporto priemone žiemos metu turėsite keisti padangas.

Nedygliuotų padangų trūkumai

Kol kas nedygliuotos padangos neturi jokių trūkumų. Reikia pripažinti, jog jos idealus pasirinkimas žiemai. Ką jau kalbėti apie tai, jog nedygliuotos padangos nėra draudžiamos vasaros metu. Na, tai nereiškia, jog reikia vasaros metu važiuoti žieminėmis padangomis. Toks sprendimas privestų prie greito padangų susidėvėjimo. Tačiau pripažinkime, kad nei vienas nenori skubėti keisti padangų. Nedygliuotų padangų keisti nereikia skubėti, galima palaukti iki tol, kol orai atšils.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Automobilio veiklos nuoma: lankstus ir patogus sprendimas verslui ir privatiems asmenims

Automobilių nuoma gali būti puikus sprendimas privatiems asmenims, kuriems reikalingas automobilis asmeniniam naudojimui. Automobilio nuoma turi daug privalumų, įskaitant  lankstumą: išsinuomoję automobilį asmenys gali naudotis transporto priemone be ilgalaikio įsipareigojimo pirkti ar išsinuomoti automobilį. Tai ypač naudinga tiems, kuriems automobilio gali prireikti tik retkarčiais arba trumpam laikui. Ekonomiška: automobilio nuoma gali būti ekonomiškesnė išeitis nei […]

Kai krovinių pervežimas tampa būtinas

Krovinių pervežimas Kaune vaidina svarbų vaidmenį įvairiose pramonės šakose, užtikrindamas patikimą ir veiksmingą prekių gabenimą iš vienos vietos į kitą. Yra specifinių situacijų, kai krovinių pervežimo paslaugos tampa būtinos ir siūlo įvairius poreikius atitinkančius sprendimus. ·         Verslo perkėlimas: Kai verslas persikelia į naujas patalpas arba plečia savo veiklą, efektyvus krovinių gabenimas tampa labai svarbus. Norint […]