Vyriška piniginė – puiki dovana bet kokia pora

Kai vyrai nesugalvoja, kuo nustebinti savo moteris, dažna dailiosios lyties atstovė tikina, jog pasirinkimas toks platus: nuo papuošalų iki virtuvės įrankių. Ir jos sutartinai tikina, jog moteriai išsirinkti dovaną yra vienas juokas. Tačiau moterys dažnai suka galvas, kai reikia nustebinti mylimą vyrą. O šie turbūt lygiai taip, kaip ir moterys, galėtų atsakyti, kad jiems nupirkti dovaną – nesunku. Pavyzdžiui, visomis progomis tinka galanterija. Tai yra vienas geriausių pasirinkimų. Daugelis vyrų pripažintų, jog universaliausia dovana vyrui – kokybiška piniginė.

Rinkite pagal savininką

Vyriška piniginė yra praktiška ir apgalvota dovana. Tačiau tam, kad dovana tikrai nustebintų ir pradžiugintų žmogų reikia ją tinkamai parinkti. Pirmiausia, reikėtų pagalvoti, kaip vyras naudoja piniginę. Kai kurie vyrai piniginę laiko drabužių kišenėje, kiti – automobilio daiktadėžėje, dar kiti – nedideliame rankinuke. Priklausomai nuo to, kaip naudojama piniginė, reikėtų parinkti jos dydį ir formą. Taip pat labai svarbu įvertinti, kokio tipo piniginė geriausiai atitiks vyro, kuriam ji bus skirta lūkesčius. Pavyzdžiui, jeigu vyras naudojasi tik kortelėmis, jam tiks kortelių dėklą primenanti atverčiama piniginė. Tiems, kurie kišenėje nuolat nešiojasi monetų, verta pagalvoti apie užsegamą piniginę su mažu skyreliu monetoms.

Taip pat labai svarbu pasirinkti tinkamą medžiagą, iš kurios turėtų būti pagaminta piniginė, tapsianti dovana. Daugelyje pasaulio šalių labiausiai vertinamos iš odos gaminamos galanterijos prekės. Odinės vyriškos piniginės ir Lietuvoje yra dažniausias pasirinkimas, ypač, kai renkama dovana brangiam vyrui. Odinė piniginė ne tik atrodo kokybiškai, bet ir gerokai ilgiau tarnauja, yra patvaresnė ir malonesnė paimti į ranką.

Puiki dovana sau

Kas sakė, jog ir patiems negalima savęs nustebinti šventės proga? Pavyzdžiui, artėjant gimtadieniui, kartais norisi leisti sau kažką įsigyti. Universaliausia dovana vyrui – kokybiška piniginė. Ji gali būti ir paties sau padovanota Dažniausia būtent pats jubiliatas tiksliai žino, kokios piniginės norėtų. O ypač, jeigu esate iš tų vyrų, kurie yra labai smulkmeniški. Tokiu atveju puiki mintis pačiam save palepinti šventine dovana. Imkime ir išsirinkime sau piniginę. Tereikės apsilankyti galanterijos prekių parduotuvėse, apžvelgti turimą asortimentą ir nuspręsti, kuri vyriška piniginė labiausiai atitinka Jūsų lūkesčius. Į savo šventę galėsite atvykti pasipuošęs ir su nauju pirkiniu švarko kišenėje.

 

 

 

Susiję straipsniai:

Pasiekite puikią švarą su ultragarsiniais dantų šepetėliais

Siekiant nepriekaištingos burnos higienos, sunku ignoruoti šurmulį apie ultragarsinius dantų šepetėlius. Šie naujoviški dantų priežiūros įrankiai perkėlė burnos priežiūrą į visiškai naują lygmenį ir užtikrina puikią švarą, kuriai sunku prilygti tradiciniams metodams. Tačiau kuo jie išsiskiria iš kitų? Pasinerkime į ultragarsinių dantų šepetėlių pasaulį ir sužinokime, kaip jie gali padėti pasiekti neprilygstamą burnos švarą. Ultragarso […]

Estetinis dantų plombavimas 2023

Estetinis dantų plombavimas – tai minimalios intervencijos natūralių dantų audiniams reikalaujantis gydymo metodas, kuris puikiai tinkamas norint koreguoti tiek mažesnius, tiek didesnius estetinius dantų defektus. Estetinės odontologijos tikslas – atkurti nudilusius, nuskilusius, ėduonies pažeistus ar spalvą pakeitusius dantis. Pasitelkiant šią metodiką, taip pat galima patobulinti dantų formą, panaikinti per didelius tarpdančius, netgi keisti dantų padėtį […]