Kultūra

Visi džiazo mylėtojai kviečiami į „Vilnius Jazz 2018“

vilnius jazz 2018

 

Spalio 11 – 14 dienomis, kaip ir kiekvienais metais vilniečiai ir miesto svečiai yra kviečiami dalyvauti „Vilnius Jazz“ renginyje. Jau 31 – jį kartą šis muzikinis renginys ruošiasi nepalikti nei vieno abejingo džiazo muzikai.

 

Muzikiniame festivalyje pasirodys muzikos meistrai iš viso pasaulio. Renginys vyks Lietuvos rusų dramos teatre.

Renginio vinimi taps svečių trejetukas iš JAV – B. Marsellos trio. Yra skelbiama, kad šio trio pasirodymas bus vienas iš labiausiai įspūdingų visame džiazo pasaulyje!

 

Kiekvienas žmogus, kuriam džiazo muzika yra nesvetima, puikiai žino J. Zorną. Jis subūrė grupę „The Stone“, kurią bus galima išvysti ir „Vilnius Jazz 2018“ renginyje. Šis muzikinis klubas Vilniuje paliks dar vieną savo turo pėdsaką, kuris yra skirtas paminėti Johno Zorno 65 – tąjį gimtadienį.

 

Beje įdomi detalė yra ta, kad B. Marsellos jau ilgą laiką sėkmingai koncertuoja ir bendradarbiauja su J. Zornu. Daugelis džiazo mylėtojų jau dabar galėtų pritarti, jog tik J. Zornas gali kurti bene įdomiausias temas muzikai, o minėtasis trio – gali idealiai tai atlikti.

 

Jeigu neturite nuomonės apie džiazo muziką, mes garantuojame, kad po šio renginio, Jūs galutinai įsimylėsite visą džiazo kultūros pasaulį!

 

Skubėkite įsigyti bilietus, nes jie tirpste tirpsta!