Vestuvių planavimo ypatumai

Be detalaus planavimo vestuvės gali virsti į  chaosą, kas sugadintų gražiausias jaunavedžių ir svečių akimirkas. Viskas, kas vyksta per vestuves jaunavedžiai atsimena visą gyvenimą, todėl būtina pasistengti, kad viskas vyktų sklandžiai ir nebūtų bereikalingo streso. Tad, kokie vyraujantys vestuvių planavimo ypatumai, aiškinamės šiame straipsnyje.

Ieškote vestuvių planuotojo? Spauskite čia >>

Tendencijos

Vestuvių planavimasVienas iš vestuvių planavimo ypatumų yra tas, jog sekant šiuolaikines tendencijas, reikia orientuotis į minimalizmą. Mažiau yra daugiau! Minimalizmas į vestuvių planavimą įnešė daugiau tvarkos ir apgalvotų sprendimų. Taigi, siekiant sekti šia tendencija, siūloma naudoti ne daugiau trijų atspalvių, tarp kurių dominuoti turi šviesios spalvos, atsisakyti sunkių staltiesių, kėdžių apvalkalų bei kitų masyvių dekoro elementų.

Vestuvinė suknelė

Kur krypsta visų vestuvių dalyvių dėmesys vestuvių proceso metu? Į vestuvinę suknelę. Ji gali būti pati ilga, trumpa, balta ar kitų baltos spalvos atspalvių – kreminė, šampano spalvos, sniego. Būtina prisitaikyti tokią suknelę, kuri atitinka prie Jūsų odos atspalvį, figūrą. Renkantis vestuvinę suknelę, galite klausti draugių ar mamos patarimų, tačiau be specialistų pagalvos čia taip pat neišsiversite.

Paslaugų užsakymas

Rengiant vestuves reikės įvairių sričių profesionalų pagalbos. Tai ir kirpėjo, tortų ir kitų saldžių konditerijos gaminių kepėjo, maisto ruošėjų, fotografo, filmuotojo, dekoratorių bei šventės vedėjų. Paslaugų teikėjus būtina susirasti ir užsakyti jų paslaugas kuo anksčiau. Tai specialistai, kurie vestuvių sezono metu būna pilnai užimti. Su jais susisiekti ir susitarti patartina likus pusmečiui iki vestuvių. Ne mažiau svarbu apsispręsti dėl vestuvių pokylio vietos. Tai gali būti populiarus restoranas, prabangi sodyba ar kavinė.

Taigi, vestuvių planavimas apima daugybę detalių. Pagrindinis vestuvių planavimo ypatumas yra tas, kad viską reikia ruošti iš anksto, todėl nė kiek ne per anksti vestuvių planavimą pradėti likus pusmečiui iki vestuvių, o daugeliu atvejų ir daug anksčiau. Patartina kuo mažiau paisyti  šablonų ir stereotipų. Šiandien planuojant vestuves kiekvienoje detalėje svarbiausia išreikšti ir pabrėžti jaunavedžių asmenybes, jų ypatumus. Tai turi atsispindėti tiek vestuvių dekoracijose, jaunųjų ir svitos aprangoje, tiek vestuvių scenarijuje.

http://vestuviupartneris.lt