Užupio meno inkubatoriuje – Sostinės dienų renginiai

Rugsėjo 2 dieną, nuo 18.30 val. Užupio meno inkubatoriaus „Galeros” erdvė kvies įsisupti į „Sostinės dienos” renginius! Įsisupti su ramybe ar smarkiai, vasariškai ar rudeniškai – tikime, kad savo nuotaiką atras kiekvienas.

sostinės dienų renginiai Užupio meno inkubatoriuje
sostinės dienų renginiai Užupio meno inkubatoriuje

Visų Jūsų lauks:

18.30 val. Parodos „Trys“ atidarymas. „Trys” – tai jungtinė trijų menininkių – Monikos Gedrimaitės, Mingailės Mikelėnaitės ir Justinos Kildišytės – keramikos paroda, kurioje vyraus viena tema, tačiau trys atskiri, individualūs žvilgsniai ir požiūriai į ją. Pasirinkta gamtos tematika leis pažvelgti į įprastas gamtos formas kitu kampu ir į rudenį išsinešti į naujai įžiūrėtas jos formas. Paroda veiks iki rugsėjo 15 d.

19.00 val. Hamakų mylėtojai kabom.lt dovanoja vizualinę instaliaciją „Virš Vilnelės”.

19.45 val. Groja elektroninės muzikos atlikėjas Crystal (Tadas Stulgys).

20.00 val. Video instaliacija „Senas/Dabartinis Vilnius”. Ją pristato dviejų menininkų HUMUSIC ir ZAIZRAS bendras projektas „Vaibai ore”. Instaliacijos pagrindą sudaro senojo Vilniaus vaizdai (filmai „Istoriniai paminklai” (rež. R. Šilinis, 1977 m.), „Seno miesto šešėliai” (rež. K. Vaišvila, 1988 m.), „Dešimt minučių prieš Ikaro skrydį” (rež. A. Matelis, 1990 m.).

Renginiai tęsis iki 22.00 valandos.
Programa gali būti koreguojama atsižvelgiant į oro sąlygas.