Šventinis labdaros vakaras Vilniuje, skirtas Pal. Kun. M. Sapočkos hospisui

hospisasGruodžio 11 dieną kviečiame visus vilniečius sudalyvauti labdaringame vakare, kurio metu surinktos lėšos, bus skiriamos kunigo Mykolo Sopočkos hospisui. Jis randasi pačiame Vilniaus senamiestyje. Bilietai į labdaros vakarą įsigyjami bankiniu pavedimu ir sumokėta kaina nukeliauja tiesiai į hospisą. Tereikia užsiregistruoti į renginį, prisegant apmokėjimo kvitą.

Daugiau apie Pal. Kun. M. Sapočkos hospisą:

Ši vieta – tai pagalbos erdvė visiems, neišskiriant nei vieno asmens pagal jo tautybę, lytį ir finansines galimybes. Hospisas siekia suteikti visokeriopą pagalbą ligoniams bei pagerinti jų gyvenimo kokybę. Hospisas teigia psichologinę, medicininę ir socialinę globą. Čia dirba ne tik patyrę medikai, bet ir psichologai, dvasininkai bei savanoriai.

Tam, kad labdaros vakaras būtų įdomesnis, gidės viso renginio metu pasakos apie Vilniuje esančių tautų švenčių papročius. Bus pasakojama ne tik apie lietuvių, bet ir apie žydų „Chanukos“ šventimo papročius.  Taip pat visi galės paskanauti skirtingų tautų šventinių skanėstų.

 

Renginio laikas: gruodžio 11 diena, 16.30 val.

Renginio trukmė: 2 val. 30 min.

Renginio vieta: Vilniaus senamiesčio atnaujinimo agentūra, Stiklių g. 4, Vilnius.

Susiję straipsniai:

Lubrikantai: kas tai, kada juos naudoti ir kaip išsirinkti?

Nemaža dalis porų lubrikantus laiko neatsiejama intymaus gyvenimo dalimi. Nors šie produktai plačiai paplitę, populiarūs ir dažnai naudojami, renkantis vis dar iškyla nemažai klausimų, į kuriuos ir atsakysime šiame tekste. Kas tai yra lubrikantas? Lubrikantas – tai priemonė, kurios pagrindinė funkcija yra drėkinti lytinių organų gleivinę, suteikti slidumo ir palengvinti įsiskverbimą. Šis produktas leidžia mėgautis […]

Nosies plastika: atsakymai į 5 dažnai užduodamus klausimus

Nosies plastika yra operacija, kurios metu plastinės chirurgijos gydytojai koreguoja netenkinančius estetinius aspektus ir sprendžia apsunkinto kvėpavimo problemas. Kadangi operacija atliekama veido srityje ir yra gana sudėtinga, natūralu, kad gydytojai sulaukia daugybės klausimų. Žemiau – atsakymai į 5 specialistams dažnai užduodamus klausimus. Kiek laiko trunka atsistatymas ir kiek laiko nešiojamas įtvaras? Pirmosios dienos yra sudėtingiausios. […]