Šiandien „Lofte“ – debiutinio „Ten Walls“ albumo pristatymas

Šiandien, kovo 15 dieną, menų fabrike „Loftas“, pasaulinę šlovę pelnęs lietuvių elektroninės muzikos atlikėjas Marijus Adomaitis, scenoje žinomas „Ten Walls“ slapyvardžiu, pristatys ilgai lauktą debiutinį albumą „Queen“.

Marijus Adomaitis prisistatantis „Ten Walls“ slapyvardžiu
Marijus Adomaitis prisistatantis „Ten Walls“ slapyvardžiu

Lietuviai taps pirmaisiais išgirdusiais naujausius „Ten Walls“ kūrinius, nes šis koncertas „Lofte“ paskelbs pasaulinio „Ten Walls“ turo startą. Trečiadienį šokdinęs lietuvius, jau penktadienį „Ten Walls“ gros Portugalijoje, šeštadienį – Italijoje, dar po kelių dienų Vokietijoje, Ispanijoje ir kitur.

Lietuvos klausytojai ne tik pirmieji išgirs naujausius kūrinius, bet ir koncerto metu galės įsigyti debiutinį albumą „Queen“. Vėliau jis bus parduodamas tik internetu.

Tau bus jau trečiasis „Ten Walls“ pasirodymas „Lofte“, bet toks įspūdingas – pirmą kartą. Daugybė technikos, šviesų ir garso klausytojus privers pamiršti, kad šiandien trečiadienis. „Lofto“ komanda, stebėdama pasiruošimą koncertui, tikina, kad tiek apšvietimo „Lofte“ jie dar nebuvo matę.

„LRT OPUS rekomenduoja. Heineken Live: Ten Walls“ pradės ir pirmą kartą „Lofto“ scenoje pasirodys Italijoje reziduojantis didžėjus Idriss D. Albumo „Queen“ pristatymo metu skambės visiškai nauji ir dar niekur negirdėti „Ten Walls“ kūriniai, tačiau klausytojai turės galimybę išgirsti ir jau žinomus bei  į „BBC Radio 1“ patekusius, aukščiausias vietas Europos topuose užėmusius hitus, tokius kaip „Requem“ ar „Walking with Elephants“.

Debiutinį albumą „Queen“ pristatantis „LRT OPUS rekomenduoja. Heineken Live: Ten Walls“ pasirodymas Vilniuje – jau kovo 15 dieną, menų fabrike „Loftas“.

Susiję straipsniai:

Karpų šalinimui – inovatyvūs metodai bei priemonės

Karpa yra nedidelis, gerybinis odos išauga, kurį sukelia žmogaus papiloma virusas (ŽPV). Karpos gali būti įvairių formų, dydžių ir spalvų, tačiau dažniausiai būna baltos, rudos ar rausvos spalvos. Jos gali būti lygios arba šiurkščios, o kartais gali sukelti skausmą ar niežulį. Karpų šalinimas Vilniuje gali būti atliekamas labai įvairiais metodais. Kiekvienai situacijai yra parenkamas labiausiai […]

Lubrikantai: kas tai, kada juos naudoti ir kaip išsirinkti?

Nemaža dalis porų lubrikantus laiko neatsiejama intymaus gyvenimo dalimi. Nors šie produktai plačiai paplitę, populiarūs ir dažnai naudojami, renkantis vis dar iškyla nemažai klausimų, į kuriuos ir atsakysime šiame tekste. Kas tai yra lubrikantas? Lubrikantas – tai priemonė, kurios pagrindinė funkcija yra drėkinti lytinių organų gleivinę, suteikti slidumo ir palengvinti įsiskverbimą. Šis produktas leidžia mėgautis […]