Sekmadienis , kovo 24 2019
Pagrindinis / Gyvenimas / Šiandien „Lofte“ – debiutinio „Ten Walls“ albumo pristatymas

Šiandien „Lofte“ – debiutinio „Ten Walls“ albumo pristatymas

Šiandien, kovo 15 dieną, menų fabrike „Loftas“, pasaulinę šlovę pelnęs lietuvių elektroninės muzikos atlikėjas Marijus Adomaitis, scenoje žinomas „Ten Walls“ slapyvardžiu, pristatys ilgai lauktą debiutinį albumą „Queen“.

Marijus Adomaitis prisistatantis „Ten Walls“ slapyvardžiu
Marijus Adomaitis prisistatantis „Ten Walls“ slapyvardžiu

Lietuviai taps pirmaisiais išgirdusiais naujausius „Ten Walls“ kūrinius, nes šis koncertas „Lofte“ paskelbs pasaulinio „Ten Walls“ turo startą. Trečiadienį šokdinęs lietuvius, jau penktadienį „Ten Walls“ gros Portugalijoje, šeštadienį – Italijoje, dar po kelių dienų Vokietijoje, Ispanijoje ir kitur.

Lietuvos klausytojai ne tik pirmieji išgirs naujausius kūrinius, bet ir koncerto metu galės įsigyti debiutinį albumą „Queen“. Vėliau jis bus parduodamas tik internetu.

Tau bus jau trečiasis „Ten Walls“ pasirodymas „Lofte“, bet toks įspūdingas – pirmą kartą. Daugybė technikos, šviesų ir garso klausytojus privers pamiršti, kad šiandien trečiadienis. „Lofto“ komanda, stebėdama pasiruošimą koncertui, tikina, kad tiek apšvietimo „Lofte“ jie dar nebuvo matę.

„LRT OPUS rekomenduoja. Heineken Live: Ten Walls“ pradės ir pirmą kartą „Lofto“ scenoje pasirodys Italijoje reziduojantis didžėjus Idriss D. Albumo „Queen“ pristatymo metu skambės visiškai nauji ir dar niekur negirdėti „Ten Walls“ kūriniai, tačiau klausytojai turės galimybę išgirsti ir jau žinomus bei  į „BBC Radio 1“ patekusius, aukščiausias vietas Europos topuose užėmusius hitus, tokius kaip „Requem“ ar „Walking with Elephants“.

Debiutinį albumą „Queen“ pristatantis „LRT OPUS rekomenduoja. Heineken Live: Ten Walls“ pasirodymas Vilniuje – jau kovo 15 dieną, menų fabrike „Loftas“.

Taip pat skaitykite

Eva Lauma kviečia į savo piešinių parodą „Stebuklai“

Visame pasaulyje labai populiarėja įvairios interaktyvios dailės parodos, kur lankytojai ateina ne tik pasižiūrėti tam ...