Renkatės buitinę techniką? Šie patarimai skirti jums

Buitinė technika yra vienas iš tų akcentų, kurio reikia, kad namai būtų pilnaverčiai – net ir tuo atveju, jei savęs negalite pavadinti žmogumi, mėgstančiu daug laiko praleisti virtuvėje ir stebinti artimuosius kulinarijos šedevrais, šaldytuvas, kaitlentė, indaplovė, gartraukis – būtini jos atributai. Na, o šiame tekste esantys patarimai verti, kad juos atmintumėte tuomet, kai keliaujate į buitinės technikos saloną.

Šaldytuvas

Daugeliui žmonių šaldytuvas yra vienas svarbiausių buitinės technikos prietaisų ir tai visiškai suprantama, juk būtent jo dėka yra užtikrinamas maisto šviežumas. Norite, kad maistas išliktų tinkamu naudoti dar ilgiau? Tokiu atveju dėmesį verta atkreipti į šaldytuvus, turinčius technologijas, kurios užtikrins, kad nesusidarys šerkšnas. Jūsų maisto atsargas labai dažnai sudaro mėsa ir žuvis? Tokiu atveju rinkitės šaldytuvus, turinčius Fresh zone funkciją.

Indaplovė

Kas jau kas, tačiau šis buitinės technikos prietaisas išlaisvins jus nuo vieno nemaloniausių buities darbų – indų plovimo ir užtikrins, kad joje niekada nebūtų nešvarių indų. Maža to, tokios paskirties buitinė technika turi ir dar vieną privalumą – jūs sutaupysite nemažai laiko, kurį galėsite skirti šeimai arba darbui. Tačiau, kad viskas būtų idealu, apie indaplovių pasirinkimą turite žinoti keletą svarbių dalykų. Vienas iš jų, ko reikėtų nepamiršti renkantis indaplovę, tai – talpa. Siekiant atsakyti į klausimą, kokios talpos turėtų būti indaplovė, verta pabrėžti, kad tuo atveju, jei gyvenate vienas, optimalu rinktis mažesnės talpos indaplovę, tuo tarpu, kuo daugiau žmonių, tuo didesnės talpos indaplovė yra reikalinga.

Virtuvė
the-vandals.co nuotr.

Gartraukis

Rinkitės vieną iš dviejų tipų: matomą arba įmontuojama į spintelę. Jei norite, kad gartraukis būtų kuo mažiau pastebimas, vertėtų rinktis į spinteles įmontuojamą, tuo tarpu, matomi ir prie virtuvės dizaino priderinti gartraukiai taps stilinga virtuvės detale. Dar vienas dalykas, į kurį pravartu atkreipti dėmesį renkantis gartraukį, yra triukšmo lygis. Kaip žinia, visi gartraukiai veikdami skleidžia tam tikrą triukšmą, todėl, jei esate vienas iš tų žmonių, kuris nemėgsta pašalinių garsų ar virtuvės zona yra šalia darbo zonos, vertėtų rinktis kuo tyliau veikiantį gartraukį.

Kaitlentė

Dar vienas prietaisas, kuriuo gali pasigirti buitinė technika, yra kaitlentės. Bene pačios populiariausios yra įmontuojamos kaitlentės, kurios gali būti arba elektrinės, arba dujinės. Išskirtinio dizaino dujinė kaitlentė gali tapti ne tik buitį lengvinančiu prietaisu, bet ir puikia virtuvės puošmena, tuo tarpu, mėgstantiems praktiškumą, dėmesį vertėtų atkreipti į elektrines kaitlentes.

Aptarėme tik stambiausius buitinės technikos prietaisus, tuo tarpu, vertėtų nepamiršti, kad buitinė technika turi kur kas platesnį asortimentą – dar daugiau prietaisų, kurie gali palengvinti jūsų buitį. Tai – džiovyklės, mikrobangų krosnelės, šaldikliai, virtuviniai kombainai, duonkepės, plakikliai, skrudintuvai, kavos aparatai ir daugelis kitų. Na, o baigiant šį tekstą, belieka tik paminėti, kad tiek stambesni, tiek smulkesni buitinės technikos prietaisai gali būti įsigyjami ne tik salonuose, bet ir internetu. Šis pirkimo būdas turi ypač daug privalumų: prekę išsirinkti galite net nepakildami nuo sofos, apmokėti jums patogiu būdu, o gabenimo rūpesčius palikti siuntų tarnybai. Maža to, neretai buitinę techniką pirkti internetu yra šiek tiek pigiau.