Pirmadienis , gegužės 20 2019
Pagrindinis / Renginiai / „Mercury“ prizo nominantė Nadine Shah atvyksta koncertuoti į Lietuvą!

„Mercury“ prizo nominantė Nadine Shah atvyksta koncertuoti į Lietuvą!

 nadine

Tikriausiai atlikėja Nadine Shah daugeliui lietuvių dar yra nepažįstama, tačiau britams ji jau puikiai žinoma. Sparčiai šlovės siekianti atlikėja geriausiai žinoma, kaip vienintelė musulmonė, grojanti gitara. Atliekama muzikos rūšis – rokas.

Šiais metais Nadine Shah buvo nominuota „Mercury“ apdovanojimuose. Jos talentas jau yra įvertintas tokių scenos grandų, kaip „Depeche Mode“, Nickas Cave‘as, D. Gahanas ir M. Gore‘as. Pastarasis atlikėjos išleistas muzikos albumas buvo paskelbtas metų albumu Nepriklausomos Muzikos Asociacijoje.

Tie, kas nori išgirsti įspūdingo, stipraus, tamsaus, bet tuo pačiu ir elegantiško roko – būtinai atvykite į koncertą ir susipažinkite gyvai su šia naujai sužibusia britų muzikos žvaigžde.

Atlikėja labai dažnai pasisako už moterų teises, socialinę lygybę, bei siekį nesmerkti religinių ir kitų mažumų. Muzikoje šios temos taip pat dažnai atsispindi. Kūriniuose paliečiamos tokios gyvenimo aktualijos, kaip pabėgėliai ir islamofobija. Nors temos labai aštrios, tačiau muzika – itin švelnių sąskambių. Atvykite ir išgirskite gyvai!

Renginio laikas: gruodžio 10 diena, 20 valanda.

Renginio trukmė: 3 valandos.

Renginio vieta: kultūros baras „Kablys“, Kauno g. 5, Vilnius.

Taip pat skaitykite

Spektaklis visoms poroms „Po 20 metų“

Su savo antrąja pusę skaičiuojate jau ne pirmas metines kartu? Kartais šeimyninis gyvenimas Jums atrodo ...