Korpusiniai baldai

Korpusiniai baldai labai svarbus akcentas- tiek interjero, dizaino, tiek praktine prasme, o pasirinktas baldų stilius, spalvos, nulems kokia nuotaika vyraus jūsų namuose. Svarbu, pasirinktų baldų dydis ir modelis- kaip pavyks sutalpinti daiktus ir kiek jų liks erdvėje. Korpusinės sekcijos turi tikti prie patalpos interjero ir bendro namų stiliaus. Uždaros bei atviros lentynos leis parodyti tai, ką norite, kartu paslėpti tai, kas yra reikalinga. Svetainėje  ne tik praleidžiame daug laiko, bet ir laikome svarbius daiktus, tokius kaip knygos, suvenyrai, nuotraukos ir kt. Korpusiniai kieti baldai užima nemažai vietos, tačiau jie gyvybiškai svarbūs. Tai nepamainomi virtuvės ir lauko baldai, prieškambario baldai ar spintos. Jie randa vietą visur: prieškambaryje, vonioje, virtuvėje, miegamajame, jie reikalingi susidėti pačius įvairiausius daiktus- nuo drabužių iki atliekamų rakandų.

Nestandartiniai baldai

Nestandartiniai baldai projektuojami pagal klientų pageidavimus ir poreikius. Visa gamyba prasideda nuo projekto. Pirmiausia atliekamas patalpos matavimas, tam, kad būtų galima racionaliai išnaudoti kiekvieną jūsų erdvės kampelį. Baldai dažnai montuojami tarp sienų, todėl matuoti galima žinant, kad sienų matmenys nesikeis, darant baldus iki lubų turi nesikeisti aukštis nuo grindų iki lubų. Klientų norai ir specialistų patirtis leis sukurti jaukią ir malonią aplinką namuose.

Kokie baldai vaikams reikalingiausi?

Įrengiant vaikų kambarį, visų pirma, reikia atsižvelgti į tai, kokie baldai vaikų zonai yra patys reikalingiausi.Tuomet bus daug lengviau derinti kitas, vaikų  interjerui svarbias detales. Vaikų lovos pasirinkimas, turėtų būti ypač atsakingas, reikia kad lovos vaikams iki 5metų turėtų apsaugines tvoreles ir barjerus, neleidžiančius iškristi ir susižeisti. Vaikų kambario baldai  gali būti ir spalvoti ir dekoruoti linksmomis detalėmis.

Susiję straipsniai:

Oro kondicionieriai: į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis?

Oro kondicionieriai yra neatskiriama gyvenamojo ar komercinio pastato dalis, kuri padeda palaikyti optimalią temperatūrą ir oro kokybę. Renkantis tinkamą oro kondicionierių svarbu žinoti kelis patarimus, kurie padės jums pasirinkti tinkamiausią variantą pagal poreikius, biudžetą ir patalpą. Oro kondicionierių tipai: kokie yra populiariausi? Yra ne vienas oro kondicionierių tipas, dėl to renkantis tinkamiausią Jums, gali būti […]

Nauji butai Vilniuje prie Vingio parko: ar jie verti dėmesio? 

Vilnius, Lietuvos sostinė, tampa vis daugiau žmonių pritraukiančia vieta, o nauji butai prie Vingio parko skatina juos įsigyti ne tik dėl puikios vietos, bet ir dėl modernių statybinių sprendimų. Ši šiuolaikinė gyvenamoji zona suteikia unikalią galimybę žmonėms, ieškantiems komfortiško ir stilingo gyvenamojo būsto, tačiau norintiems būti šalia gamtos ir miesto širdies. Kodėl verta pasidomėti naujais […]