Namai

Korpusiniai baldai

baldai

Korpusiniai baldai labai svarbus akcentas- tiek interjero, dizaino, tiek praktine prasme, o pasirinktas baldų stilius, spalvos, nulems kokia nuotaika vyraus jūsų namuose. Svarbu, pasirinktų baldų dydis ir modelis- kaip pavyks sutalpinti daiktus ir kiek jų liks erdvėje. Korpusinės sekcijos turi tikti prie patalpos interjero ir bendro namų stiliaus. Uždaros bei atviros lentynos leis parodyti tai, ką norite, kartu paslėpti tai, kas yra reikalinga. Svetainėje  ne tik praleidžiame daug laiko, bet ir laikome svarbius daiktus, tokius kaip knygos, suvenyrai, nuotraukos ir kt. Korpusiniai kieti baldai užima nemažai vietos, tačiau jie gyvybiškai svarbūs. Tai nepamainomi virtuvės ir lauko baldai, prieškambario baldai ar spintos. Jie randa vietą visur: prieškambaryje, vonioje, virtuvėje, miegamajame, jie reikalingi susidėti pačius įvairiausius daiktus- nuo drabužių iki atliekamų rakandų.

Nestandartiniai baldai

Nestandartiniai baldai projektuojami pagal klientų pageidavimus ir poreikius. Visa gamyba prasideda nuo projekto. Pirmiausia atliekamas patalpos matavimas, tam, kad būtų galima racionaliai išnaudoti kiekvieną jūsų erdvės kampelį. Baldai dažnai montuojami tarp sienų, todėl matuoti galima žinant, kad sienų matmenys nesikeis, darant baldus iki lubų turi nesikeisti aukštis nuo grindų iki lubų. Klientų norai ir specialistų patirtis leis sukurti jaukią ir malonią aplinką namuose.

Kokie baldai vaikams reikalingiausi?

Įrengiant vaikų kambarį, visų pirma, reikia atsižvelgti į tai, kokie baldai vaikų zonai yra patys reikalingiausi.Tuomet bus daug lengviau derinti kitas, vaikų  interjerui svarbias detales. Vaikų lovos pasirinkimas, turėtų būti ypač atsakingas, reikia kad lovos vaikams iki 5metų turėtų apsaugines tvoreles ir barjerus, neleidžiančius iškristi ir susižeisti. Vaikų kambario baldai  gali būti ir spalvoti ir dekoruoti linksmomis detalėmis.