Sekmadienis , kovo 24 2019
Pagrindinis / Įvairenybės / Kokios vestuvių spalvos madingiausios 2016 metais?

Kokios vestuvių spalvos madingiausios 2016 metais?

Ruošiantis vestuvių šventei, visų pirma reikia išsirinkti dominuojančių spalvų derinį, kuris jus lydės visos šventės metu. Šventės stilius, dekoracijos ir net smulkūs kanceliariniai elementai priklauso nuo to spalvų derinio, kurį išsirinksite. Be jokios abejonės, kiekvienais metais atsiranda vis kitokių madų, tad jeigu ketinate tuoktis šiemet, jums vertėtų žinoti apie tai, ką mados specialistai laiko būtinybe šių metų vestuvėms.

Populiariausios – melsva ir rožinė

Daugelis vestuvių planuotojų yra sutelkę dėmesį į švelnios rožinės bei melsvos spalvos dekoracijas. Be abejonės, melsvos ir rožinės spalvos derinys yra išrinktas ne be reikalo – jis simbolizuoja taiką ir džiaugsmą, darnią santuoką ir tobulus santykius. Turėdami šias dvi spalvas savo vestuvių planuose, jūs būsite užtikrinti, kad šventė atrodys elegantiškai, romantiškai ir tiek jums, tiek svečiams šioje šventėje bus jauku. Be abejonės, šventė su melsvos ir rožinės spalvos deriniu yra šių metų vestuvių mados klyksmas.

Ką dar galima pasirinkti?

Kaip visada, taip ir šiemet – melsvos ir rožinės spalvos derinys nėra vienintelis dalykas, kurį galite pasirinkti. Alternatyvų ir originalumo mėgėjai taip pat ras kuo pasidžiaugti. Kas dar populiaru ir stilinga?

  • Persikinė spalva su rožine arba auksine. Toks spalvų derinys ypač tinka romantikams, kurie nori, kad jų vestuvės atrodytų itin švelniai, stilingai bei vasariškai. Tokios lengvos spalvos vasarą atrodys gražiausiai, ypač jeigu savo vestuves planuojate švęsti kur nors gamtoje.
  • Mėlyna spalva. Be abejo, mėlyna spalva dažniausiai reikalauja didesnio pasiruošimo – ji gali būti viena arba derinama su kitokiais, labiau neutraliais atspalviais. Jeigu mėgstate jūrą ir ketinate rengti vestuves jūros tematika – tai idealus pasirinkimas. Tačiau nepamirškite, kad pasirinkus mėlyną spalvą jūs būsite įpareigoti atkreipti daugiau dėmesio į detales. Mėlyną spalvą dažniausiai renkasi tos poros, kurios ketina rengti prabangią vedybų šventę.
  • Geltona spalva. Tai dar vienas nestandartinis, ryškesnis variantas, tinkantis tiems žmonėms, kurie mėgsta originalumą ir gaivumą. Iš tiesų, ryški geltona spalva ir jos atspalviai puikiai žiūrisi ir vieni, tačiau geltoną spalvą vestuvėse galima derinti ir su violetine. Tokios vestuvės spalvos puikiai tiks vasarą, švenčiant gamtoje. Ši spalva dažniausiai sukelia pozityvias emocijas ir gerą nuotaiką ir vestuvių svečiams, tad nors tai ir nestandartinis, tačiau gali būti geras pasirinkimas tiems, kas nebijo eksperimentuoti.

Kaip matote, vestuvių tendencijos šiemet siūlo jums rinktis iš keturių pagrindinių spalvų ir jų kombinacijų. Nors melsva ir rožinė išlieka pirmoje vietoje, galite išsirinkti ir tokią spalvą, kuri tiesiog labiausiai prie širdies. Savaime suprantama, dėl detalių derinimo ir dekoracijų geriausia pasitarti su profesionaliais dizaineriais arba jūsų vestuvių  planuotojais.

Taip pat skaitykite

Kaip išsirinkti moterišką kuprinę?

Moteriškos kuprinės užkariavo mados pasaulį ir nežada greitai pasitraukti. Visi sutinka, kad jos gražios, funkcionalios ...