Gyvenimas

Kodėl žmones taip traukia išpardavimai?

pirkiniai

Kokia akcija! Tai bent nuolaidos! Oho, nepaprastas išpardavimas! Tokios ir panašios frazės svarbios ne tik rinkodaros specialistams, bet ir kiekvienam pirkėjui, planuojančiam ką nors įsigyti. O jei aktualu iš tiesų puikiai apsipirkti, kodėl neužsukus į Pasaulisdelne.lt?

Išpardavimas – kodėl jo taip trokštama?

Pasaulisdelne.lt – ne tik kūdikių ir vaikų prekės, ne tik kramtukai, tyrelės ar drabužėliai. Ir ne tik platus asortimentas. Reikėtų pasakyti, kad tarp visų parduotuvės kategorijų yra ir… išpardavimas! O antraštėje klausiame: kodėl žmones taip traukia išpardavimai? Priežasčių nemažai, keletą iš jų pateikiame:

  • Natūralus noras sutaupyti, nes finansai nėra guminiai. Laikas nuo atlyginimo iki atlyginimo turi būti apgalvotas. Priešingu atveju tikėtina nekokia piniginė padėtis. Nebandome dramatizuoti, tiesiog pinigai – toks dalykas, kurį derėtų skaičiuoti.
  • Įvairios išlaidų grupės. Tai tarsi pirmosios priežasties papildymas, mat galvojant, kiek galima išleisti, kiek reikėtų atsidėti ir pan., didelę reikšmę įgyja atskiros išlaidų grupės. Jos stambesnės (pvz., maistas, degalai) arba smulkesnės (pvz., maisto produktai, valgymas kavinėse, lankymasis automobilių plovyklose…). Neprošal pabrėžti, jog išlaidų sritys priklauso nuo metų laiko. Tarkim, liepos mėnesio biudžeto didžioji dalis skiriama atostogoms, o žiemą rūpinamasi šildymu.
  • Kai vienokių ar kitokių produktų kainos kyla, ieškoma, kur sutaupyti. Taigi, jeigu pabrango sviestas, visai tikėtina, kad ką nors įsigysite už mažesnę kainą (pvz., rasite akciją vaikiškiems drabužiams). Beje, nors sviestas ir drabužiai iš pažiūros atrodo sunkiai lygintini, visgi verta prisiminti, kas aukščiau rašyta apie išlaidų grupes. Kitaip tariant, vieni pinigai yra susiję su kitais.
  • Neretai būna taip, kad kokybiškiausi daiktai ir kainuoja daugiausiai. Net jei atlyginimas, kaip mėgstama sakyti, „neeuropinis“, stengiamasi netaupyti kokybės sąskaita. Bet sutaupyti vis tik aktualu… Tada ir suvokiama, kad išpardavimas – puikus metas įsigyti reikiamų daiktų.
  • Išpardavimai sukelia šurmulį ir todėl, kad yra lyg saldainiai, įpakuoti į gražų popierėlį. Graži reklama, skambios frazės traukia dėmesį, tad susiviliojama ir vykstama į prekybos centrą. Tačiau, jei nuolaidos pateisina lūkesčius, jei iš tikro sutaupoma, tuomet nieko blogo. Kur kas blogesnis dalykas – jei būtų dirbtinai išpučiamos kainos, o paskui per apgaulingą išpardavimą sumažinamos.

Be abejo, tai ne viskas, ką galima aptarti. Tačiau šie penki punktai iliustruoja, kodėl sumažinta kaina prikausto vartotojų dėmesį ir kodėl tai yra taip svarbu. Ne mažiau svarbu ir prekių pasiūla. Kas iš to, jei kaina patraukli, bet nėra iš ko rinktis? O Kiek skirtingų sričių prekių siūloma parduotuvėje Pasaulisdelne.lt? ne tik buitinė chemija, ne tik kosmetika ir higiena, bet ir žuvų taukai, kūdikių ir vaikų prekės, drabužiai vaikams, aromaterapija. Pridėkime, kad yra išpardavimo skiltis, ir gausime platų asortimentą bei patrauklias kainas. Tai derinys, kurio pageidauja kiekvienas pirkėjas. Tačiau vadovaujamasi ir emocijomis, ne tik skaičiais. Jei koks nors vaikiškas drabužis (marškinėliai, liemenė ar kt.) pasirodo tinkamiausias (gražiausias, jaukiausias…), perkama nepaisant vieno kito papildomai sumokamo euro. Atmintin išnyra ir liaudies išmintis, jog skūpus moka du kartus. Tai reiškia, kad įsigijus prekę, kuri ne itin patinka, vėliau galbūt norėsis nusipirkti ir mielesnę alternatyvą. Taip pirminis noras sutaupyti neišsipildys, o kaip tik bus sumokėta dvigubai.

O jeigu pigu net tada, kai nepaskelbta jokia akcija?..

Kaip pranešti apie nuolaidas ir kaip apskritai perduoti pasauliui apie prekes ar paslaugas, atsakytų BlackFlorence.com. Tik nesileiskite suklaidinami pavadinimo! Norint susisiekti dėl komunikacinių klausimų nebūtina skristi į žaviąją Italijoje esančią Florenciją. Nuostabu, kad drabužių paieška irgi yra galima ne kur kitur, o Lietuvoje.

Ir nors nemažai jėgų šiame straipsnyje sutelkta į akcijų temą, akcentuotina ir kita pusė – šiuolaikinis skubumas. Savaime suprantamas yra siekis pasirūpinti vaikais. Nepriklausomai nuo to, kiek dukrai ar sūnui metų, renkami tokie drabužiai, kurie būtų ir gražūs, ir patogūs, ir po kelių dienų nesuplyštų. Bet kaip spėti sulakstyti į reikiamas parduotuves? Štai šioje situacijoje pagalbos ranką ištiesia „Pasaulis delne“. Kelios priežastys, kodėl tai tikslingas variantas:

  • Tai galimybė apsipirkti internetu, vadinasi, nereikės vis žvilgčioti į laikrodį, ar parduotuvės darbo laikas dar nepasibaigęs.
  • Asortimente rasite žinomų gamintojų produkcijos. Rinkite vaikams drabužius, kurie ne tik gražūs, bet ir komfortiški, kokybiški, praktiški.
  • Prekių daug, pasiūla apima ne tik aprangą, todėl vienu pirkimu galima apsirūpinti įvairiais produktais – ir kasdieniškesniais, ir rečiau įsigyjamais, ir mažesniais, ir didesniais.
  • Kaip jau rašyta, reikšmė teikiama išpardavimui. O jei kaina priimtina ir tada, kai konkrečiai prekei nepritaikyta nuolaida? Na, toks pasiūlymas dar šaunesnis!

Šios kelios priežastys akivaizdžios jau nuo pirmo apsilankymo minėtame portale. Marškinėliai, džemperis, golfas? Pižama, suknelė, romperiai? Ir šių, ir daugybę kitų rūbų įmanoma įsigyti neskubant po darbo į kitame miesto gale įsikūrusią parduotuvę. Ir kai už lango pliaupia lietus, nereikia ieškoti palto ir vykti aprangos parduotuvėn. Kai stinga laiko, kai paprasčiausiai norisi pailsėti, palankiau pasižvalgyti internete. Ne tik vaikiškų drabužių, bet ir daug kitų prekių rasite apsilankę štai čia: Pasaulisdelne.lt.

Ne tik platus pasirinkimas, ne tik žinomi gamintojai ir ne tik drabužėliai. Gal ketinate nusipirkti žuvų taukų, o gal reikia dantų pastos. Galbūt dantų šepetėlis jau prašosi pakeičiamas. Šie ir n kitų poreikių skatina pasinaudoti „Pasaulio delne“ pasiūlymais ir apsirūpinti dalykais, kurie nekvestionuojamai svarbūs.