Kiek laiko galioja sužadėtuvės?

Sužadėtuvės – tai dviejų  žmonių pažadas  susituokti. Taip pat tai laikas nuo pasipiršimo iki vestuvių. Sužadėtuvės galioja tiek laiko, kiek jas užtęsia sužadėtiniai arba kokios nors atsiradusios  aplinkybės. Vargu ar yra kokie nors įstatymu nustatyti terminai. Šiandien susižadėjjimo laikotarpis labiau skirtas pačiai porai, kad turėtų laiko pasiruošti vestuvių dienai. Tradiciškai sužadėtuvių žiedą mūvi moterys, kurios taip praneša apie sužadėtuves. Juvelyrikos pramonė nuolat bando nustebinti naujomis sužadėtuvių žiedų madomis. Šiandien neretai vestuvių žiedas susideda iš dviejų dalių: Viena dalis tokio žiedo nešiojama per sužadėtuves, o kitą dalį moteris mūvi jau po vestuvių ceremonijos.

Kaip išrinkti sužadėtuvių žiedą?

Išrinkti sužadėtuvių žiedą, kuris merginai tiktų ir patiktų, yra sudėtinga, pirmiausia reiki išsiaškinti, kas patinka merginai. Galima suorganizuoti pasivaikščiojimą po juvelyrinių dirbinių parduotuves, tai bus puiki proga nustatyti, kokio stiliaus žiedai merginai patinka. Jeigu jos papuošalų skrynelėje dominuoja auksas, drąsiai rinkites auksą, jei sidabras ar kitas baltos spalvos metalas, galima rinktis sidabrą, baltąjį auksą, platiną, tikrai atspėsite. Atkreipkite dėmesį ir į žiedo formą, jei būsima sužadėtinė mėgsta įmantrias žiedų formas, tuomet ir jums teks pasidairyti ko nors neįprasto, madingo.

Sužadėtuvių žiedą puošia akutė

Akute, laikomas akmenukas puošiantis žiedo pagrindą. Žiedą gali puošti vienas didesnis ar keli smulkesni akmenukai. Didžiuliu papuošimu pasižymi deimantas, cirkonis, bet  neverta užmiršti ir kitų akmenų, pavyzdžiui mėlynojo topazo, safyro ir kitų brangakmenių. Skoningai atrodytų žiedas, padabintas gintaru. Graviravimas taip pat užima laiko, nors jis neprivalomas, tačiau išgraviruoti žodžiai sužadėtuvių žiedą padarytų ypatingesniu. Žiedo praktiškumas  svarbus  aspektas, kuo didesnė žiedo akutė, tuo labiau ji už visko kliūna, taip per laiką išsijudina ir gali iškristi.

Susiję straipsniai:

Lubrikantai: kas tai, kada juos naudoti ir kaip išsirinkti?

Nemaža dalis porų lubrikantus laiko neatsiejama intymaus gyvenimo dalimi. Nors šie produktai plačiai paplitę, populiarūs ir dažnai naudojami, renkantis vis dar iškyla nemažai klausimų, į kuriuos ir atsakysime šiame tekste. Kas tai yra lubrikantas? Lubrikantas – tai priemonė, kurios pagrindinė funkcija yra drėkinti lytinių organų gleivinę, suteikti slidumo ir palengvinti įsiskverbimą. Šis produktas leidžia mėgautis […]

Nosies plastika: atsakymai į 5 dažnai užduodamus klausimus

Nosies plastika yra operacija, kurios metu plastinės chirurgijos gydytojai koreguoja netenkinančius estetinius aspektus ir sprendžia apsunkinto kvėpavimo problemas. Kadangi operacija atliekama veido srityje ir yra gana sudėtinga, natūralu, kad gydytojai sulaukia daugybės klausimų. Žemiau – atsakymai į 5 specialistams dažnai užduodamus klausimus. Kiek laiko trunka atsistatymas ir kiek laiko nešiojamas įtvaras? Pirmosios dienos yra sudėtingiausios. […]