Kiek laiko galioja sužadėtuvės?

sužadėtuvės

Sužadėtuvės – tai dviejų  žmonių pažadas  susituokti. Taip pat tai laikas nuo pasipiršimo iki vestuvių. Sužadėtuvės galioja tiek laiko, kiek jas užtęsia sužadėtiniai arba kokios nors atsiradusios  aplinkybės. Vargu ar yra kokie nors įstatymu nustatyti terminai. Šiandien susižadėjjimo laikotarpis labiau skirtas pačiai porai, kad turėtų laiko pasiruošti vestuvių dienai. Tradiciškai sužadėtuvių žiedą mūvi moterys, kurios taip praneša apie sužadėtuves. Juvelyrikos pramonė nuolat bando nustebinti naujomis sužadėtuvių žiedų madomis. Šiandien neretai vestuvių žiedas susideda iš dviejų dalių: Viena dalis tokio žiedo nešiojama per sužadėtuves, o kitą dalį moteris mūvi jau po vestuvių ceremonijos.

Kaip išrinkti sužadėtuvių žiedą?

Išrinkti sužadėtuvių žiedą, kuris merginai tiktų ir patiktų, yra sudėtinga, pirmiausia reiki išsiaškinti, kas patinka merginai. Galima suorganizuoti pasivaikščiojimą po juvelyrinių dirbinių parduotuves, tai bus puiki proga nustatyti, kokio stiliaus žiedai merginai patinka. Jeigu jos papuošalų skrynelėje dominuoja auksas, drąsiai rinkites auksą, jei sidabras ar kitas baltos spalvos metalas, galima rinktis sidabrą, baltąjį auksą, platiną, tikrai atspėsite. Atkreipkite dėmesį ir į žiedo formą, jei būsima sužadėtinė mėgsta įmantrias žiedų formas, tuomet ir jums teks pasidairyti ko nors neįprasto, madingo.

Sužadėtuvių žiedą puošia akutė

Akute, laikomas akmenukas puošiantis žiedo pagrindą. Žiedą gali puošti vienas didesnis ar keli smulkesni akmenukai. Didžiuliu papuošimu pasižymi deimantas, cirkonis, bet  neverta užmiršti ir kitų akmenų, pavyzdžiui mėlynojo topazo, safyro ir kitų brangakmenių. Skoningai atrodytų žiedas, padabintas gintaru. Graviravimas taip pat užima laiko, nors jis neprivalomas, tačiau išgraviruoti žodžiai sužadėtuvių žiedą padarytų ypatingesniu. Žiedo praktiškumas  svarbus  aspektas, kuo didesnė žiedo akutė, tuo labiau ji už visko kliūna, taip per laiką išsijudina ir gali iškristi.

Susiję straipsniai:

Skyrybų metu aktualūs klausimai: ką naudinga žinoti

Santuokos nutraukimas visais atžvilgiais yra sudėtingas, varginantis ir daug psichologinių jėgų reikalaujantis procesas, o ką jau kalbėti apie tai, kai kreditai skolos skyrybų metu tampa papildoma našta. Todėl jei jūs taip pat nusprendėte nutraukti savo santuoką ir šiuo metu svarstote, kaip galėtumėte užtikrinti, jog santuokos nutraukimas būtų bent šiek tiek sklandesnis procesas, vertėtų atsižvelgti į […]

10 patarimų, kaip pagerinti erekciją

Seksas daugeliui žmonių yra svarbi gyvenimo dalis, kuri suteikia galimybę atsipalaiduoti po dienos darbų, pamiršti vargus, geriau jaustis. Džiugu, kad šiais laikais nereikia laikytis tabu ir mylėtis galima tada, kai norite, taip, kaip Jums patinka ir su tuo, kas Jus labiausiai traukia. Galimybės – plačios. Problema tik ta, kad kartais tik noro – nepakanka. Išties, […]