Kalėdų festivalis ir eglutės įžiebimas sostinėje

Kiekvienais metais Vilnius labai uoliai ruošiasi didžiausiam metų Kalėdiniam festivaliui. Šis renginys prasideda nuo eglutės įžiebimo ir džiugina visus apsilankiusius ir pat Trijų Karalių. Festivalio akimirkos labiausiai atsispindi nuo gruodžio vidurio ir, kas įdomiausia, visi renginiai tuo metu bus ne tik senamiestyje, tačiau ir atokesniuose Vilniaus kampeliuose.

 

Kalėdinis festivalis kuria jaukią Kalėdų nuotaiką ir kviečia visus vilniečius atvykti pasidžiaugti įvairiais renginiais visą gruodžio mėnesį. Jau gruodžio 1 dieną, 17 valandą bus įžiebta pagrindė miesto eglė. Šio renginio metu bus ir įspūdingas, renginį vainikuojantis koncertas.

 

Verta pastebėti, kad Kalėdiniu festivaliu jau ne vienerius metus domisi ne tik sostinės gyventojai, tačiau ir svečiai iš kitų Lietuvos miestų. Taip pat ir vis daugiau užsieniečių atvyksta į Vilnių pasigrožėti ir pajusti tikrąją Kalėdinę dvasią.

 

Visą gruodžio mėnesį iki pat Trijų Karalių sostinėje veiks ir Kalėdų traukinukas. Jau ne pirmus metus ši pramoga džiugina visus miesto gyventojus ir svečius, nes taip galima iš arčiau pamatyti gražiausias Vilniaus vietas. Magiškas traukinukas visada priverčia prisiminti nostalgišką vaikystę.

 

Taip pat prie eglutės veiks ir Kalėdinis miestelis, kuriame bus galima nusipirkti skanių užkandžių, suvenyrų ir net originalių dovanų!

 

Renginio pradžia: gruodžio 1 diena, 17 valanda.

Renginio trukmė: 38 dienos.