Kaip pasirinkti plyteles voniai?

Plytelės voniai – itin populiarus ir dažnas pasirinkimas. Ši danga yra pakankamai atspari drėgmei, o dėl savo spalvų ir rūšių įvairovės gali patenkinti kone kiekvieno skonį. Tačiau toks platus pasirinkimas dažnai gali ir pakišti koją. Kad surastumėte norimas plyteles voniai, turite keliauti iš vieno prekybos centro į kitą ir atiduoti daug savo laiko ir jėgų. Tikėtina, kad greitai pasimesite, nebežinosite ko norite, ir įsigysite ne visai tą variantą, apie kurį galvojote nuo pat pradžių. Kad viskas būtų kur kas paprasčiau, dalinamės patarimais, kaip pasirinkti plyteles voniai.

Plytelės voniai internetu

Ne paslaptis, kad daugelis prekybos centrų savo veiklą perkėlė į internetinę erdvę, todėl visa informacija prieinama nė neišėjus iš namų. Puikus pavyzdys – vonios plytelės „Iris“. Vis „Iris“ plytelių katalogai sukelti elektroninėje versijoje, todėl juose galite nagrinėti dydžius, formas, spalvas, jas derinti prie bendro plano, projekto ar planuojamo interjero dizaino. Na, o jei jums kils klausimų ar neaiškumų dėl techninės plytelių specifikos, galite drąsiai kreiptis į internetinių parduotuvių konsultantus, kurie į juos atsakys telefonu arba el. paštu.

Plytelių tipai

Rinkoje galima rasti skirtingų medžiagų ir specifikos plyteles voniai, todėl savo paiešką susiaurinsite ir palengvinsite išsiaiškinę jus dominančias plytelių rūšis. Tai gali būti akmens masės plytelės voniai, šešiakampės plytelės, glazūruotos plytelės, keraminės, mozaikinės, kalkakmenio, skalūno, marmuro ir begalės kitų tipų gaminiai. Apie kiekvieno jų savybes nemažai medžiagos rasite internete, tad atlikę namų darbus ir pasidomėję šia informacija, galėsite rinktis protingai.

Plytelių turgus

Jeigu nemėgstate naršymo internete ir norite pamatyti, kaip jus dominančios vonios plytelės atrodo realybėje, galite vykti į plytelių turgus. Jie organizuojami tiek Lietuvoje, tiek kitose kaimyninėse šalyse. Itin populiarios vonios plytelės Lenkijoje, kuri garsėja geresnėmis statybinių ir apdailos medžiagų kainomis.

Atspalvis

Labai svarbus ir vonios plytelių atspalvis – nuo jo priklausys visas interjero įvaizdis. Dažnai sienoms žmonės naudoja šviesesnes, o grindims – tamsesnes plyteles. Taip pat galite įsigyti ir specialių dekoratyvių papuošimų – siaurų plytelių, kurios sujungia du skirtingus atspalvius.

Susiję straipsniai:

Skubios pagalbos vaistinėlė Jūsų augintiniui

Niekam nebekyla klausimų, kam automobilyje yra reikalinga skubios pagalbos vaistinėlė. Džiugu, jeigu jos niekada ir neprireikė, bet niekada negalima žinoti, kada ir kur gali prireikti ten esančių vaistų, tvarsčių ar pleistrų. Nelaimės tūno ir už artimiausio kampo. Kartais net nebūtina ir toli keliauti, kad paslystume, užsigautume ar patirtume tam tikrą traumą. Visada gerai namuose turėti […]

Šuo ir maudynės – suderinama ar nelabai?

Bene kiekvienas augintinis turi keistų ir neįprastų pomėgių ir interesų. Įdomu, kad kačių mylėtojai juokaudami pastebi – jei jų gyvūnas mėgsta maudynes, tai retas ir nesuvokiamas pomėgis. Kaip yra su šunimis ir ką reikėtų žinoti šių gyvūnų maudynių strategiją? Kaip dažnai ir kam tos maudynės reikalingos? Pats teisingiausias atsakymas dėl šuns prausimo reguliarumo – atsižvelgti […]