Įvairenybės

Kaip pasirinkti geriausią spausdintuvą?

Siekdami kur kas komfortabilesnio gyvenimo – daugelis mūsų perka tą techniką, kuri nors ir nėra naudojama kiekvieną dieną – visgi, labai naudinga. Viena iš tokių – spausdintuvai. Jų prireikia ne tik studentams, tačiau ir asmenims, kurie kartais susiduria su kokiais nors popieriais. Kadangi spausdintuvų pasiūla yra labai plati – skirti dėmesio jo paieškoms tikrai teks. Naudinga pasikonsultuoti su profesionalais, kurie atsižvelgdami į kiekvieno žmogaus poreikius bei galimybes gali pasiūlyti tai, kas jiems labiausiai tinka.

Rašaliniai spausdintuvai

Rašaliniai spausdintuvai anksčiau buvo pats populiariausias pasirinkimas. Greta jų vyravo ir adatiniai, tačiau pastarieji ne tokie funkcionalūs, dirba ilgai, tad daugelio žmonių poreikių jie paprasčiausiai netenkino. Juolab, šiuo metu spausdintuvo kasetės pigiau parduodamos daugelyje vietų, tad nesunkiai atrasite kainos atžvilgiu jums priimtiną tiek priemonę, tiek jos dalis.

Spausdintuvas, canon
www.theregister.co.uk nuotr.

Rašaliniai spausdintuvai labai giriami, kadangi:

  1. Šio tipo spausdintuvai gali spausdinti tiek juodai, tiek spalvotai. Tad galimybės yra labai plačios.
  2. Jie ypač kokybiškai atspausdinta spalvotas nuotraukas. Jeigu norite jas išsiryškinti pats – paprasčiausiai įsigykite kokybiško popieriaus ir papuoškite namus fotografijomis.
  3. Spausdintuvo kasetės pigiau nereikalauja investicijų jas keičiant. Juolab, šiuo metu populiaru yra pildyti, o ne keisti naujas, kadangi tai kur kas pigesnis pasirinkimas.
  4. Nors daugelis teigia, kad šio tipo spausdintuvai lėtai atlieka savo darbą, tačiau mes su tuo nesutinkame. Žinoma, jei reikia atspausdinti 100 lapų, tokiu atveju palaukti teks, tačiau laiko tarpas tikrai nėra labai ilgas.
  5. Galiausiai, šio tipo spausdintuvų kaina nėra didelė. Jeigu prietaisas Jums suges – tokiu atveju nesunkiai atrasite specialistą, kuris gebės išspręsti bet kokio pobūdžio problemas.

Lazeriniai spausdintuvai

Lazeriniai spausdintuvai yra antri pagal pasirinkimo populiarumą. Jie atsirado kiek vėliau, tad daugelis žmonių galvoja, kad geriau yra tai, kas inovatyviau. Tai nėra visiška tiesa, kadangi palyginus skirtingus kriterijus galima išskirti tam tikrus aspektus. Nors lazeriniai turi labai daug pliusų, kai kurie minusai paskatina pasinaudoti būtent rašaliniais.

  1. Lazeriniai spausdintuvai veikia kur kas greičiau, būtent todėl jie dažniausiai pasiperkami biuruose. Kaip jau minėjome, greitis yra sąlyginis kriterijus. Rašaliniai taip pat efektyviai atlieka jiems paskirtą funkciją.
  2. Lazeriniai kainuoja kur kas brangiau, tad jeigu ieškodami prietaiso norite sutaupyti – tokiu atveju reikia pasirinkti atitinkamą variantą. Juolab, jeigu prietaisas suges – jo tvarkymas bus brangesnis ir atrasti profesionalą, kuris problemą pašalintų – bus sunkiau. Spausdintuvo kasetės pigiau nei kad lazerinio priemonės skirtos išgauti tekstui.
  3. Verta akcentuoti tai, kad lazeriniai tinka tik juodam spausdinimui. Nors galimybė spausdinti spalvotai yra, tačiau dažniausiai nuotraukos nebūna tokios kokybiškos, kokių tikimasi. Juolab, kartais netinka net ir kietesnis popierius. Paprasčiausiai spausdintuvas negeba jo apdoroti.

Žinoma, jeigu norite būti tikras, kad Jūsų pasirinkimas tikrai geras – tokiu atveju geriausia į kreiptis į profesionalus, kurie pakonsultuodami padės Jums pasirinkti geriausią variantą. Nepamirškite, kad pildydami kasetę jūs ne tik taupote, tačiau ir saugote gamtą. Būti ekologiškiems – kiekvieno iš mūsų darbas ir pareiga. Nepamirškite to ir būkite inovatyvūs bei saugūs gamtai.